Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łuszczycowe Zapalenie Stawów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 05, 2017 15:44    Temat postu: Łuszczycowe Zapalenie Stawów Odpowiedz z cytatem

Cześć, dziś chcę się z Wami podzielić stroną internetową, która jest bogatym źródłem wiedzy na temat Atopowego Zapalenia Skóry oraz Łuszczycy. Jako że problem łuszczycowego zapalenia stawów w ostatnim czasie bardzo mocno dotknął moją siostrę cioteczną, dlatego zdobyłam na ten temat więcej materiałów. Artykuł o tej chorobie jest dostępny na stronie http://www.febumed.com.pl/luszczyca/luszczycowe-zapalenie-stawow-objawy-diagnostyka-leczenie/ Słyszałam, że w ostatnim czasie coraz więcej osób ma podobne problemy, czyli albo łuszczyca albo AZS. Jak znacie podobne, wartościowe strony na temat tych chorób, to bardzo prosiłabym o podzielenie się nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Mar 05, 2017 15:44    Temat postu:

Powrót do góry
NightCity
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja mama ma z tym problem w związku z czym, musi regularnie odwiedzać lekarza.
Powrót do góry
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy wiesz ale w przypadku chorych bardzo ważna jest także rehabilitacja. Wpisz frazę "łuszczycowe zapalenie stawów rehabilitacja" a na pewno wyskoczy Ci więcej informacji na ten temat. Przy okazji każdy, kto podejrzewa u siebie takie schorzenie, powinien wykonać komplet fachowych badań diagnostycznych. Mogę nawet podrzucić namiar do dobrej kliniki, która je wykonuje. Nazywa się Centrum Medyczne Pratia . Polecam ich!
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba się skonsultować ze specjalistami. Dobra rehabilitacja mogłaby pomóc. Tylko trzeba wybrać dobrych specjalistów. Wiem, że w Krakowie ci http://www.rehabilitacje.org/ pomagają wielu osobom. Można się z nimi skonsultować.
Powrót do góry
aneczka24
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A był ktoś już z wizytą u http://www.opinie-pracodawcy.pl/firma/przychodnia-rehavitae . wybieram się w czwartek i stresuje się trochę w sumie to nie wiem czym bardziej. Może boje się diagnozy, a może leczenia :/
Powrót do góry
marek7883
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również mam łuszczycę, ale szczęście w nieszczęściu, że tylko na skórze. Ze stawami absolutnie nic się nie dzieje. Mam w planach zacząć stosować dermokosmetyki od Dr Michales, bo podobno są najlepsze. Już tyle wypróbowałem, że i to muszę spróbować.
Powrót do góry
Jaśkaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o problemy skórne jak łuszczyca to warto wiedzieć o niej coś wiecej niż tylko to czym jest http://luszczyca-przyczyny.pl/ Mozesz się przed nią bronić profilatkyka lub zwalczać jej występowanie kuracją i medykamentami. Warto sie zapoznać z tym artykułem na tym portalu, jest to bardzo praktyczna wiedza która na pewno Ci się bardzo przyda. Nie znam lepszego portalu z tak dobitną i praktyczną wiedza jak ten. Łuszczyca to ciężka i trudna choroba przyprawiajaca nie tyle bólu co wstydu i braku samoakceptacji, warto wiedzieć jak sobie z tym radzić.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sie 22, 2018 13:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: