Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dobra szkoła języka angielskiego
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michu
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 09, 2013 13:05    Temat postu: dobra szkoła języka angielskiego Odpowiedz z cytatem

Polećcie mi proszę dobrą szkołę językową, muszę kontynuować naukę anglika na poziomie intermediate ale musi byc jeden warunek, szkoła musi wpsółpracować z firmami, bo to firma mnie wysyła i ona płaci, ja mogę wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lis 09, 2013 13:05    Temat postu:

Powrót do góry
irenka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 16:17    Temat postu: a może speak up Odpowiedz z cytatem

zobacz ofertę Speak Up też współpracują z firmami zresztą mają oddział w samym centrum chyba że jesteś ze strony praskiej top też mają koło ronda wiatraczna
Powrót do góry
ula.cello
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 27, 2013 22:52    Temat postu: Re: dobra szkoła języka angielskiego Odpowiedz z cytatem

michu napisał:
Polećcie mi proszę dobrą szkołę językową, muszę kontynuować naukę anglika na poziomie intermediate ale musi byc jeden warunek, szkoła musi wpsółpracować z firmami, bo to firma mnie wysyła i ona płaci, ja mogę wybrać.

...
Ostatnio korzystam ze szkoły http://www.school-on-line.com/
i jestem bardo zadowolona polecam kursy przez internet mają tez zwykłe ale net zaoszczedza się duzo czasu no i korzystnie finansowo wychodzi. Bardzo kompetentny nauczyciel
polecam!

U.
Powrót do góry
ula.cello
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 27, 2013 23:01    Temat postu: Re: a może speak up Odpowiedz z cytatem

irenka napisał:
zobacz ofertę Speak Up też współpracują z firmami zresztą mają oddział w samym centrum chyba że jesteś ze strony praskiej top też mają koło ronda wiatraczna

moim zdaniem szkoła http://www.school-on-line.com/ On Line Language School jest duzo bardziej efektywna i podchodzą do studente/ucznia bardzo indywidualnie znam tez ludzi ktorzy korystali ze speak up i nic im to za wiele nie dawało z tego co wiem. mozna na razie prze skype bo widziałam ze wkrotce tez ruszt portal internetowy . Bo tak wogóle to jest szkoła z UK i moim zdaniem nie ma co porównywac nauczyciela co siedzi w Polsce i usiłuje uczyc angielskiego . siłą rzeczy jak sie mieszka w Polsce to ciągle mówi się w tym języku i zatraca się akcent angielski...dlatego fajnie się uczyc u kogos kto jest Polakiem a mieszka w kraju anglojęzycznym, a tekze miec lekcje z nativami czasem

troche się napisałam ale moe warto

podr
u.
Powrót do góry
irenka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 13, 2014 21:12    Temat postu: i co wybrałeś Odpowiedz z cytatem

Michu i jaką szkołę wybrałeś? speak up czy tą school on line? jeśli speak up to jestem ciekaw twojej opinii bo kilka miesięcy minęło.
Powrót do góry
michu
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 13, 2014 21:56    Temat postu: wybrałem Odpowiedz z cytatem

Wybrałem szkołę Speak Up bo ich oferta najlepiej pasowała do mich potrzeb, a w ogóle to dlatego że są elastyczni. Minął mi dopiero miesiąc bo chodzę od początku grudnia i cieszę się. I recommend this language school.
Powrót do góry
animka87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne te oferty tylko strasznie drogie
Powrót do góry
michu
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej, nie takie drogi, oczywiście znalazłem szkołę tańszą, chyba o stówę, ale jak byłem na testowej lekcji to chyba nie chciałbym się uczyć się tam za darmo. Z tego co patrzyłem to Speak-up mają dobre ceny w stosunku do nauczania a mają naprawdę kompetentnych ludzi.
Powrót do góry
cookie
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie również sprawdzić ofertę szkoły http://www.tfls.com.pl/ Tam tez można udać się na darmową lekcje próbną, aby ocenić czy ta placówka nam odpowiada.
Powrót do góry
Wiosenka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 19, 2014 09:17    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

To ja moge jeszcze podać namiar na szkołę blisko metra na Mokotowie (Lucky Luke: link) - prowadzą zajęcia w małych grupkach, jest przyjemnie, ale i intensywnie jeśli chodzi o naukę.
Wydaje mi się, że takie kursy w mniejszych grupach (nie więcej niz 7 osób) mają największą skuteczność
Powrót do góry
ewka1974
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz jeszcze dobrego sposobu na naukę języka to polecam Ci skype- http://angielski-przez-skype.pl/
stokrotka33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie jedną z najlepszych szkół językowych w całym mieście jest bez wątpienia ta placówka:
http://britishschool.pl/warszawa-wola-centrum/aktualnosci.html - nauczają tam wyłącznie najlepsi nauczyciele, którzy posiadają bardzo duże doświadczenie z nauki angielskiego ( jak i oczywiście odpowiednie ku temu certyfikaty).
Aktualnie prowadzone są zapisy na kursy od września. Jeśli zapiszecie się wcześniej będziecie mogli dostać podręczniki gratis a także nawet do 10% rabatu przy zakupie większej części kursu.
Powrót do góry
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakąś dobrą szkołę językową dla dzieci w Warszawie? Moja siostra szuka w tej chwili czegoś dla swojej córki, bo mała ma niestety spore problemy z angielskim. Wpadło jej w oko ogłoszenie angielski dla dzieci Wawer i zastanawia się czy warto tam posłać dziecko. Dla dziewczynki byłaby to opcja idealna, ponieważ jest dość nieśmiała i o wiele lepiej czuje się w mniejszych grupach lub na lekcjach indywidualnych.
Powrót do góry
Jadwiga2014
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama się uczę języka. Na necie jest na prawdę dużo takich kursów. Nie warto wydawać pieniędzy skoro wszystko jest podane jak na tacy
feliks
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 25, 2014 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też poszukać czy czasem uczelnie wyższe nie prowadzą u siebie tego typu kursów. Tam zazwyczaj poziom jest bardzo dobry. Jak studiowałem na Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie to tam na uczelni była bardzo bogata oferta kursów językowych, można sobie to sprawdzić na stronie uczelni http://www.wsb.pl/chorzow/kandydaci/kursy-jezykowe

Nie wiem czy jest coś takiego w Warszawie, ale w pierwszej kolejności posprawdzałbym własnie uczelnie wyższe.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Paź 25, 2014 21:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: