Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fitness
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jakoś fitness nie przekonuje. Cwiczę w domu i to mi wystarczy. Myślę jeszcze o grze w golfa. Mój mąż gra, szukał ostatnio putterów na https://www.golfpoint.pl/Kije-Golfowe/M%C4%99skie/Puttery-meskie i pytał czy nie chciałabym do niego dołączyć. Nie wiem czy kobiety w ogóle grają w golfa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 20, 2015 12:28    Temat postu:

Powrót do góry
wiosenkaja1
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 05:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłam umocnić moje nogi. Ostatnio mały spacer i dają w kość. Bieganie do klubów
fitness - odpada. Zaczęłam szukać w internecie i na stronce electro.pl znalazłam Rower magnetyczny ROMET R001. Oby spełnił moje oczekiwania.
Powrót do góry
max454
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest ładna pogoda za oknem to warto to wykorzystać na jazdę na rowerze. Świetna sprawa. Sam przed okresem wiosennym szukałem porad, jak nie dać się oszukać przy kupowaniu roweru i tak trafiłam na coś ciekawego: http://szybkajazda.pl/lifestyle/article-preview,nieuczciwy_sprzedawca_i_zakup_nowego_roweru_mieszanka_wybuch,17325,1,1,1.html może Wam też się przyda Smile
Powrót do góry
ulewa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 08, 2015 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieganie jest w sumie teraz modne, więc wszyscy biegają. I w sumie nie ma się co dziwić. Choć trochę ciężko teraz w takie upały. Pamiętaj o regularnym piciu wody, dzięki temu będziesz się lepiej czuć. Najlepiej jak to będzie woda mineralna, nic słodkiego. Poczytaj na stronie stowarzyszenia wody w domu i biurze o tym.
Powrót do góry
kaktus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 28, 2015 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz wzmacniać nogi to nic nie podziała lepiej niż bieganie.
Oczywiście tu pracuje właściwie całe ciało, ale nogi najbardziej. To zresztą widać u osób, które częściej biegają.
Pamiętaj tylko o tym, żeby zainwestować w dobrej jakości obuwie. Widziałam duży wybór tutaj: http://www.7store.pl/
Można tam wybrać coś odpowiedniego, co będzie amortyzowało wstrząsy i pomoże chronić stawy Smile
Powrót do góry
jar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieganie jest modne i basen. Ale nie każdy lubi ćwiczyć czy pływać kiedy ktoś się gapi. Tutaj dobrym rozwiązaniem jest np. basen spa Sundance, który można mieć u siebie w domu i korzystać z niego kiedy się chce.
Powrót do góry
charlotte1991
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 01, 2015 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę regularnie na siłownię, chyba że mam bóle miesiączkowe to wtedy odpuszczam bo po co się męczyć. Zaszywam sie wtedy w domu, biorę leki i czekam aż mi przejdzie. Na szczęście nie trwa to długo i szybko wracam do ćwiczeń bo jakoś nie wyobrażam sobie bez nich życia już
Powrót do góry
ulka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak chcecie wzmocnić nogi to najlepiej skonsultować się z trenerem personalnym, są profesjonalnie przygotowani Smile na mojej siłowni są naprawdę świetni instruktorzy w Fit-Academy, do tego stopnia motywują, że się nawet zapisałam na kurs http://www.fit-academy.pl/kurs-trener-personalny-warszawa-cityfit-rondo-onz, praca w tym zawodzie daje dużo satysfakcji Smile
Powrót do góry
renacia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fitness to jak wyjście do klubu na godzinę i zwykłe potańczenie sobie ot tak. Teraz idzie wiosna, robi się coraz ładniej za oknem, cieplej, warto się trochę dotlenić po zimie- ja stawiam na bieganie, nie znam lepszego sportu. Kiedyś sie nie mogłam przekonać, ale dziś nie wyobrażam sobie dnia bez co najmniej 7km. Do tego na święta dostałam nowe buty do biegania i taką chustę odblaskową, żeby mnie zawsze było widać, bo czasem biegam po zmroku: http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/chusty-odblaskowe/

Polecam wszystkim biegaczom, bo to dla Naszego bezpieczeństwa. Very Happy
Powrót do góry
Pablitto
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez wlasnie mysle nad zakupem takiej kamizelki Smile
Powrót do góry
Merena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci również na fitness therm line fast . O wiele szybciej spalisz kalorie i cellulit. A nie wiem jak U Ciebie on był u mnie ogromy i zniknął po 2 miesiącach takiej kuracji ! Fajna do tego dieta i da się żyć.
Powrót do góry
vivienne
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym klubem w jakimkolwiek byłam jest Artis Club na Wilanowie w Royal Parku. Skusił mnie wirtualny spacer na stronie klubu. Poszłam i rzeczywiście - sprzęt najwyższej jakości, dobra atmosfera, w pełni profesjonalna obsługa zawsze pomocna. Dodatkowo jest sporo ciekawych zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie Wink
Powrót do góry
Maroso
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 03, 2016 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ile razy w tygodniu chodzicie sie poruszac?
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 07, 2016 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się ostatnio zapisałam na siłownie i zaczęłam dietę. Cały czas zastanawiam się jak schudnąć przed latem ale coś czuję, ze mi to nie wyjdzie. Nie mogę się zorganizować tak żeby regularnie ćwiczyć. Myślałam o zapisaniu się na najskuteczniejsze wczasy odchudzające w Primavera Jastrzębia Góra Słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii. Czy ktoś z was był kiedykolwiek na tych wczasach? Jak wam się podobało?
Powrót do góry
dnowaczek878
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 01:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie ,że idziesz ćwiczyć. Pamiętaj ,że odpowiednia woda mineralna może Ci fajnie pomóc Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Maj 17, 2016 01:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: