Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepszy dentysta w Warszawie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poszzass
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 20:51    Temat postu: Najlepszy dentysta w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie bardzo dobrej jakości dentystów w Warszawie, a mamy ich całe multum to osobiście polecam firmę Dorodent ! Byłem u wielu niby specjalistów i efekty były, średnie dopiero odkąd zacząłem uczęszczać do Dentysta Bielany moje zęby przestały się nieustannie psuć, świetne efekty ich pracy, rewelacyjni dentyści tam pracują !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 01, 2016 20:51    Temat postu:

Powrót do góry
eni
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom znalezienie dobrego stomatologa to wcale nie taka prosta sprawa. W moim przypadku konieczna była endodoncja jest to zabieg leczenia kanałowego pod mikroskopem. tego typu zabiegi wykonacie w tym gabinecie
Powrót do góry
postaka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 13, 2016 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że wcale nie tak łatwo znaleźć dobrego stomatologa. Mnie się udało dopiero za 4 podejściem. Coś zawsze było nie tak - a to plomba mi wypadła, a to ząb po leczeniu zaczął boleć, albo wykonane wypełnienie nie do końca odpowiadało mi estetycznie. Dopiero tak naprawdę do pracy dr Suchory Jasińskiej w Ober Clinic nie mam zastrzeżeń. Leczy dokładnie, bezboleśnie, bardzo estetycznie i co ważne robi wszystko - nie odsyła do innego lekarza bo czegoś nie wykonuje itp. (tak, miałam takie sytuacje). Jeśli mam kogoś w naszym mieście polecić to tylko ją.
Powrót do góry
Klara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dobrego dentystę znalazłam na http://usluginabialolece.pl/ i jeszcze na dodatek blisko domu
Powrót do góry
kwiatek78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wiem, że w http://dentystkalegionowo.pl/ można śmiało leczyć zęby. Nie lubię miejsc, gdzie ceny są wysokie i jakość normalna. Tu jest wszystko spasowane. Dla każdego i z dobrą obsługą.
Powrót do góry
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz gabinet, w którym świadczą usługi kompleksowo. Dobrze, gdy podobnie jak ten http://www.awodent.pl/pl/tomograf-skyview-3d/ wyposażony jest w nowoczesne urządzenia, takie jak tomograf. Dzięki temu można mieć pewność, że leczenie będzie na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ten gabinet http://stomapol.eu/ spełni wasze oczekiwania. Jest tam szeroka gama różnych usług, które są świadczone na wysokim poziomie. Poza tym ceny są atrakcyjne, a to jest duży plus.
Powrót do góry
Olcia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to tylko doktor Gutowski w OrthoVision. Miałam poważny stan zapalny, trzeba było usuwać i "stary" stomatolog powiedział, ze tu trzeba chirurga i doświadczenia. Trafiłam do nich z polecenia i sama teraz każdemu polecam, bo nie wiem w jakim stanie bym teraz była, gdyby nie ta pomoc.
Powrót do góry
Halinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyny dentysta w warszawie , który jest warty polecenia pracuje w Wit Denatl Clinic. Ogólnie cała klinika jest warta polecenia. W ich gabinecie dentystycznym zapewniają profesjonalną diagnostykę i kom­plek­sowe lecze­nie zębów w tym pro­fi­lak­tyczne, orto­don­tyczne, pro­te­tyczne oraz implan­to­lo­giczne.
Powrót do góry
rewerka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 05:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moge Wam polecić kogoś do kogo sama chodzę. Pani Olga Kwiatkowska przyjmuje w Michałowicach w KIK Stomatologia i ja robiłam u niej most, leczyłam kanały i ogólnie jestem pod stała kontrolą, ale mam w końcu pewność że mam dobrze zęby wyleczone
Powrót do góry
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 02, 2017 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do tej pory chodziłam do dentysty na NFZ. Ostatnio trafiłam jednak na http://www.stomatologia9a.pl/ i chyba zacznę się tam umawiać na wizyty. Oferta bardzo mi odpowiada a opinie zachęcają. Stomatologom z NFZ już za bardzo nie ufam
Powrót do góry
369milena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego trzeba o zęby dbać żeby nie musieć biegać po dentystach
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam świetnego stomatologa pod Warszawą w Pruszkowie. Doktor Jaworska, która ma klinikę Dental Design. Jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 06:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój dentysta dał mi materiały do zapoznania się i pozostawił decyzję co do wyboru aparatu ortodontycznego http://www.supradent.pl/oferta/ortodoncja-w-supradent-warszawa/ , a jest tego sporo, u mnie chyba zdecyduje najniższa cena, nie mam kompleksów więc nie musi być niewidoczny.
Powrót do góry
millena87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, że znalezienie dobrego gabinetu i specjalisty to na serio nie jest taka łatwa sprawa!
Ja mam za sobą takie poszukiwania, ale co najmniej kilka razy zmieniałam gabinety, z różnych powodów.
Teraz wybieram się do kliniki Well Now: http://wellnow.pl/pl/ , gdzie planuje rozpocząć leczenie implantami.
Może to nie najtańsza sprawa, ale przy pewności, że zajmą się tym specjaliści z doświadczeniem,
jestem przekonana, że to dobre rozwiązanie, na lata i naturalnie wyglądające!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 24, 2019 14:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: