Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

leczenie różnych chorób
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eryk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 22:56    Temat postu: leczenie różnych chorób Odpowiedz z cytatem

Choroba stawów może spotkać każdego z nas dlatego pomyślałem, że dobrze podzielić się sprawdzonymi metodami leczenia. Nam pomogło http://bolikolano.pl/o-synvisc-i-synvisc-one.html. Efekty widoczne szybko i ból przeszedł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 15, 2016 22:56    Temat postu:

Powrót do góry
Ponti433
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, nikomu nie życzę takiej choroby.
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 06:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele chorób nas dopada przez tempo życia jakie prowadzimy. Coraz częściej panowie mają problemy z potencję i to niezależnie od wieku. Bardzo pomocny jest suplement
http://wzaufaniu.pl/potencja-dla-panow/7977-long-men-tabletki.html
Zwiększają one ukrwienie członka, pobudzają ochotę na seks. A erkcja jest dłuższa.
Składa się tylko z naturalnych składników i jest bezpieczny dla zdrowia.
Powrót do góry
myśliwy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda z wiekiem coraz gorzej z naszym zdrowiem. Coraz częściej biegamy do lekarza. Ale zanim zaczniecie korzystać z leków, antybiotyków to poczytajcie http://www.taniaksiazka.pl/ukryte-terapie-czesc-2-jerzy-zieba-p-809283.html) Autor obala w tej książce mity leczenia chorób. okazuje się że przemysł farmaceutyczny nie zawsze jest w porządku wobec pacjenta ale i wobec lekarzy.
Powrót do góry
TeemoLannister
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e tam... wystarczy catering dietetyczny.
Powrót do góry
NikolaW
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są choroby, z których nie wychodzi się tak łatwo. Właśnie pomagałam znaleźć miejsce na detoks dla jej męża. Trafiła na prywatną poradnię http://www.esperal-odtruwanie.eu/profil-firmy w której może liczyć na dyskrecję. To ważne, bo mąż to pan dyrektor. Pewnie wszyscy gadają, że pije, ale oficjalnie nikt tego głośno nie przyzna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie wszystkie choroby można łatwo wyleczyć m.in takie przenoszone drogą płciową. Dlatego jestem za używaniem prezerwatyw. W przypadku seksu bez zabezpieczenia dobrze jest co jakiś czas wykonać test na chlamydiozę. Można go zamówić na hhttps://drwenerolog.pl/produkt/chlamydioza-test-badanie/ z dostawą do domu. Wyniki są wiarygodne.
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 11, 2017 06:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kłopoty ze stawami czy kręgosłupem to warto zajrzeć do Natural Medical. Miałam tam zabiegi magnetoterapii i masaże lecznicze które bardzo mi pomogły, praktycznie mogę powiedzieć że wróciła mi dawna sprawność a kręgosłup przestał zupełnie dokuczać.
Powrót do góry
Elka084
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 14, 2017 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu ale im bardziej cywilizacja gna do przodu tym więcej się słyszy o coraz to nowszych schorzeniach... Co druga osoba posiada albo jakąś nietolerancję pokarmową, cierpi na boreliozę czy ma problem z hormonami. Kiedyś tak się o tym nie słyszało. Na szczęście razem z rozwojem chorób i medycyna idzie szybko do przodu i pomaga nam w ich leczeniu. To co mi się ostatnio rzuciło w oczy to różnego rodzaju testy, jakie można przeprowadzić samemu, jak chociażby test na płodność: https://labhome.pl/produkt/test-na-plodnosc-dla-mezczyzn/. Dzięki temu wielu mężczyzn może zaoszczędzić sobie skrępowania pierwszą wizytą u lekarza i samemu sobie postawić diagnozę samodzielnie przeprowadzonym testem. Jest to znacznie łatwiejsze rozwiązanie i każdy kto stara się o dziecko może sobie na wszelki wypadek zrobić taki test.
Powrót do góry
Anetta3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do płodności to coraz częściej kobiety mają z tym problem. Chodzi tu o nieregularną miesiączkę ,przez co cały cykl zostaje zaburzony. Inofem http://www.inofem.pl/category/inofem/ powinien rozwiązać ten problem w ciągu zaledwie 3 miesięcy stosowania. Mnie pomógł
Powrót do góry
Diper
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każdy powinien pamiętać o tym, że borelioza to śmiertelna choroba. Na stronie internetowej boreliozaonline.pl - tu znajdziesz wiele informacji na temat tej śmiertelnej choroby. Moim zdaniem każdy powinien mieć jakąkolwiek wiedzę na ten temat, dzięki temu będziemy w stanie uniknąć ogromnych problemów!
Powrót do góry
Pini
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie pewien czas temu wystąpił problem z tarczycą. Przepisano mi leki i czekam na poprawę. Czytam jeszcze euthyrox ulotka, żeby upewnić się, czy moje inne leki nie wchodzą w interakcje z tym.
Powrót do góry
Sara123
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leczenie każdej choroby przebiega w różny sposób. Ja osobiście interesuje się tematyką zdrowia, dlatego zapoznaje się z różnymi chorobami. Wiedzieliście jak leczyć tasiemca albo jak go uniknąć w ogóle ? Dzięki artykułowi > https://portaldlazdrowia.pl/tasiemiec-tasiemczyca/ wiem o nim o wiele więcej niż wcześniej, co przyda mi się także w życiu codziennym.
Powrót do góry
kajtekk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 14:00    Temat postu: ozonoterapia Odpowiedz z cytatem

Witam, na choroby zakaźne mogę polecić bezpieczny i skuteczny sposób jakim jest ozonoterapia. Zobaczcie sami jak wygląda zabieg i co dzięki niemu można osiągnąć https://imc.wroc.pl/oferta/ozonoterapia/ to metoda bezpieczna dla ludzkiego organizmu, sam sprawdziłem Smile
motylek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można pominąć chorób które wynikają z uzależnień, nie musi być to od razu alkoholizm. Coraz częśiej słyszy się o uzależnieniach młodych ludzi od komputera. Rodzice zbyt późno dostrzegają problem i sami nie mogą sobie poradzić z tym problemem. Jedyna rada to udać się po pomoc np Prywatny ośrodek uzależnień Leczenie nie jest proste, bo na sam poczatek odcina się młodego człowieka od komputera, telefonu itp. To wywołuje agresję. Tylko cierpliwa praca terapeuty może przynieś efekt.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lut 16, 2018 12:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: