Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przedłużanie włosów co o tym sądzicie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 23, 2014 09:44    Temat postu: Przedłużanie włosów co o tym sądzicie? Odpowiedz z cytatem

Witam
W lipcu biorę ślub i chciałabym mieć długie włosy, takie co najmniej do łopatek. Obecnie mam fryzurę a'la bob i wątpię, że do lipca urosną... Dlatego zastanawiam się nad zakupem pasemek i ringów z http://wlosy-naturalne.pl/pl/ do przedłużenia włosów. Co sądzicie o tej metodzie przedłużania włosów? Czy lepiej doczepić włosy na clip on? Nie zsuną się te włosy podczas tańca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 09:44    Temat postu:

Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem przeciwna takim rozwiązaniom, włosy na pewno choć trochę Ci urosną, a nawet z niezbyt długich włosów można wyczarować wspaniałą fryzurę, tylko trzeba trafić na dobrego fryzjera
Wodnik40
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 23, 2014 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla mnie to bardzo fajny pomysł chociaż, koleżanka wyżej tez ma racje. Widziałam tutaj http://www.baleweselne.pl/poradnik-slubny/ jak były pokazane bardzo fajne fryzurki z krótkich włosów. Moze cos Cię zainspiruje.
Powrót do góry
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weeź...nie rób z siebie sztucznej niewiasty, bo to dopiero jest nie w modzie. Jestem przekonana, że Twoje naturalne włosy nawet jeżeli będą krótsze, to i tak śliczne.
Powrót do góry
hank
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie nie podobaja ale moze dlatego, że za bardzo dostrzegam róznice między prawdziwymi a normalnymi.
Powrót do góry
kirin232
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 04, 2015 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest Ci to potrzebne, to jasne. Najważniejsze, żebyś czuła się pewnie. Nie zapomnij jednak zadbać o kondycję włosów. Ja używam olejku łopianowego ze skrzypem polnym http://ezebra.pl/product-pol-17345-GREEN-PHARMACY-OLEJEK-LOPIANOWY-ZE-SKRZYPEM-POLNYM-PRZECIW-WYPADANIU-WLOSOW.html Bardzo pomaga na wypadanie włosów. Wzmacnia je i sprawia, że przestają być łamliwe.
Powrót do góry
angelinaker
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem raczej przeciwna przedłużaniu włosów, ponieważ bardzo je to niszczy. Może rozejrzyj się za dopinkami? Moja ciocia miała takie na weselu i nie było widać, że ma doczepiane włosy a dzięki temu były dłuższe.
Powrót do góry
janinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to bardzo fajna sprawa. Ale jak już chcemy przedłużać sobie włosy to warto pomyśleć o jakimś konkretnym salonie fryzjerskim . Bo jak chcemy żeby było to dobrze wykonane to lepiej iść do profesjonalistów. Inaczej nie wyglada takie przedłużanie za ciekawie.
Powrót do góry
charlotte1991
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 08, 2015 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem fanką przedłużania włosów. Lepiej żeby same urosły, trochę to trwa ale jak się stosuje naturalne kosmetyki sklep i wcierki to rosną szybciej. Z tego co wiem można pić też drożdże. Moim zdaniem takie metody są o wiele lepsze dla naszych włosów. Ja kiedyś używałam wcierki i w miesiąc urosły mi o 3 cm.
Powrót do góry
joolla
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 10, 2015 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przedłużanie włosów jest jak najbardziej ok o ile masz zdrowe włosy Smile Od siebie mogę polecić keratynowe przedłużanie włosów - przeczytasz o tym na http://portalfryzjera.pl/keratynowe-przedluzanie-wlosow/ Metoda nie niszczy tak bardzo włosów i sprawia, że stają się gęstsze, wyglądają na zdrowsze i mogą byc dowolnej długości. Sama zastanawiam się nad ponownym przedłużeniem moich włosów bo niestety dałam sobie je ściąć dość mocno - nie wiem co mną kierowało :/
Powrót do góry
Kamisia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 15:35    Temat postu: Europe Hair Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że jak przedłużane włosy są dobrej jakości, są naturalne i nie widać miejsc doczepienia to to bardzo dobra metoda na podkręcenie swojego looku. Ja zamawiam ze strony http://europe-hair.com i zawsze jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Urranta
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałabym mieć nie swoich włosów na głowie. Natomiast podziwiam umiejętność przedłużania.
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, jestem przeciwniczka takich rozwiązań, ale skoro lubisz... Sama chętnie poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym w profesjonalnych salonach i efekty są zadowalające. Zobacz sobie te z salonów hiszpańskiej marki MarcoAldany na Romera albo BlueCity http://www.marcoaldany.pl/ - ostatnio miałam problem z wypadaniem i skusiłam się na zabieg przeciw wypadaniu włosów - odzyskały blask, są mocniejsze i faktycznie wypadają mniej. Powtórzę zabieg bliżej wiosny.
Powrót do góry
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie lubię przedłużanych włosów. Nie wygląda to według mnie najlepiej - nawet jak jest dobrze wykonane. Jak wspomina koleżanka wyżej - lepiej jest zadbać o to co się już ma na głowie. Dobre zabiegi pielęgnujące + dobre strzyżenie + dobre czesani i Twoja fryzura będzie rewelacyjnie wyglądała. A salon MA znam, bo sama często korzystam u nich z zabiegu Vitality. Polecam i salon, i sam zabieg.
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to już jest niemodne. Lepiej zapuścić własne.
Reklama

Wysłany: Wto Lut 16, 2016 14:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: