Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyposażenie firmy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wodnik40
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 17:31    Temat postu: Wyposażenie firmy Odpowiedz z cytatem

Zaczynamy ze znajomymi otwierać niewielki magazyn. Kompletujemy już powoli cały potrzebny asortyment. Dowiedziałam, się ze jest taki sklep Promag i tam mają spory wybór wszystkich potrzebnych rzeczy. Robiliście u nich zakupy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 04, 2016 17:31    Temat postu:

Powrót do góry
abednarz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee nie robiłam nigdy takich zakupów. Widziałam jednak na http://famipolska.pl/regaly/ ofertę z regałami magazynowymi. Można zerknąć.
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 06:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest również odpowiednie wyposażenie magazynu, aby bez problemów poradzić sobie z transportem i segregowaniem całego towaru. Nam na szczęście udaje się uniknąć tego problemu, ale bez pomocy Bricoman było by ciężko ponieważ znaleźliśmy u nich w dobrej cenie potrzebne nam ręczne paleciaki oraz wózki transportowe https://www.bricoman.pl/warsztat-i-bhp/warsztat/wozki Nasi pracownicy nie muszę się męczyć nosząc wszystko ręcznie i sa bardziej efektywni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Agata29
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie wiedziałam, że prowadzenie magazynu wiąże się z zaplanowaniem tylu spraw i ogarnianiem tylu rzeczy. szacun!
Powrót do góry
Buncia80
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oprogramowanie do zarządzania magazynem już macie? jeżeli nie, to koniecznie zerknijcie sobie na te systemy magazynowe wms. Myślę, że się przydadzą, zwłaszcza, jeśli działacie na szeroką skalę.
hipoteka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 21, 2018 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nie wolno zapominać o tym żeby dobry internet załatwić też do firmy. My mamy światłowód - https://www.inea.pl/popc i to chyba najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o biznes
Powrót do góry
TrojeOczu
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 22, 2018 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w firmie musi być przede wszystkim komputer
Powrót do góry
mkosek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 07:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii magazynu i wyposażenia odsyłam do firmy SinLog. Przy planowaniu i urządzaniu swojego magazynu skorzystałem z ich pomocy. Zajęli się kompleksowo całym przedsięwzięciem, zaplanowali przestrzeń i dobrali odpowiednie wózki i regały magazynowe. Jestem bardzo zadowolony z efektu i współpracy. Polecam.
Powrót do góry
Strelka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można też zapomnieć o wielu innych firmach, które pomagają waszej w firmie w bardzo różnych zakresach. To też jest często kluczem do sukcesu. Jakbyście potrzebowali pomoc w transporcie międzynarodowym to zajrzyjcie na adres http://astonpartner.pl Jest to firma zajmująca się tym rodzajem usług.
Powrót do góry
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma każda powinna się prezentować zmysłowo, aby wszystko prowadzić elegancko.Warto szukać ciekawych rozwiązań. Niestety czasem przydaje się faktoring odwrotny: https://faktura.pl/faktoring-odwrotny .
Powrót do góry
gwardia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak z innej beczki macie swoje magazyny czy wynajmujecie? ja zrezygnowałam z wynajmu i postawiłam swój własny, skorzystałam z usług firmy Commercecon i jestem bardzo zadowolona. Swoje to swoje a nawet wyszło taniej niż myślałam, biorąc pod uwagę obroty i koszty wynajmu opłacało się. W ciągu miesiąca magazyn stanął, w lepszej lokalizacji niż dotychczasowy. W razie czego nie będę mieć problemu z wynajęciem.
Powrót do góry
Mondeo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy działalności magazynowej czy sklepowej zapewne przydadzą sie metkownice. Znam świetną firmę, która zajmuje sie wyposażeniem sklepów https://femi.com.pl/oferta/metkownice-zapinarki Metkownice maja w bardzo przystępnej cenie, i to takie porządne jedno i dwurzędowe, jak i judo i kendo. Otrzymacie tu również zapinarki. Firma Femi sprzedaje tez piekne lady sklepowe.
Powrót do góry
justina10
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na ten temat wyłącznie ze względu na zarządzanie, to uważam, ze odpowiedzialni i mocni na rynku biznesmeni powinni inwestować w takie oto rozwiązania https://hicron.com/ . Wiele się mówi na temat systemów ERP należących do jednostek SAP, zajmujących się ich wprowadzaniem i późniejszą kontrolą. Takie działanie nie tylko podnosi zyski i minimalizuje straty, ale również uczy zagubionego w naszym świecie zaufania.
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od prawie roku prowadzę z mężem firmę produkcyjna i zauważyliśmy że już nie działa tak jak na początku. I pomyślałam że może warto skorzystać z usług tej firmy http://www.qsense.pl/uslugi/ , która zajmuje się prawidłowymi pracami na produkcji. Do produkcji dopuszczają tylko zgodne pod względem jakości komponenty, dzięki którym nie poniesiemy dużych strat. Czy ktoś może miał okazję już korzystać z ich usług ? Będę wdzięczna za opinie i sugestie.
Powrót do góry
Adam7
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie robiłem i w ogóle o nim nie słyszałem więc wielkie dzięki za polecenie! Smile Pozdrawiam!
Reklama

Wysłany: Pon Sie 06, 2018 13:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: