Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aranżacja wnętrza.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 06:20    Temat postu: Aranżacja wnętrza. Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jeśli urządzacie mieszkanie i chcecie mieć je stylowo i wygodnie urządzone zasięgnijcie porady architekta. Jeśli poradzicie się w http://370studio.pl będzie ono miało wyjątkowy charakter. Studio mieście się w Warszawie i powstają w nim bardzo ciekawe aranżacje wnętrz zgodnie z panującymi trendami. Architekci współpracują z klientem by razem osiągnąć satysfakcjonujący efekt projektu. Kilkanaście propozycji można obejrzeć na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 27, 2016 06:20    Temat postu:

Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 07, 2016 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można poprosić architekta o pomoc, ale po co? Równie dobrze i taniej jest poszukać ciekawych pomysłów w sieci.
Powrót do góry
cela55
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem architekt jest niezbędny bo samemu nie zrobisz np kuchni na wymiar. Mi meble kuchenne w Grodzisku Mazowieckim wpadły w oko i jedyna opcja to zamówić i dopasować do mojego wnętrza. Mam dość nieustawną kuchnię. Musi pomóc osoba która się na tym zna.
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to prawda. Tylko kuchni na wymiar nie robi architekt, a stolarz.
NightCity
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie sprawia mi takiej przyjemności jak urządzanie i aranżacja wnętrz. To jet mój sposób na odstresowanie i zajęcie myśli czymś przyjemnym. Ostatnio szukałam ciekawej oferty z lampami bo chciałam zmienić jedną w salonie i w kuchni bo te co miałam nie oddawały odpowiednio światła, przez co panował nieprzyjemny pół mrok.
Powrót do góry
angelinaker
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam ciekawe propozycje lamp na Złotych Wyprzedażach. Sama zastanawiam się zresztą nad zamówieniem jednej z nich.
Powrót do góry
Kali
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 25, 2016 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na http://decoboo.pl/ mają bardzo fajną i ogromną bazę fototapet Very Happy
charlotte1991
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto korzystać z usług projektantów i architektów. Ostatnio znalazłam konkurs dla nich http://www.asilo.pl/konkurs-entra-excellence-award-2016/ Polega na zrobieniu wizualizacji wnętrza do końca września. Nagrody są bardzo konkretne.
Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób pisze, że lubi się zajmować aranżacją wnętrza. Wobec tego po co projektanci? Uważam, że nawet jeśli wiele na ten temat poczytamy, obejrzymy niezliczoną ilość wnętrz, to i tak będzie nam brakować praktycznej wiedzy i możliwości. Dla przykładu takie biuro zajmujące się aranżacją http://hld.com.pl/ posiada własne usługi stolarskie, dzięki czemu mogą w razie potrzeby sami zaprojektować i wykonać potrzebne meble. Do tego dochodzą kontakty z dostawcami oraz ekipami remontowymi. Oczywiście, wszystko można zrobić samemu, ale jest to trudniejsze i nie daje takiego efektu
Powrót do góry
Kali
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz się też rozejrzeć po http://onemarket.pl/ mają wielki wybór wszystkiego Very Happy
62miko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o oświetleniu do mebli? Znalazłam je na http://www.gtv.com.pl/pl i zastanawiam się nad zamówieniem do kuchni. Zawsze chciałam miec podświetlany blat. Poza tym myślę o wymianie uchwytów i szuflad.
Powrót do góry
iga32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą w wnętrzach są meble. Zwykła kanapa rozkładana jeśli jest w ciekawym kształcie i z fajnym obiciem, może stanowić fantastyczne wypełnienie wnętrza. Ja urządzam wnętrza wg własnego gustu. I nigdy nie zdecydowałabym się na pomoc architekta wnętrz.
Powrót do góry
hektorr89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kakofonia napisał:
Można poprosić architekta o pomoc, ale po co? Równie dobrze i taniej jest poszukać ciekawych pomysłów w sieci.

Z pewnością lepiej zająć się aranżacją domu/mieszkania samodzielnie, ale nie każdy ma na to czas (a zajmuje to sporo czasu) i nie każdy się na tym zna (porady z internetu na nic się zdadzą, jeśli ktoś zupełnie się w tym nie orientuje). Mając pieniądze warto zlecić to fachowcowi - zrobi to lepiej i szybciej. Jeśli potrzebujecie pomocy projektanta wnętrz do aranżacji biura, restauracji, czy sklepu, to 370Studio się tym zajmuje - na http://370studio.pl można obejrzeć ich projekty takich wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NightCity
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię urządzanie wnętrz. Sprawia mi to ogromną radość i satysfakcję. Zwłaszcza kiedy patrzę na efekt końcowy. Najbardziej uwielbiam dodatki i akcesoria dekoracyjne, które co jakiś czas lubię zmieniać, aby nadać wnętrzu nowego smaku i wyrazu. W tym celu najczęściej zaglądam na stronę Almi Decor czy Westwing, które zawsze mają ciekawą i różnorodną ofertę oryginalnych produktów.
Powrót do góry
jelonek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz ewentualnie pomyśleć o tym, aby tylko odświeżyć trochę wnętrze. Dzięki temu zyskasz coś nowego w domu, a nie będzie się to wiązało na przykład z remontem. Popatrz sobie na takie naklejki na ścianę. Na pewno dodadzą one wnętrzu ciekawego charakteru.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 28, 2016 13:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: