Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co do gastronomii?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 08:03    Temat postu: Co do gastronomii? Odpowiedz z cytatem

Wiem że na początek muszę mieć pomysł, lokal, meble, sztućce, naczynia, co jeszcze uważacie za niezbędne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 21, 2017 08:03    Temat postu:

Powrót do góry
Radka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiadomo że urządzenia Very Happy to chyba podstawa działania takiego lokalu gastronomicznego przecież, ale nie kupuj po taniości bo już nie raz słyszałam historie jakie potem przeboje i problemy są, mojej znajomej się tak zmywarka rozwaliła i zalała pół lokalu, ale teraz przemyślała i już porządne od Winterhalter kupiła
Powrót do góry
zafirak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelkiego typu urządzenia kuchenne to jak Ty to widzisz otwierasz biznes, a nie wiesz co potrzeba? To juz ci mowie, ze to nie wyjdzie Smile
Powrót do góry
Koniuszek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też mieć ekologiczne środki czystości w Polimer24.pl . W gastronomii są one niezbędne, bo porządek trzeba trzymać, a wiadomo, że przy gotowaniu brudzi się dosłownie wszystko.
Powrót do góry
Arabella
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto tutaj pomyśleć o jakimś praktycznym chlebaku. Duży wybór świetnych propozycji tego rodzaju znajdziemy w https://bokono.pl/pl/c/chlebaki/94 i jestem przekonana, że dzięki nim chleb w końcu podawany do wielu dań, długo zachowa odpowiednią świeżość.
Powrót do góry
JędrzejJ
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia w lokalu gastronomicznym nie może zabraknąć ani zmywarki, ani też urządzeń chłodniczych. Bardzo duży ich wybór, podobnie jak i innego sprzętu kuchennego znajdziemy na https://sklep.technica.pl/rapa . Są to przede wszystkim produkty wysokiej jakości, a co więcej, w tym konkretnym sklepie często można skorzystać z różnego rodzaju promocji:).
Powrót do góry
jelonek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przydadzą Ci się też różne akcesoria dla gastronomii. Wszystko to możesz zakupić w internecie. Rozejrzyj się chociażby na stronie sklepu internetowego Polmarkus: https://sklep.polmarkus.com.pl/opakowania-gastronomiczne. Opakowania gastronomiczne to jedna z wielu ich propozycji.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dobrej jakości frytkownica się przyda. Teraz np. tutaj https://www.sferis.pl/frytkownice-1903 można kupić beztłuszczowe, dzięki którym można jeść smacznie i zdrowo. Nadmiar tłuszczu jak wiadomo szkodzi i dlatego przez lata wiele osób rezygnowało z frytek. Warto się bliżej przyjrzeć tej tematyce.
Powrót do góry
dani111
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda porządna knajpka powinna mieć na swoim wyposażeniu dobrej jakości sztućce. Ja nawet ostatnio do domu kupiłam sobie porządne sztućce ze strony http://www.ajmara.pl/sztucce.html , dzięki temu nie jest mi wstyd jak przychodzą do mnie jacykolwiek goście i mogę ich śmiało raczyć moimi specjałami.
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno niezbędne będą odpowiednie maszyny, ale jakie to już zależy jaką działalność konkretnie się prowadzi. Na co ci talerze i sztućce jak nie masz co na nie kłaść?
Powrót do góry
Mermagda0
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sporo rzeczy, urządzeń, akcesoriów, produktów spożywczych trzeba będzie zainwestować. Jednak tak jest w każdym biznesie więc musicie się na to przygotować i tyle w sumie;) W mojej gastronomii bardzo często wykorzystujemy opakowania foliowe, wiadomo że też sporo zależy od tego co konkretnie robicie, ale takie proponowane przez firmę https://sklep.grala.com.pl/ na pewno nie raz wam się przydadzą. Postawcie na solidne produkty i niskie ceny na hurtowe zakupy u tego producenta opakowań foliowych.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 12, 2019 21:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: