Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaka nawigacja?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
typek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 20:20    Temat postu: Jaka nawigacja? Odpowiedz z cytatem

Jaką nawigacje wybrać tak do 500zł? Ważne, żeby była możliwość aktualizacji map i oczywiście, żeby się nie zawieszała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Mar 11, 2014 20:20    Temat postu:

Powrót do góry
grzesiek79
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 01:31    Temat postu: nawigacyjni.pl Odpowiedz z cytatem

Tu masz testy nawigacji http://nawigacyjni.pl Na tym portalu znajdziesz dokładne opisy i recenzje nawigacji samochodowych gps. Istotne jest to, że masz tam zawsze nowe testy i opisy nawigacji wchodzących na rynek.
Powrót do góry
Broda
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 19, 2014 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam tomtoma http://www.skapiec.pl/site/cat/44/comp/4522674
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tymonka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2014 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyłączę się do tego wątku, ponieważ też nie wiem jaką nawigację wybrać. W Warszawie mieszkam od niedawna i ciężko mi się poruszać po mieście. Szukam czegoś z naprawdę dobrymi mapami. Na razie mam jakąś darmową nawigację na smartfona, ale to nie wystarcza. Często się zawiesza i mapy chyba są nieaktualne. Chcę normalną nawigację. Co polecicie np. z tego sklepu http://www.saturn.pl/car-audio-i-nawigacja_nawigacja

Wstępnie myślałam o zakupie takiej taniej nawigacji MIO Moov M410 z mapą Polski. Europa nie jest mi na razie potrzebna. Szukam coś co ma dokładną mapę Polski. Co myślicie o tej nawigacji MIO?
Powrót do góry
Krzysio97
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo firma TomTom robi bardzo dobre nawigacje. Po za tym teraz co drugi tel ma wbudowaną nawigację Wink I to też bardzo dobą.
Jasiekkk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 23, 2014 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie jeżdżę na Yanosiku. Bardzo fajna aplikacja. Rozszerza się co raz bardziej i co raz więcej kierowców ją używa. Jak się jedzie to wiadomo gdzie stoją aktualnie misiaczki itd. Super sprawa.
wiktorx
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 01, 2015 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawowe pytanie, czy ma być tylko mapa Polski czy również Europy?

Jeżeli ma być Europa, to polecam, np. taką nawigację MIO

Cena lekko powyżej 500 zł, ale chyba warto wydać. Zwłaszcza, że jest dożywotnia aktualizacja map. Wyświetlacz 4,3", funkcja asystenta pasa ruchu - bardzo dobrze się jeździ na tej nawigacji. Nawigację można też użyć jako zestaw głośnomówiący - jest bardzo prosta synchronizacja z telefonem. Jest też fajna funkcja, umożliwiająca nawigowanie podczas pieszej wędrówki. Jak ktoś np. zaparkuje trochę dalej od celu to można dojsć z tą nawigacją pieszo pod konkretny adres.
Powrót do góry
grzeratan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma najlepszej... Na jednej trasie lepiej sprawdzi się Automapa na drugiej Mapamap na trzeciej jeszcze inna, kwestia gustu, lokalizacji i zasobnosci portfela...Trzeba samemu sprawdzić, dla mnie najcześciej sprawdzała się Automapa (ale nie zawsze).
jar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z nawigacji gps fun road i póki co bardzo dobrze się sprawuje. Jeżdżę często po Polsce i jeszcze nigdy nie zabłądziłam.
Powrót do góry
End_of_the_World
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś miałem nawigację MIO, ale jakoś mi się wieszała i nie było z niej pożytku.
Powrót do góry
Sonia333
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 05, 2015 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mio to bardzo popularna firma w nawigacjach Smile Ja sama dla siebie taka kupiłam wgrałam nowe mapy i nie mam problemu. A widziałam że w sklepie internetowym vobis maja teraz specjalną promocję na produkty tej marki. O zasadach promocji przeczytasz tutaj http://www.vobis.pl/mio-zwrot.html
Powrót do góry
ulewa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sty 10, 2016 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do jakiej kwoty szukasz? Bo jak chcesz się zmieścić w 4 stówkach to na stronie https://seltrade.pl/nawigacje-gps/systemy-nawigacji-gps masz fajny sprzęt. Jest to na pewno wygodniejsze niż nawigacja w telefonie i bardziej profesjonalne.
Powrót do góry
lebrantL
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 11:57    Temat postu: Monitoring aut Odpowiedz z cytatem

Zwykły GPS to już praktycznie standard w samochodach, tym bardziej że praktycznie każdy z nas ma gps w telefonie. Ale chciałem podpytać o coś innego. Czy znacie jakieś sprawdzone firmy mające usługi monitoringu samochodów GPS? Miotam się między dwoma firmami: Finder. S.A. oraz Konsalnet - bardziej skłaniamy się ku temu rozwiązaniu: http://www.finder.pl/finder-monitoring-gps-pojazdow/, aczkolwiek cały czas jeszcze sprawa nie jest rozwiązana. Może jednak ktoś z Was ma jeszcze innego sprawdzonego dostawcę usługi jaką jest monitoring GPS?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Mar 11, 2017 11:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: