Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ślub z bajki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alyonaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 11, 2017 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę jest to przerażające, jak to panowie są w tych czasach wygodni (leniwi?), że nawet zaręczyny musi ktoś planować za nich. Very Happy Nie wiem czy ucieszyłabym się, gdybym wiedziała, że mój wybranek nie wykazał się niczym oprócz wyboru atrakcji z katalogu. No ale to takie moje zdanie.
A jeżeli o wesele chodzi, to oczywiście chyba wszystkie chcemy by było wyjątkowe. Myślałam o kameralnym przyjęciu, ale jak przyszło co do czego i zaczęły się poważniejsze plany, no to lista gości skończyła się jakoś po sporym przekroczeniu 200. Tak jest, jak się nie chce nikogo urazić. Trochę się martwiłam, bo z taką ilością osób ciężko o piękną salę i oprawę (a dla mnie to też jest istotne, by wspominać ten dzień jak najlepiej), ale natrafiliśmy na ofertę Blue Cactus, gdzie jedna z sal mieści do 250 osób, więc przypasuje idealnie. Szczególnie, że wnętrza są cudownie, nowocześnie urządzone, a menu prezentuje się pysznie. Zdjęcia można pooglądać na ich stronie http://www.bluecactus.pl/dla-rodziny/wesele/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lut 11, 2017 18:46    Temat postu:

Powrót do góry
figaro
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacząć właśnie trzeba od sali i to zdecydowanie bo tu o termin chodzi najbardziej, wszystko dyktuje sala. Jeżeli ma się upatrzoną to trzeba czekać pewnie jeszcze dłużej, mnie na przykład bardzo tutaj się podoba http://www.willazagorze.pl/pl/przyjecia-pod-warszawa.html , jestem zachwycony wystrojem i tym że pomagają przy organizacji orkiestry na przykład. Mają też w propozycjach atrakcje dla gości, spore menu do wyboru. To już sporo odchodzi przy organizacji wesela bo ktoś robi to za nas ;P a przynajmniej daje propozycje.
Powrót do góry
Varius
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka wskazówek dotyczących organizacji tego wydarzenia i usług weselnych. Jak nie zbankrutować i mieć fajną imprezę po ślubie, żeby zadowolić gości i siebie.
Powrót do góry
Gniewomira
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 18, 2017 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezwykle ważny jest wystrój kościoła i sali weselnej. Kwiaty tworzą odpowiedni wystrój http://amarantkwiaty.pl/kompozycje-kwiatowe/ Kwiaty nadają miejscu odpowiedni nastrój i powodują, że ślub jest wyjątkowy i niepowtarzalny.
W zależności od tego, co lubimy można dowolnie wybierać gatunek i kolor kwiatów. Dzięki temu kwiaty można dopasować do wnętrza.
Powrót do góry
Elżbieta7
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 18, 2017 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu pytał, gdzie dostanie elegancki garnitur do ślubu. Zajrzyj do tego sklepu, mają tam nie tylko garnitury, ale znajdziesz też
białą poszetkę , koszulę i spinki. Wszystko z najwyższej jakości materiałów, starannie wykonane. Eleganckie i z klasą.
Powrót do góry
czekolada
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 18, 2017 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idealny ślub to taki, jaki wam pasuje! TEN DZIEŃ MA BYĆ NAJWAŻNIEJSZYM nie przejmujcie sie niczym i nikim, róbcie tak, jak wam się podoba i na co was stać Smile
bekak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie salą jak z bajki jest ta sala https://www.hotelponiatowski.pl/wesele-warszawa , można się poczuć jak król i władca wraz ze swoją księżniczką, już nie będę się rozpisywał na temat uroku sali bo to po zdjęciach widać, ale chciałem powiedzieć o ogrodzie z jeziorem, fontanną, namiotem. Powiem Wam nigdzie ale to nigdzie nie znalazłem takiego klimatu i staranności w wykonaniu wszystkiego.
Powrót do góry
janinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli ślub ma być jak z bajki to konieczne będa garnitury na miarę. Pani Młoda to księżniczka to Pan Młody też musi się prezentować znakomicie. Wiem, ze tutaj http://vratelli.pl/ , robią świetne garnitury na miarę.
Powrót do góry
amanda
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak nie macie pojęcia gdzie zorganizować weselę to jesteście w tym punkcie w którym my byliśmy z mężem, polecam wam tą wyszukiwarkę http://www.saleweselne.com nam rozwiązała problem z salą, jest sporo sal więc z pewnością w waszej okolicy również znajdziecie coś wartego zainteresowania.
Powrót do góry
Halinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na Dominikanie i widziałam taki ślub, coś pięknego !
Gdybym wcześniej wiedziała, że jest taka opcja to bym wzięła tam ślub.
Teraz to mi już tylko pozostało chodzić na wesela w charakterze gościa weselnego. W samym tym roku mam 4 wesela, wydatków trochę będzie, ponieważ muszę kupić jakiś wystrzałowy strój. Słyszałam, że suknie balowe Sherrihill w Krakowie przy ul. Konopnickiej są super. Myślę, że się tam wybiorę.
Powrót do góry
Olcia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ślub z bajki to i oprawa kwiatowa powinna być bajecznie piękna. Polecam wypróbowany i sprawdzony butik florystyczny http://amarantkwiaty.pl - nie dość, że cudne kwiaty to i ceny rozsądne. Smile
Powrót do góry
animka87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mogę wam od siebie polecić ten hotel na wesele https://www.hotelponiatowski.pl/ znajduje się w łazach pod warszawą - a więc macie więcej miejsca, spory parking i dobrą bazę noclegową. w samej wawie nie chciałam organizowac wesela bo wiadomo tłoczno no i to nie moje klimaty.
Powrót do góry
dino6
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nigdy nie chciałam miec specjalnie ślubu jak z bajki Smile Grunt,że całe życie będziemy się z mężem kochać Smile
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba każda z nasz marzy o ślubie jak z bajki Smile Ja też już niedługo wyjdę za mąż obrączki już mamy ale dla mnie idealny dzień kojarzy się z salą,kościołem,dekoracja,samochodem zabytkowym które widziałam tutaj - czymdoslubu.pl są ładne i eleganckie i pozostaje mi jedynie wybrać wspólnie z narzeczonym samochód. A wiem że się zgodzi na Cadillaca czerwonego Smile
Powrót do góry
ferni
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub z bajki... niestety nie kazdego stac na to Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Maj 15, 2017 11:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: