Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samozatrudnienie - Oprowadzenie wycieczek po stolicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Onakona
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 18:15    Temat postu: Samozatrudnienie - Oprowadzenie wycieczek po stolicy Odpowiedz z cytatem

hej,
jako że jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie powrotu do pracy w biurze po urodzeniu, a co za tym idzie nie byciu z moim dzieckiem przez tyle godzin codziennie (taka praca), szukam jakiegoś sposobu na rozwiązanie tego problemu - samozatrudnienie, tak żebym sama mogła być sobie szefem. To co przychodzi mi do głowy, a co wydaje się najłatwiejszym rozwiązaniem to oprowadzanie i organizowanie wycieczek po stolicy - mówię po angielsku i niemiecku, hiszpańskiego się mogę nauczyć o podstawy jakieś mam. Zastanawiam się tylko nad szkoleniem turystycznym. Wiem, że kiedyś były nawet obowiązkowe, ale teraz już tak nie ma - stąd pomysł na takie szkolenia turystyczne tylko prywatnie, bo podejrzewam, że przekażą to samo tylko 3x szybciej i do tego dodadzą praktyczną wiedzę Wink myślę o takim z wsb.pl - http://www.wsb.pl/kandydaci/szkolenia/lista-szkolen/turystyka - czy któraś/ktoś z Was była na tym lub podobnym kursie i może powiedzieć na ile jest on niezbędny/przydatny do takiej organizacji wycieczek? Jestem w stanie namówić 2-3 koleżanki z mojego rodzinnego miasta, żeby przyjechały z swoimi klasami i skorzystały z moich usług, a potem to już liczę na prostą pocztę pantoflową i że jakoś się zacznie kręcić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Cze 23, 2018 18:15    Temat postu:

Powrót do góry
Sztops3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to bardzo dobry sposób na zarobek. Ale musi to być twoją pasją, inaczej szybko się wypalisz.
Powrót do góry
Agata29
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy pracuje jako przewodnik po Warszawie. Zaczynał właśnie od podobnego kursu, z duszą na ramieniu. Potem musiał dojeżdżać do centrum Warszawy tym autobusem z Łodzi, ale się nie poddał. teraz już osiedlił się w Warszawie, ludzie go sobie polecają a pracę swoją bardzo lubi.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 12, 2019 13:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: