Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W jakim banku najlepsza oferta kredytowa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maksik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 13:52    Temat postu: W jakim banku najlepsza oferta kredytowa? Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zrobić remont mieszkania, mam pewne oszczędności ale wiadomo, że remont to koszty. Na część chciałbym wziąć kredyt. Czy możecie podpowiedzieć w jakim banku teraz opłaca się go wziąć? Można jakoś sprawdzić który bank na najlepsze warunki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 09, 2018 13:52    Temat postu:

Powrót do góry
Reggie
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto się zgodzić z poprzednikiem. Z drugiej jednak strony nie tylko w tej sytuacji jest kilka innych opcji.
maksik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggie napisał:
Warto się zgodzić z poprzednikiem. Z drugiej jednak strony nie tylko w tej sytuacji jest kilka innych opcji.

No i co Twoja wiadomość wnosi do wątku? Bo na pewno nie pomaga mi i nie odpowiada na moje pytanie. Osobiście sprawdzam i porównuje oferty banków przez finansowy Rankomat, ale nadal nie do końca wiem czy się kredyt w ogóle opłaca zaciągać.
Powrót do góry
DanielaMT77
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze udanie się do banku będzie najlepszą opcja. Możecie również pomyśleć o firmach pozabankowych, które bez problemu udzielą praktycznie każdemu pozyczki od ręki. Mnie interesowały pożyczki pozabankowe dla firm i znalazałam właśnie idealną dla siebie opcje. Tak samo będzie na pewno z każdą inną pozyczkąSmile
Powrót do góry
Viola
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaden kredyt się nie opłaca, bo zawsze musisz liczyć się z tym, że oddasz więcej niż pożyczysz. Ale jeśli sprawdzasz przez https://finanse.rankomat.pl/ to sprawdzaj gdzie jest najniższe RRSO. Możesz też iść zapytać o ofertę do banku gdzie masz konto, bo banki dla swoich klientów ma lepsze warunki niż dla klienta z ulicy.
Powrót do góry
maksik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O patrz, nie znałam tego finansowego rankomatu. Raczej myślałam, że rankomat to tylko ubezpieczenia. A tu widzę, że też można nawet konta osobiste porównać. A to prawda, ze jak się ma konto w banku to można dostać lepszą ofertę kredytową?
Powrót do góry
Viola
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ta porównywarka to jedna z lepszych. Porównasz w niej nie tylko kredyty ale i lokaty czy konta bankowe. Koszty banków są spore i na prawdę warto dobrze sprawdzić za pomocą takiej porównywarki gdzie zostanie nam najwięcej.
Powrót do góry
maksik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No koszty jak patrze to są na prawdę różne i jak je zsumować na rok to niezła kwota wychodzi. Więc warto z takiego Finansowego Rankomatu korzystać nie tylko jak szuka się kredyty ale też by sprawdzić opłaty za konta. Dobrze, że teraz wiem o tej porównywarce, bo prócz pożyczki też myślałem o zmianie konta. Teraz się przyda.
Powrót do góry
Piecek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam polecam ten finansowy Rankomat, sam z niego korzystałem przy poszukiwaniu lokaty, ale co do kredytu to najlepiej iść do banku gdzie masz konto. Pożyczki w koncie są najlepsze.
Powrót do góry
maksik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzisz tego nie wiedziałam. Czyli co nie szukać w tym finansowym Rankomacie i iść od razu do banku gdzie mam konto? Mam w M Banku, gdzieś chyba widziałam reklamę o pożyczce w koncie. Czy takie coś się opłaca, ktoś wie jakie jest RRSO?
Powrót do góry
okij
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie korzystam szczerze mówiąc z takich rzeczy to nie powiem
Powrót do góry
kamilll
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To raczej zależy od rodzaju kredytu.
Powrót do góry
kamczek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś jest mi w stanie polecić jakieś biuro kredytowe, które oferuje konsolidację pożyczek na jasnych i sprawiedliwych zasadach? Znalazłam już https://habzafinanse.com.pl/oferta/konsolidacja-chwilowek/ i całkiem odpowiada to moim wymaganiom, ale chciałam zapytać też was o wasze doświadczenia
Powrót do góry
romualdzik
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy od tego, o jakim konkretnie kredycie myślisz. Bo wiesz, w kwestii na przykład kredytu hipotecznego najlepiej sobie najpierw wejść na stronę http://kredyt-na-nieruchomosc.pl/ i tam sprawdzić, który z banków oferuje w tym momencie najlepsze warunki. To wszystko się po prostu bardzo szybko zmienia.
Powrót do góry
neon
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 06, 2018 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wspominasz o jaką sumę chodzi ale jeśli nie jest to zbyt wygórowana kwota to pytaj w banku Raiffeisen o kredyt gotówkowy bez odsetek. Nie jest całkowicie darmowy bo prowizja banku zależy od ilości rat w których się zdecydujesz spłacić dług ale dzisiaj za darmo można dostać tylko w .... m**dę Very Happy Takie czasy. niestety
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Maj 06, 2018 20:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: