Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak kupować mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
łukasz83
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem własnie na eapie kupna mieszkania, kieruje sie przedewszystkim rozmiarem mieszkania, ceną i lokazlizacją. Pracujemy w Katowicach i w tym okregu szukamy, co myslicie np o tym mieszkaniu http://dom.gratka.pl/deweloperzy/tresc/422-70450791-1-parkmoniuszki.html?dg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lut 26, 2017 14:35    Temat postu:

Powrót do góry
skodek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Wawrze budują teraz nowe wielkie osiedle apartamentów Miasteczko Wawer, ma być pięknie, mieszkania duże, przestronne w wysokim standardzie i co najważniejsze dla mnie, z widokiem na las. Wyczytałem na rozpisce inwestora, że tarasy mają byc nawet po 80m2 w niektorych mieszkaniach
ostwe
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapoznać się z ofertą, umową i przede wszystkim obejrzeć samo lokum.
Powrót do góry
skodek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu jest troche zdjec jak chcesz obejrzec

http://miasteczkowawer.pl/u/zdjecia/14786933125233.jpg
budynki wygladaja super i mieszkania w srodku tez w niezlym standardzie, ogolnie w Wawrze jak dla mnie to swietna miejscowka zeby dojezdzac do centrum i miec blisko troche przyrody

karwaree
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci ofertę firmy elmis, można tam wynając czy też kupić niezły dom na białołęce. Smile Moim zdaniem mają naprawdę fajną ofertę mieszkań i domów!
Powrót do góry
magiczna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ważna jest przede wszystkim lokalizacja i dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. Fajnie więc, jeśli inwestycja będzie zlokalizowana w pobliżu np. metra czy głównych mostów. Ja również jestem na etapie poszukiwania idealnego M i interesują mnie dzielnice Mokotowa, Żoliborza albo Bielan. Są w miarę ciche i słyną z terenów zielonych, więc według mnie to doskonałe miejsce dla całych rodzin. I nie ukrywam, że zwracam uwagę na prestiż dewelopera - ważne, by miał wieloletnie doświadczenie i mógł pochwalić się kilkoma zrealizowanymi inwestycjami. Człowiek czuje się wtedy bezpieczniej i pewniej. Dla przykładu, teraz na pograniczu Bielan i Żoliborza, przy ul. Duracza 8 buduje się osiedle Nowe Bielany 2: http://www.nowebielany2.com takiego hiszpańskiego dewelopera Grupo Lar. Czytałam o nim pozytywne opinie w Internecie, więc to chyba świadczy o jego solidności i niezawodności. A sama inwestycja jest ulokowana zaraz w pobliżu Metra Słodowiec, w niedalekiej odległości od parków, dobrej infrastruktury typu kino ,teatr, plac zabaw, basen, restauracje etc. Przyjemne miejsce do życia Smile
Powrót do góry
magiczna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto z Was myśli o kupnie mieszkania z dopłatą rządowego programu Mieszkanie dla Młodych? Ja uważam, że to świetnie rozwiązanie i pomoc dla osób, które nie dysponują odpowiednim wkładem własnym na zakup swojego M. Z tego, co wiem, to dopłaty obejmują zakup nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego i wtórnego, a większe dofinansowanie przysługuje np. dla rodzin wielodzietnych (np. dla trójki dzieci przysługuje nawet 30%). Aczkolwiek nawet i ten program ma swoje limity. Musicie po prostu nieco więcej poczytać na ten temat: http://geogrupa.pl/pl/mieszkania-dla-mlodych . W każdym razie ja uważam, że jeśli mamy dostać takie dofinansowanie od Państwa, to dlaczego by nie skorzystać i nie złożyć wniosku? Co sądzicie na ten temat?
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dużo zależy od tego, czego konkretnie szukacie. Wiem, że w http://www.poziom.waw.pl/ znajdziecie rzetelną pomoc w kwestiach zakupu mieszkania. Najlepiej poczytajcie zawarte tam informacje i wybierzcie najlepsza lokalizacje pod Wasze potrzeby.
Powrót do góry
Urka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 30, 2017 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie kup własne mieszkanie, nie ma to jak swoje własne 4 kąty, zerknij sobie na mieszkania wrocław, Warszawa jest czasami już nad wyrost przeludniona, czas zmienić na jakieś mniejsze miasto ale równie rozwinięte, wy też tak macie? Kredyt spłacacie kilka lat, następnie mieszkanie jest wasze, wynajmowane nigdy wasze nie bedzie.
Powrót do góry
farada
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze mieszkania kieruję się głownie lokalizacją bo mam dość już dojazdów z poza miasta, na to się traci masę czasu. Podoba mi się Wola i osiedle Nowe Odolany, miałabym bardzo blisko do pracy a w okolicy jest dużo szkół i przedszkoli dla dzieci.
Powrót do góry
Omonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 15, 2017 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności powinniśmy zorientować się jaką mamy zdolność kredytową. Następnie warto jest znaleźć odpowiednie mieszkanie i rozmawiać z deweloperami. Na stronie http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszkania/gdansk/5/1/ znajdziecie wszystkie możliwe inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku. Jest to bardzo przydatna strona do szukania mieszkania. w zasadzie można poszukać inwestycji mieszkaniowych na terenie całego kraju, a więc warto się rozjrzeć Wink
Powrót do góry
Jenkin
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko też zależy dla kogo. Przykładowo mi bardzo podoba się budownictwo o wyższym standardzie, przykład ciekawego budynku macie w Łodzi buduje Budimex - http://www.apartamentyzdrowie.pl/ dwupoziomowe apartamenty z samym centrum miasta, recepcja w budynku, ogólnie nie czuć, że mieszka się w budynku wielorodzinnym tak naprawdę. Coś pięknego.
Powrót do góry
Diper
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę polecić mieszkanie deweloper, od którego możemy kupić mieszkania we Wrocławiu oraz Krakowie. Są one najwyższej jakości, wyglądają świetnie, a ich cena jest przystępna.
Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy wyborze mieszkania kierowałam się głównie lokalizacją, zależało mi bym miała blisko do pracy dlatego pod uwagę brałam tylko Wilanów. Nie powiem by było łatwo coś znaleźć, korzystałam z pomocy aż trzech pośredników ale współpraca z dwoma pierwszymi to była totalna porażka :/ Czułam, że na siłę proponują mi mieszkania które nie schodzą, do tego drogie jak diabli i nie w moim guście. Dopiero współpraca z p. Jaworskim z RE/MAX przyniosła rezultaty, pośrednik naprawdę godny polecenia, profesjonalny i przede wszystkim uczciwy.
Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A te http://alfapark.pl mieszkania Morena już sprawdzaliście ? Jeśli nie, to uważam, że warto sobie zerknąć na stronę i poczytać. Ceny zaczynają się od 5tys.zł brutto za m2. Miejsce jest wyjątkowe. Poza tym obok znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 30, 2017 19:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: