Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkoła dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uelas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Jeśli ktoś z was poszukuje szkoły językowej i przy okazji pochodzi z Poznania lub jego okolic to polecam wam sprawdzić ofertę spod tego linku: http://www.akcent-poznan.com.pl/oferta/kursy-egzaminacyjne-fce-cae-cpe-toeic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 10, 2018 17:12    Temat postu:

Powrót do góry
akot
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem są jednak prywatne szkoły dla dzieci
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akot w pełni się z Toba zgadza, Ja też zapisałam córkę do prywatnej szkoły Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie. Wysoki poziom nauczania, liczne zajęcia dodatkowe. Szkoła stawia na wszechstronny rozwój dzieci, do każdego z nich podchodzi w sposób indywidualny. To przekłada się bezpośrednio na wyniki w nauce Smile
Powrót do góry
mośka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybór szkoły jest niezwykle ważny, my też długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca dla naszego Adasia. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ofertę dwujęzycznej szkoły podstawowej Edison w Warszawie ( na ul. Królewicza Jakuba 69 na Wilanowie ). Poziom nauki wysoki, dzieci uczą się chętnie i wciąż są ,,głodne" nowej wiedzy. Dodatkowo sporo zajęć pozalekcyjnych, kameralne klasy i doświadczona kadra pedagogów.
Powrót do góry
8. pasażer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie sporo na temat tego, które dokładnie szkoły i przedszkola (prywatne / publiczne) są lepsze, raczej nikt nie będzie w stanie rozwiązać, bo każdy ma w tym temacie różne doświadczenia. Ja miałem styczność z wieloma placówkami edukacyjnymi i mnie bardziej przekonują te prywatne. Nawet wielu moich znajomych poleca przedszkola prywatne (szczególnie prywatne przedszkole Harmonia zlokalizowane w Krakowie).
""The perfect organism. Its structural perfection is matched only by its hostility...its purity. A survivor - unclouded by conscience, remorse, or delusions of morality." ...Is there room enough in space for us and it?"
Powrót do góry
werd
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, czy ktoś z was może mi doradzić jakąś ciekawą szkołę prywatną w Warszawie? będę bardzo wdzięczny
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkol rzeczywiscie jest teraz bardzo duzo. Ale nie ma co zapisywac dziecka do pierwszej lepszej. Nam badzo zalezalo na dobrej opinii o szkole i sprawdzonych nauczycielach. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie nam sie spodobala. Ma super warunki do nauki.
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viktoria90 nasze dzieci chodzą do tej samej szkoły Smile Też jestem bardzo zadowolona z poziomu jaki reprezentuje szkoła. Nigdy nie sądzilam, że mój 11 latek tak chętnie będzie się uczył i dodatkowo będzie brał udział w licznych zajęciach dodatkowych. uważam, że czesne też mają bardzo rozsądne Smile
Powrót do góry
dulame
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje dziecko zapisałam do żłobka prywatnego, który znalazłam na https://adconnect.pl/zlobki-prywatne.
Powrót do góry
Lumena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klamotek napisał:
Szkol rzeczywiscie jest teraz bardzo duzo. Ale nie ma co zapisywac dziecka do pierwszej lepszej. Nam badzo zalezalo na dobrej opinii o szkole i sprawdzonych nauczycielach. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie nam sie spodobala. Ma super warunki do nauki.

Zgadzam się w 100% Fundacja Varsovia prowadzi świetną szkołę, mam w niej syna i jestem bardzo z niego dumna, że tak dobrze się uczy, wiem jednak, że duża w tym zasługa właśnei nauczycieli i samej szkoły Smile
Powrót do góry
Jade
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wyboru szkoły, to mój syn interesuje się jakimś logistycznym kierunkiem, a wiem że cos takiego mają oni w swoim technikum https://technikumau.pl póki co chodzi jeszcze do podstawówki, ale już teraz zastanawia się nad zawodem i to co będzie robił po studiach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DamaPik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzą, ze są tutaj mamy gdzie dzieci chodzą do niepublicznych szkół Wink U mnie moje pociechy również chodzą do szkoły prywatnej. U mnie akurat chodzą do Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 49 przy ul. Bacha. w Warszawie
Powrót do góry
marce
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak posyłasz dziecko do szkoły to z pewnością będzie trzeba wykupić odpowiednie ubezpieczenie. Tutaj https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-nnw/zakres-ubezpieczenia-w-szkole-co-obejmuje znajdziesz materiał poradnikowy, który zawiera wiele informacji na ten temat. Mogą one okazać się naprawdę pomocne. Dzięki nim dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę.
Powrót do góry
zolia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no faktycznie, takie szkoły to bardzo ciekawe rozwiązanie
Powrót do góry
venna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też byłam w maju na dniu otwartym w szkole Towarzystwa Edukacyjnego Vizja i po tym spotkaniu niemal od razu złożyliśmy papiery Smile szczerze mówiąc to i ja i syn już się nie możemy doczekać września Smile a jak czytam tak pozytywne opinie na temat tego miejsca to tylko upewniam się w przekonaniu, ze dobrze wybraliśmy Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sie 21, 2019 11:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: