Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sport w plenerze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lara1978
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2017 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak plener to dla mnie tylko bieganie. Siłownia plenerowa jakoś mi nie leży. Za to poważnie chcę zabrać się za bieganie. W zeszłym roku już trochę trenowałam, teraz już chcę zacząć brać udział w różnych wydarzeniach jak chociażby półmaratony organizowane przez firmę ONICO. Bardzo fajna sprawa i do tego rozwojowa. Lubię takie wyzwania. Do tego firma ONICO z tego co się orientuję brała udział w targach sportowych, gdzie można było wesprzeć fundacje, poprzez bieganie bieżni. Fajne przedsięwzięcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Kwi 02, 2017 08:59    Temat postu:

Powrót do góry
miroslaw.witkosz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fajny jest taki sport
szymon443
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie taki sport się uprawia
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2017 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siłownia w plenerze to świetny pomysł. Szkoda, że u nas nikt na taki pomysł nie wpadł. Zostaje rower, biegi. Uprawiając sport warto pomyśleć o wygodnych butach. Ja znalazłam bardzo fajną propozycję dla kobiet https://www.czasnabuty.pl/firm-pol-1490872380-CONVERSE.html Bardzo duży wybór wzorów i kolorów. Myślę że Każda znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sport w plenerze, to od razu nasuwa mi się na myśl bieganie, sama jestem wielką fanką biegania już od 10 lat i polecam to każdemu, bo naprawdę nie trzeba mieć, ani świetnej kondycji, ani żadnego sprzętu, kiedy zaczynami, wystarczą dobre buty i chęci, a potem tak, jak ja można brać udział w półmaratonach i maratonach. Takie maratony, to naprawdę super zabawa, ja miałam okazję uczestniczyć 19.03.17 w ONICO Półmaraton Gdynia, w którym ONICO http://onico.pl/csr/ było tytularnym sponsorem. W dniach 17-18 marca w Gdyni odbywały się targi sportowe, podczas których uczestnicy biegu odbierali swoje pakiety sportowe. Na stoisku ONICO były darmowe napoje (kawa, woda, izotoniki), słodycze, a także zostały pokazane podpisane koszulki Pawła Zagumnego i Andrzeja Wrony, więc jak sami widzicie same atrakcje i mnóstwo fajnych ludzi dookoła.
Powrót do góry
kasia_venezia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym moim zdaniem rozwiązaniem jest rower. To sport, który zawsze będzie modny - no i można uprawiać go z całą rodziną. Poczytajcie o tym, jak przygotować rower na sezon: http://wypoczynkowo.net.pl/jak-przygotowac-rower-na-dalekie-wyprawy/. W końcu mamy już koniec kwietnia, chociaż pogoda nas nie rozpieszcza.
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 03, 2017 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteśmy aktywni w terenie, to warto zainwestować w saszetki nerki na drobiazgi. Wiele takich saszetek nerek widziałam w sklepie internetowym www.supergalanteria.pl , gdzie mają naorawdę godne uwagi propozycje. Każdy znajdzie coś specjalnego i praktycznego dla Siebie.
Powrót do góry
halinka36
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę że jest to super rozwiazanie, do tego warto pomyslęć o dobrym suplemencie na bazie naturalnych składników. Na mnie rewelacyjnie zadziałał produkt Slimmer Time;)
motylek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 13, 2017 06:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siłownia w plenerze to świetny pomysł, szkoda że u nas nikt nie pomyślał o takim rozwiązaniu. Pamiętajcie że po wysiłku fizycznym trzeba pamiętać o odpowiednim uzupełnieniu płynu w organizmie. Bardzo dobra jest ta woda https://www.frisco.pl/pid,5304/n,kinga-pieninska-naturalna-woda-mineralna-niegazowana/stn,product
To jedyna woda pochodząca z naturalnych źródeł z Pienin. Można spożywać ja codziennie bez ograniczeń zdrowotnych czy wiekowych.
Powrót do góry
słoikdokwadratu
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie jakieś sklepy internetowe, na których znajdę tanie buty sportowe? Oczywiście o satysfakcjonującej jakości Smile
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam jazdę rowerem jeśli chodzi o sport w plenerze i najczęściej wypożyczam rower górski w Warszawie z WygodnyRower.pl , jeszcze nie mam swojego sprzętu ale planuje kupić w najbliższym czasie Smile
Powrót do góry
Liperos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie ciekawe pomysły na tej stronce: http://www.stowarzyszenierosa.pl/ może u waż też są takie stowarzyszenia? Jeśli tak to na pewno pomogą wam w znalezieniu ciekawych zajęćSmile
Powrót do góry
myśliwy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uwielbiam wycieczki rowerowe, najlepiej z całą rodzinką. Ostatnio znalazłem fajny artykuł http://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/abc_rowerzysty/16000/5_rzeczy_ktore_musisz_zabrac_na_trening Jest to poradnik co powinno się zabrać na taką wycieczkę. Musze przyznać, ze o pelerynie całkiem zapomniałem. A pogoda zmienną jest.
Powrót do góry
minion2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda aktywność, zwłaszcza jeśli ma jakieś przesłanie jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Ja na świeżym powietrzy biegam, jeżdżę na rowerze, od czasu do czasu na rolkach.
Na siłowni plenerowej jeszcze nigdy nie byłem, ale wypatrzyłem, że niedaleko mojego mieszkania znajduje się właśnie coś w tym stylu. Być może kiedyś uda mi się znaleźć chwilkę czasu, żeby tam wstąpić, bo póki co zawsze nie jest mi po drodze Smile
Powrót do góry
lala2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sport w plenerze ? Nasuwa mi się jedno, longboard. To dość tani i bardzo przyjemny sport, potrzebna nam tylko deska, czyli longboard. Tutaj znalazłam ranking takowych https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/ranking-lonboard-top-10-najczesciej-wybieranych-ktory-najlepszy/4642/ Longboard to bardzo przyjemna forma transportu, ciekawsza niż rower czy rolki.
Reklama

Wysłany: Pią Cze 30, 2017 13:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: