Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkoła dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agusiek55
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedszkole, szkoła podstawowa to jeszcze nie są aż takie wyboru. Nawet w sumie liceum nie jest aż tak ważne. Najważniejsze wybory zaczynają się gdy wasze dziecko kończy liceum. Wcześniejsze etapy to raczej rozwój społeczny i zabawa, przy okazji też oczywiście nauka Smile Ja teraz przygotowuje strój na bal przebierańców z poradami od http://eko-miszmasz.pl/jak-zrobic-stroj-ekologiczny-dla-dziecka/ Fajnie jest to przeżywać znowu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Sie 02, 2018 09:38    Temat postu:

Powrót do góry
hlake
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka szkoła jest najlepsza dla dzieci w Warszawie wiecie mozę? czy jakaś prywatna jest godna polecenia?
teraktottta
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoły są głównie dla dzieci Very Happy
Powrót do góry
vembe
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukuję szkoły z dobrym językiem chińskim, znacie coś?
Powrót do góry
pakalimera
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoła szkołą, a mnie ciekawi jak uczycie swoje dzieci porządku, czasami już ręce opadają. Znajoma podesłała mi poradnik o wychowaniu https://sweetmama.pl/jak-nauczyc-dziecko-dbania-o-porzadek/ ale ciekawi mnie jak wy motywujecie czy na zasadzie kar i nagród, co daje dobre rezultaty?
Powrót do góry
mania952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie opcje i pomoce dydaktyczne są najlepsze dla dzieci z autyzmem? Chciałabym wybrać coś na stronie https://juniora.pl/ aby w wolnych chwilach ćwiczyć z siostrzeńcem i aby odciążyć trochę rodziców. Niestety na temacie za bardzo się nie znam, dlatego pytam i szukam najlepszych rozwiązań.
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba na pewno zdecydowac sie na sprawdzona szkole dla dziecka. Takze zgadzam sie, ze dobra jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Tam dzieci maja wszystko, co jest im potrzebne do szybkiej i przyjemnej nauki.
Powrót do góry
Wenus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoła to duży krok w edukacji naszych malców ja wam powiem,że długo rozmyślałam gdzie pocław swoje dzieci. Wybrałam szkołe prywatną, z kilku osobistych powodów. Wybór padł na Te Vizja na Wawerze. Szkoła ma dużą renomę, pozytywne opinie,jest nowoczena i ma wiele zajęc dodatkowych w jednym miejsu. Język angielski jest realizowany codziennie, podejście do dzieci bardzo indywidualne.Myślę że tam dzieci będą czuły się doceniane i bezpieczne.
Powrót do góry
pakalimera
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak długo uczą się wasze dzieci?
Powrót do góry
jony77
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z dzieciakami z autyzmem? Czy korzystał ktoś z Was kiedyś z dostępnych materiałów, pomocy i książek na stronie https://juniora.pl/ ? Zastanawiam się, czy są to dobre i pomocne materiały, bo chciałabym zakupić coś dla przedszkola i widziałam, że wiele osób chętnie z tego korzysta.

Ostatnio zmieniony przez jony77 dnia Nie Wrz 30, 2018 17:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
wybitnie1996
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od kolegów i koleżanek, jakie maluch będzie miał w klasie. Ja strasznie nie lubię rozdzielania placówek na dobra/nie dobra. Jeśli dziecko czuje się dobrze wśród rówieśników, chętniej pójdzie do szkoły i będzie zdobywał wiedzę. Moja mała ostatnio tak zakumplowała się z przyjaciółmi, że wszystkie mają swój znak rozpocznawczy - piórniki w jednorożce. Ja się bardzo cieszę. Może miejsce nie jest prestiżowe, ale kadra i dzieci są bardzo przyjazne!
Powrót do góry
Mermagda0
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co uważacie o szkole językowe? Ja zastanawiam się nad posłaniem dziecka do szkoły http://landers.pl nie wiem jednak od jakiego wieku już zacząć. Można niby już od 4 lat ale nie wiem czy to jednak trochę nie za wcześnie. Chciałabym żeby moj mały znał perfekcyjnie języki obce
Powrót do góry
ekranicka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klamotek napisał:
Trzeba na pewno zdecydowac sie na sprawdzona szkole dla dziecka. Takze zgadzam sie, ze dobra jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Tam dzieci maja wszystko, co jest im potrzebne do szybkiej i przyjemnej nauki.

Zgadzam się w 100% . Moja córa tez chodzi do Wiktorii Wiedeńskiej przy ul Kolegiackiej na Wilanowie i jestem zachwycona tą szkołą. Dobra kadra, super programy nauczania, zupełnie coś innego niż poprzednia publiczna szkoła.
Powrót do góry
Jaśkaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy patrze na moja córkę która aktualnie ma 18 lat, to widzę w niej lepszą wersje mnie, cały czas mnie zaskakuje i jestem z niej dumna jak z nikogo innego wcześniej. Ostatnio podsuneła mi bardzo ciekawą książkę którą mam zamiar kupić https://ksiegarnia.pwn.pl/Od-zwierzat-do-bogow,68448007,p.html Bardzo mnie zaskoczyła tematyka o której jest ta ksiażka, cieszę sie ze wychowałam kobietę która chodzi twardo po ziemi i ma szerokopasmowe zainteresowania.
Powrót do góry
stokrotka992
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do edukacji naszych dzieci to znalazłam ostatnio bardzo ciekawy artykuł o potrzebach edukacyjnych dziecka w szkole https://epedagogika.pl/zasady-i-zadania/specjalne-potrzeby-edukacyjne-prosty-test-2512.html każde dziecko ma inne potrzeby i każdy pedagog powinien oceniać to indywidualnie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Paź 03, 2018 16:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: