Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprawdzone diety
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olcia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 22, 2016 11:13    Temat postu: Sprawdzone diety Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, chciałabym zrzucić parę kilo, bo jesienią będę świadkową na weselu, a przytyło mi się po dziecku. Macie jakąś sprawdzoną dietę? Nie bardzo mogę ćwiczyć, bo jestem po operacji, ale staram się spacerować trochę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Maj 22, 2016 11:13    Temat postu:

Powrót do góry
pochmurna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 26, 2016 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto udać się do dietetyka albo centrum odchudzania? Ja skorzystałam z takiego i schudłam prawie 20 kg.
Powrót do góry
Abrajka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 06:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź do dietetyka.
Powrót do góry
Merena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 14, 2016 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh kochana do wyboru do koloru http://obk.pl/category/odzywianie/diety/ , którą zechcesz to stosuj. Ja z własnego doświadczenia stawiam na dietę paleo i montignacę Smile Może dorzuć lekkutkie ćwiczonka z fitnessu albo staraj się wyjść codziennie na spacer po 1 h Smile takie lekkie cardio nie zaszkodzi Smile
Powrót do góry
Olcia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@pochmurna - 20 kg to dużo! Marzy mi się taki wynik, ale mam problem, bo nie bardzo wolno mi ćwiczyć jak pisałam... A co to była za dieta ta Twoja?
Powrót do góry
WhiteAngel
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też chciałabym wiedzieć co to za dieta. Bo zastanawiam się czy iść do dietetyka chyba do tego dojrzałam że czas najwyższy zawalczyć o siebie i swoje zdrowie. A może tą twoją obejdzie się bez tej wyzyty?
Powrót do góry
pochmurna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na diecie Cambridge, mają centrum odchudzania na Belgradzkiej. Tu macie dokładny adres: http://dieta-cambridge.pl/onas/kontakt.html Możecie się umówić na wizytę albo spotkać z konsultantem. Konsultantów też znajdziecie na stronie. Po konsultacji i wypełnieniu karty zdrowia można kupić produkty.
Powrót do góry
Maddi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam nazywa się MŻ czyli mniej żreć Wink A jeśli i to nie działa, to chyba pozostaje CI już jedynie wizyta u profesjonalnego dietetyka np. http://halsa.pl/#home myślę, że jeszcze spokojnie zdążysz zrzucić kilka kilogramów Smile
Powrót do góry
Brownie77
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przestałam jeść chleb i ziemniaki i u mnie działa. Myślę, że kazdy powinien dopasować sobie dietę do siebie. Jednym odpowiada to, innym co innego.
Powrót do góry
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo odpowiadała dieta skandynawska, zawierała dużo kwasów omega 3-6-9 więc nie pozwoliła osłabić organizmu.
Powrót do góry
Olcia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pochmurna napisał:
Ja byłam na diecie Cambridge, mają centrum odchudzania na Belgradzkiej. Tu macie dokładny adres: http://dieta-cambridge.pl/onas/kontakt.html Możecie się umówić na wizytę albo spotkać z konsultantem. Konsultantów też znajdziecie na stronie. Po konsultacji i wypełnieniu karty zdrowia można kupić produkty.

Słyszałam nazwę, ale szczerze mówiąc nie wiem na czym ta dieta polega. Możesz coś więcej powiedzieć?
Powrót do góry
cookie
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 25, 2016 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz skorzystaj z jakieś fachowej porady na terenie Warszawy np. http://www.fitapetit.com.pl/#!dieta-odchudzajaca/jl9u4 Czasem taką dietę wcale nie jest łatwo samemu ułożyć.
Powrót do góry
Emilia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam iść do specjalisty dietetyka, który najlepiej będzie wiedział czego i ile potrzeba. Sama stosowałam różne diety i nigdy nie byłam zadowolona ani z tego co jem ani z efektów. Confused Zamówiłam catering dietetyczny, do tego treningi według planu stworzonego przez trenera i w 3 miesiące straciłam 8 kg. Very Happy
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sie 14, 2016 08:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma takiej diety perfekcyjnie odpowiedniej. Trzeba próbować. Wiele produktów jednak light możecie kupić na: http://www.guiltfree.pl/pl/ . Podczas odchudzania jest to ważne, aby produkty miały małą zawartość kalorii.
Powrót do góry
pochmurna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olcia napisał:
pochmurna napisał:

Słyszałam nazwę, ale szczerze mówiąc nie wiem na czym ta dieta polega. Możesz coś więcej powiedzieć?

Dieta jest podzielona na kilka stopni o różnej kaloryczności, jesz na niej gotowe produkty, jak zupki, owsianki, batoniki, produkty są na tej stronie, która podawałam. No ale oczywiście nie tylko to, bo gotujesz też normalne jedzenie, ja korzystałam z ich przepisów i jadłospisów, bo łatwiej mi było zapanować nad kalorycznością, zamiast samej wszystko liczyć. Ogólnie bardzo fajna dieta, zbilansowana, urozmaicona. Jeśli masz jakieś konkretne pytania to wal śmiało, postaram się odpowiedzieć.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sie 22, 2016 17:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: