Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogrzewanie zimą
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach warto stosować jakieś nowoczesne systemy ogrzewania w naszym domu, które będą nie tylko ekonomiczne, ale również ekologiczne. Na stronie http://sobir.pl możecie się dowiedzieć więcej o właśnie takich nowoczesnych systemach. A jeśli macie tradycyjne ogrzewanie, to odsyłam do artykułu "Jak zaoszczędzić na tradycyjnym ogrzewaniu ?", który pomoże Wam zredukować jego koszty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 03, 2018 11:15    Temat postu:

Powrót do góry
irradie
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 14:58    Temat postu: Opinie o ogrzewaniu Odpowiedz z cytatem

Witam,
właśnie jestem na etapie budowy domu. Zastanawiam się nad tym jakie ogrzewanie wybrać. Dużo osób z mojego otoczenia poleca mi kotłownie gazową http://instaltechnik.pl/poradnik/rozdzial-i-ogrzewanie-zrodlo-ciepla/ . Szukam jakiegoś eksperta w tej dziedzinie, który by mi doradził czy to dobry pomysł. Może jest jakaś lepsza, bardziej opłacalna alternatywa?
Powrót do góry
Wodnik40
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety ale wybór pieca nie jest rzeczą łatwą. Wiem ile niestety trzeba w to włożyć pracy i poświęcić czasu by znaleźć odpowiedni piec. Sama sporo przed zakupem czytałam, dlatego takie artykuły https://dobry-ekogroszek.pl/jaki-piec-kociol-na-ekogroszek/ , bardziej pomagały mi podjąć decyzje bo widziałam na jakich szczegółach się skupić.
Powrót do góry
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, że tani ekogroszek jest bardziej opłacalny. Każdy kto buduje dom bardzo dobrze przemyślą opcje ogrzewania, bo zmiana potem pieca tak na prawdę podwaja koszty.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Sty 21, 2018 22:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: