Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zarabianie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bronia23
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 25, 2016 20:59    Temat postu: zarabianie Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zarabiam na czymś w tym stylu opcje binarne bez depozytu. Nie wiem już kto mi to polecił, ale się sprawdza. Poczytajcie coś więcej na ten temat. Naprawdę nie jest to nic niebezpiecznego. Moż szybko zarobić sporo pieniędzy. Całkiem fajna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Gru 25, 2016 20:59    Temat postu:

Powrót do góry
joannaS
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepszym wyjściem jest sklep internetowy albo jakiś inny biznes. Sama myślę o sklepie online na https://pasejo.pl/ Platforma pozwala na założenie sklepu za darmo i prowadzenie go. Myslę, że warto spróbować.
Powrót do góry
paradys
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś o tym słyszałem, też chciałem się zakręcić ale koło mlm, podobno można na tym zarobić ładną kasę, ale wszyscy ostrzegają przed Prouve, podobno trzeba na nich uważać, nieuczciwie rekrutują i nie mają własnych pomysłów
Powrót do góry
Ajlar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam sposób na dobry zarobek bez wychodzenia z domu. To praca przez internet - zarabianie na programach partnerskich. Korzystam z platformy MyLead. Do wyboru jest kilkaset programów - każdy znajdzie tu coś dla siebie. MyLead ma świetny system wypłat - można wypłacić kwotę od 50 zł na konto lub przez PayPal.
Jak zaczynałam zabawe z programami nie miałam wielkiego pojęcia jak to się robi. Wszystkiego nauczyłam się z pomoca supportu mylead oraz udostępnianych przez nich poradników. Mają tez fajne forum, na którym można wymienic się wiedzą z innymi użytkownikami platformy.
Powrót do góry
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 22, 2017 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na temat pracy zdalnej? Czy chcielibyście tak pracować?
Powrót do góry
miroslawa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałabym tak pracować, ponieważ przy tego rodzaju pracy brak jest kontaktu z innymi ludźmi.
O wiele przyjemniej byłoby pracować w zgranym zespole na przykład w Nordea obsługując operacje bankowe
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca zdalna nie jest aż tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Nie mniej jednak wiele osób i tak się na nią decyduje. Sama jednak zdecydowanie wolałabym postawić chociażby na wyjazd do Niemiec i ofertę http://opieka.felizajob.pl/ .W tym przypadku bowiem mamy możliwość podjęcia legalnego zatrudnienia w charakterze opiekuna osób starszych, a przy tym wynagrodzenie jest w tym przypadku naprawdę atrakcyjne.
Powrót do góry
Zosiala
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety przeprowadzając rekrutację samodzielnie, możesz nie dostrzec wielu sygnałów, które powinnaś wziąć pod uwagę i zatrudnić nieodpowiednie osoby. Najlepiej powierz rekrutację Grupie Most Wanted, bo oni specjalizują się w rekrutacji pracowników dla firm o różnym profilu. W ten sposób zaoszczędzisz sobie mnóstwa stresu, bo jednak osoby kompetentne w rekrutowaniu dobiorą Ci odpowiednie osoby na poszczególne miejsca pracy.
Powrót do góry
Aniucha
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metod na zarabianie w internecie jest bardzo dużo. Kwestia wybrania dobrych programów, które są wypłacalne. Panele ankietowe, monetyzacja filmików, spieniężanie na Insta, klikanie płatnych reklam, freelancerstwo, itd.
Powrót do góry
pakalimera
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam jeszcze o takim pojęciu. Na czym to polega?
Powrót do góry
Karolka_92
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy zdobyć doświadczenie i wiedzę najlepiej szukać pracy poza Polską. Po powrocie będziemy mogli się pochwalić cennym doświadczeniem. To szansa także, aby szlifować język. Problemem bywa jednak rozliczenie i zwrot podatku. Warto skorzystać z pomocy http://zwrotpodatku.eu/ którzy znają prawo i wiedzą, co należy zrobić, aby odzyskać nadpłacony podatek.
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można mieć dzisiaj wiele pomysłów na swój biznes. I nie jest trudne jego prowadzenie. Np. ten system https://wfirma.pl/ umożliwia samodzielne zarządzanie magazynami, wystawianie faktur. To duża wygoda dla przedsiębiorców. Warto wiedzieć o takiej pomocy.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie sobie na tę stronę https://star-life.pl . Jest tam naprawdę fajna propozycja współpracy, zwłaszcza, że firma ma w sprzedaży wysokiej jakości suplementy. Nie tylko można zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny, ale również sporo zarobić i odebrać samochód za 10zł miesięcznie.
Powrót do góry
marek7883
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 03:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbował ktoś z Was zarabiać już na sklepie internetowym? Bo to chyba jeden z najbardziej opłacalnych biznesów. Na stronie https://e-biznes.pl/zainteresowanie-platforma-magento-stanowi-o-sukcesie/ macie wskazówki, jak założyć taki sklep i jakiej platformy do tego użyć.
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie macie zdanie na temat zarabiania w internecie na programach partnerskich? Oczywiście jestem ciekawa opinii osób, które już się tym zajmują i mają ciekawe efekty finansowe, bo wiem, że sporo osób kojarzy temat, jednak nie mają profesjonalnej wiedzy i nie są w stanie zarobić w ten sposób spektakularnych kwot. Ja trochę się tym tematem interesuję i myślę, że na początku na pewno warto zdobyć solidne podstawy chociażby z takich źródeł, jak Projekt Milion, jeśli nie wiecie, o czym mówię, to warto zajrzeć https://projektmilion.pl/pierwszy-milion/ i poczytać trochę o tym, ze droga do pierwszego miliona jest prostsza niż nam się wydaje, bo wystarczy po prostu robić trochę inne rzeczy niż te, których nauczyły nas lata pracy na etacie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 07, 2018 08:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: