Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Porządki świąteczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sprawy Naszego Miasta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stobejczyk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 04:18    Temat postu: Porządki świąteczne Odpowiedz z cytatem

Mam tyle obowiązków, że nie wiedziałam jak sobie z tym wszystkim poradzić w tym roku, bo wolnych dni mało. Ciekawi mnie jak inni Warszawiacy sobie radzą. ja wymyśliłam, żeby przeszukać Internet za pomocą w sprzątaniu. Znalazłam ciekawa ofertę portalu http://ozii.pl Portal OZII.PL to portal na którym możesz zlecić zadanie, na które nie masz czasu lub nie chcesz (umiesz) go wykonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 08, 2016 04:18    Temat postu:

Powrót do góry
jar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat sprzątać lubię i nie mam z tym problemu Smile
Powrót do góry
MoniaRutka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy pomysł z tym OZII.PL Jak ktoś ma czas i coś umie, to może sobie dorobić. Mnie by się przydało, żeby ktoś przynajmniej umył okna wytrzepał dywany u mnie i u dziadków, skorzystam. Dzięki takim pomysłom życie robi się przyjemniejsze.
Powrót do góry
Sawyer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak to z terminami przedświątecznymi w takich firmach? Nie są oblegane? Smile Ja się zastanawiałem też nad tymi samojezdnymi robotami odkurzającymi, zawsze coś by odciążyło, ale nie wiem czy to na prawdę działa Smile
ayris
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas od dzisiaj trwa szał na sprzątanie domu na święta Smile
Mam taką listę rzeczy do zrobienia, ze nie wiem czy dam radę. Męża też zaangażowałam do sprzątania. Ostatnio trafiłam na sklep DlaAlpinisty - https://www.dlaalpinisty.pl/mycie-okien-i-elewacji i chyba zamówię tam środki do mycia okien, sa profesjonalne więc powinno szybko pójść sprzątanie.
Powrót do góry
MoniccaF
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uuuuu i znowu trzeba sprztać Very Happy Święta już zaraz! Powoli zaczynam coś ogarniać. a Wy?
Powrót do góry
aniaola37
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak Wielkanoc tuż tuż, więc chyba każdy musi umyć okna w swoim domu. U mnie to już tradycja Smile Szkoda, że prezenty daje się dopiero w niedziele wielkanocną, bo już znalazłam sobie coś co ułatwiłoby mi mycie okien. Znalazłam ostatnio w sieci odkurzacz do okien https://www.leifheitsklep.pl/leifheit/pl/CZYSTY-DOM/OKNA-I-%C5%81AZIENKI/odkurzacze-do-szyb/odkurzacz-do-szyb-dry%26clean-p-51000 . Gdybym coś takiego miała to wszystkie sąsiadki by mi na pewno zazdrościły Very Happy
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 07, 2017 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie już zaczynają się porządki na święta Wielkanocne i szukanie propozycji na obiad świąteczny czy na jajka faszerowane. Widziałam fajne przepisy na: https://www.przepisy.pl/blog/sposoby-na-jajka-wielkanocne-faszerowane , może uda mi się coś fajnie wykonać i zjeść w święta ze smakiem z rodziną. Teraz jest tyle fajnych pomysłowych takich różności.
Powrót do góry
kalina67
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każde święta to sporo pracy, ale nie można zapominać tez o tych, których już z nami nie ma i nie będzie - bliskich zmarłych. Ja wiem, że zwykle nie mamy czasu na regularne wizyty czy porządki na pomnikach zmarłych. Są przecież firmy, dla których opieka nad grobami to codzienność, robią to przy tym dokładnie i z poszanowaniem tego, co i dla nas ważne. Zlecenie nie kosztuje dużo, a nam oszczędzi czas. Niestety wizyta raz na jakiś czas to już nasz obowiązek.
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekorujecie swoje domy na święta? Ja sie nad tym zastanawiałam dzisiaj. Znalazłam na GabiGlass - http://gabiglass.pl/ mnóstwo pięknych dekoracji tworzonych z pasją i zastanawiam się nad zamówieniem ich. Chciałabym w tym roku przyozdobić dom bardziej niż zwykle.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 17, 2017 21:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sprawy Naszego Miasta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: