Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gastronomia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hacerIn2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie myślę nad założeniem własnej pizzerii. Myślicie, że to jeszcze opłacalny biznes?
Reklama

Wysłany: Sob Lis 25, 2017 23:27    Temat postu:

Powrót do góry
dzejzi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesują Cie opakowania papierowe z nadrukiem to w sieci znajdziesz tego całą masę, od najtańszych do tych dość drogich. Stacjonarnie jest dość mało sklepu, za to ratuje nas internet z tego typu usługami.
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gastronomia to jeden z bardziej opłacalnych biznesów. Zerknijcie jednak do artykułu: http://celnie.pl/producenci-maszyn-i-urzadzen-dla-przemyslu-spozywczego-lista-6 , by dowiedzieć się którzy producenci urządzeń dla przemysłu spożywczego są najbardziej znani w branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej potrzebne są w gastronomi zmywarki do naczyń, ale takie profesjonalne oczywiście, które zmywają każdy rodzaj naczyń jak np winterhalter.
Powrót do góry
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gastronomia to dość trudna branza ale wydaje mi się, ze warto w nią wejść. Sama myślę o własnej restauracji od kilku lat i chyba w koncu się zdecyduję. Mam już upatrzony lokal, załatwiam powoli wszystkie papiery i szukam wyposażenia do niej. Dzisiaj trafiłam na https://europ24.pl/brytfanny i chyba zamówię tam brytfanny, Widziałam, ze mają bardzo duży wybór i wysoką jakosć produktów.
Powrót do góry
Geider
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną reklamą jest zrobić takie własne brandowane opakowania z logo. Ja sobie zamówiłem z
Opak-System Hurtownia Opakowań sporo takich opakowań do mojego gastronomicznego biznesu i będę rozwoził klientom towar do domów.
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gastronomia to faktycznie jeden z lepszych biznesów. Warto ją dobrze rozreklamować na rynku. Jak w waszej miejscowości są organizowane np. pikniki rodzinne, to warto wystawić swoje produkty. A za pomocą telebim wynajem pokazać swój lokal, ludzi i np. powstawanie, przygotowywanie dań. To będzie na pewno świetna reklama dla was i od razu dotrzecie do dużego grona potencjalnych klientów.
Powrót do góry
pikelek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, ale czy to się w ogóle opłaca? Ja jednak wychodzę z założenia, że lepiej sobie wejść na stronę https://www.horeca-24.pl/urzadzenia-i-akcesoria-do-pizzerii i kupić samemu takie artykuły do robienia pizzy, przecież to jest znacznie lepsza i tańsza opcja niż chodzenie ciągle do restauracji.
Powrót do góry
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja szukam urządzeń gastronomicznych... Czy wiecie może gdzie mogę zakupić w dobrej jakości? Słyszałam coś o sklepie Technica https://sklep.technica.pl ponoć jest to strona na której można zakupić wszystko co związane z gastronomią. Jeszcze tam nie byłam, ale słyszałam że cieszą się dobrą opinią. Może ktoś z Was już tam kupował?
Powrót do góry
wawo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że najważniejszy w restauracji jest kucharz. To on zapewnia nam produkty, na które czekamy, prawda? Wydaje mi się, że ludzie zbyt często oceniają wystrój. Tak, to oczywiście również jest ważne, ale pomyślcie teraz: mając 20 tysięcy do wydania, co wybierzecie: remont, czy urządzenia, które zapewnią Twoim gościom odpowiedniej jakości potrawy? Jestem właścicielem restauracji i wiem, że trzeba pogodzić jedno z drugim, ale czasami po prostu nie mamy wyjścia. Ostatnio wymienialiśmy Bemary elektryczne (rewelacyjne znaleźliśmy tutaj: https://www.goga-gastro.pl/category/bemary-elektryczne) i już to zajęło nam mnóstwo czasu, ale na szczęście znamy sprawdzony sklep, dzięki któremu możemy zaoszczędzić. Polecam poczytać troszkę na ten temat, szybko zmienicie zdanie Smile

Ostatnio zmieniony przez wawo dnia Pon Lut 12, 2018 10:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
TrzyNa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza gastronomia w Poznaniu to restauracja Estella, ze strony http://www.estella.pl/ . Przecież to jest chyba oczywiste, mają przepyszne, włoskie jedzenie, a do tego niesamowicie kulturalną i wprawną obsługę. Marzę o tym, aby zorganizować w tej restauracji moje wesele, mam nadzieję, że to marzenie się spełni Smile
Powrót do góry
Brunon128
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezłe propozycje na obiad dajecie. Podobają mi się wasze wskazówki Very Happy
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w jaki sposób znaleźliście dostawców produktów do Waszych restauracji? Ja akurat jestem na etapie szukania takich firm, jak na razie znalazłam tę http://paoloni.pl/ , dostarczają ryby i owoce morza i naprawdę stawiają na jakość, co przecież dla nas jest ogromnie ważne. Od początku miałam wizję tego, aby w mojej restauracji zawsze były super jakości produkty i smaczne potrawy, dlatego tak dużą uwagę przykuwam do tej kwestii.
Powrót do góry
darekxo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie gastronomii to istotny element u każdego. Firma http://es-gastro.pl świadczy usługi doradcze mające na celu poprawę funkcjonalności już istniejących kuchni. Wszystkie urządzenia gastronomiczne w naszej ofercie są objęte gwarancją. Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, który zapewni bezproblemową eksploatację zakupionego sprzętu przez długie lata.
Powrót do góry
pakalimera
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 19, 2018 09:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: