Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkoła językowa - od kiedy?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
millena87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 06, 2016 14:29    Temat postu: Szkoła językowa - od kiedy? Odpowiedz z cytatem

Pytam o dzieci - kiedy zaczynać myśleć o zapisaniu dziecka do szkoły językowej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 06, 2016 14:29    Temat postu:

Powrót do góry
kaja888
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 06, 2016 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku warto zacząć naukę przez zabawę: wspólne śpiewanie piosenek, czy bajki z lektorem.
Kiedy dziecko będzie w stanie skupić uwagę dłużej, można zacząć myśleć o szkole językowej.
Na pewno trzeba poświęcić trochę czasu, żeby wybrać tę najlepszą,
jak ta, np.: http://krajowy.biz/firma,personaltutoredupl .
W Personal Tudor w Piastowie zajęcia są bowiem prowadzone już dla dzieci w wieku 2 lat,
w małych grupach i to w ramach bardzo fajnej metody Teddy Eddi,
dzięki czemu maluszki podczas zabawy świetnie przyswajają sobie język angielski.
Powrót do góry
Ula Jacek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że im wcześniej tym lepiej. Mój mały kuzyn już jako 3 latek poznawał pierwsze słówka. Teraz mieszka z rodzicami w Anglii i świetnie sobie radzi. Obecnie nawet lepiej niż z polskim. Ale mamy nadzieję, że dy od przyszłego roku zapiszemy go do takiej polonijnej szkoły dla dzieci to i w tej kwestii sytuacja się unormuje
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W szkole językowej muszą mieć odpowiednie podejście do uczniów i ciekawie uczyć. Dobre opinie ma ta szkoła językowa https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ Sporo osób sobie ich chwali, że szybko nauczyli ich angielskiego. Warto się zapisać.
Powrót do góry
Karloss
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moje dziecko posłałem do przedszkole gdzie mają zajęcia z lektorem. Angielski jest na wysokim poziomie i to pedagodzy wiedzą jak dozować naukę języka w tym wieku. Po prostu im zaufałam w tym temacie
Radka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postawilśmy na dobre przedszkole w którym są zajęcia językowe - http://www.alaikot.pl/ Takie w formie zabawy ale widać ze corka łapie a co najważniejsze widać że ją to interesuje
Powrót do góry
Beczułka1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Ci wybrać kursy językowe warszawa choćby dlatego że organizują zajęcia indywidualne na ktorych nauczyc sie porządnie języka. Teraz angielski jest przyszlosciowy i bez niego ani rusz wiec warto isc w tym kierunku i zapisac sie na kursy jezykowe w Warszawie
Powrót do góry
gdrop
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W szkole językowej nie byłem co prawda, ale na kursie https://enlinado.pl/ owszem i w 3 miesiące nauczyłem się płynnie rozmawiac po angielsku poznalem skuteczne metody nauki ktore dawniej nie byly mi znane zdalem sobie sprawe ze w ten sposob co mnie w szkole uczyli to ja bym sie nigdy niczego nie nauczyl! polecam wszystkie tego typu kursy!
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko od Was zależy, jaką opcję wybierzecie. Wiem, że aktualnie jest prowadzona rekrutacja na następny rok w Academy International. Tam Wasze dzieciaki będą w stanie nauczyć się perfekcyjnie języka angielskiego. W http://pl.academyinternational.pl/rekrutacja-2018/ sprawdźcie, jakie są wytyczne by dostać się do ich szkoły.
Powrót do góry
venna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na nauke jezyka obcego nigdy nie jest zawcześnie dlatego warto jest wybrać przedszkole w którym nasze dziecko już zacznie naukę. Wiadomo że naukę zaczynamy od zabawy ale jak wiadomo małe dzieci uczą się bardzo szybko. Nasze przedszkole Teviazja dzieci poznają aż dwa języki obce.
Powrót do góry
Witkarrek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma chyba co się aż tak bardzo spieszyć. Ale w sumie dzieci bardzo szybko się uczą, więc warto dosyć szybko zacząć Smile Są specjalne szkoły językowe jak http://landers.pl gdzie organizowane są zajęcia dla dzieci z angielskiego i też innych języków obcych. Oprócz tego możecie też puszczać bajki po angielsku, to też sporo daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
geraty
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można chyba uż od przedszkola nawet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

venna zgadzam sie z Tobą w 100 Smile Moje dziecko też chodzi do przedszkola Towarzystwa Edukacyjnego Vizja na Wawrze i uważam, że codzienne zajęci z angielskiego to świetny pomysł. Maluchy mają szansę obycia się z tym językiem. Generalnie polecam tą placówkę, super ciocie, rewelacyjna opieka i bardzo ciekawa oferta typowo edukacyjna.
Powrót do góry
ziemowit
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im wcześniej tym lepiej Wink podręczniki do języka angielskiego mogą się przydać : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem 7-8 lat to jak najbardziej właściwy moment, żeby dziecko zaczęło się uczyć dodatkowo języka obcego. Warto posłać je do jakieś dobrej szkoły językowej, która łączy naukę z zabawą. Takie kursy organizuje w całej Polsce Szkoła Językowa Speak-Up, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-dzieci. Polecam, ponieważ szkoła ma ogólnie bardzo pozytywne opinie, a nauka tam szybko przynosi rezultaty Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lis 14, 2018 08:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: