Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie sporty uprawiacie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
salivan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 15:18    Temat postu: Jakie sporty uprawiacie? Odpowiedz z cytatem

Co lubicie robić w czasie wolnym? Ja w ostatnim czasie zacząłem doceniać jogę - ćwiczę 3 razy w tygodniu, moja kondycja znacznie się poprawiła i muszę przyznać, że pozwala mi się wyciszyć. Generalnie moja kobieta chodzi ze mną. Ostatnio kupiliśmy sobie tutaj świetne maty: http://jogastyl.pl/ - znacznie przyjemniej jest ćwiczyć tak więc polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Lis 04, 2013 15:18    Temat postu:

Powrót do góry
slush
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najważniejszą pasją życiową są górskie wędrówki, podczas ich naprawdę organizm dostaje zastrzyk adrenaliny. Poznadto samo obcowanie z pięknymi krajobrazami pozwala odpocząć od zmartwień dnia codziennego. Sprzęt i niezbędne akcesoria kupuję w sklepie turystycznym z Poznania. Mają bogaty wybór markowych produktów, tj. kurtki, namioty, plecaki czy buty, które warte są polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Randek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieganie - dwa razy dziennie biegam w okolicach wilanowa - na trasie do Powsina Smile
Powrót do góry
DeToria11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 14, 2013 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz ćwiczenia na kondycję i odchudzanie. Stosuje na razie trening siłowy dla początkujących, który znalazłam na http://bogatyumysl.pl/, staram się powoli go realizować. Oprócz tego jest jeszcze bieganie wieczorem.
Powrót do góry
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 24, 2013 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprawdzie to wątek na Męskim Pokoju, ale myślę że spokojnie mogą się tu też wypowiadać kobiety. Ja dużo tańczę oraz biegam i są to chyba moje dwie zdecydowanie ulubione aktywności. Z tańca czerpię mnóstwo radości i energii, a z biegania ukojenie, relaks i przezwyciężanie własnych możliwości. Ostatnio też staram zmienić się swoją dietę: zrezygnowałam z białego pieczywa i zastąpiłam je pełnoziarnistym. Zainteresowałam się także medycyną naturalną i hydrokolonoterapią, która pozwala złogi w jelitach. Bo nie wiem czy wiecie ale w okrężnicy gromadzą się kamienie kałowe, które rozkładając się mogą wydzielać do naszego organizmu toksyny, które mogą odpowiadać za wiele chorób. Chyba zdecyduję się na ten zabieg, bo profilaktyki nigdy za wiele, a to naprawdę może pomóc. No i na dodatek hydrokolonoterapia przyspiesza perystaltykę naszych jelit, dzięki czemu łatwiej jest nam zrzucić nadprogramowe kilogramy.
Powrót do góry
nosleep
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biegam i gra w piłkę nożną w kolegami z pracy zazwyczaj w soboty Smile
Teraz chciałbym się nauczyć grać w tenisa, zawsze chciałem to robić, ale nie było okazji.
Przeszedłem na emeryturę, więc mam dużo wolnego czasu. Słyszałem, że Tuan Club organizuje kurs gry w tenisa ziemnego i tylko 405zł Smile w sumie bardzo sie opłaca, bo kurs ten trwa aż 6tygodni www.klub.tuanclub.pl/oferta/tenis/tenis-xpress
Bardzo ciekawa sprawa.
charlotte1991
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak biega i gra w piłkę z kolegami. Poza tym ostatnio często robi trening siłowy. Ja nigdy nie ćwiczyłam ale przy nim zaczyna mi się robić głupio i powoli przekonuję się do siłowni i zumby.
Powrót do góry
freva
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sty 26, 2014 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja różnie. Długi czas chodziłam na siłownie, basen, a teraz uczę się gry w tenisa w TUAN CLUB. Dzięki zajęciom polubiłam bardzo ten sport Smile
Powrót do góry
czorny
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 29, 2014 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię sportów grupowych. Bieganie, basen, rower siłownia - tak. Ostatnio zainwestowałem w sprzęt i zrobiłem sobie własną mini siłownie w garażu. Mam m.in atlas i orbitrek z http://sportbody.pl/ i tam ćwiczę zimą, żeby nie zarosnąć sadłem Smile)
Powrót do góry
panzer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 02:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piłka nożna halowa Smile
Powrót do góry
roman01
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja po po prostu biegam
Mercus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 30, 2014 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dotychczas umawiałem się na piłkę, ale po jednym obozie, gdzie graliśmy w paintballa, nabyłem sobie tego rodzaju sprzęcik http://www.bron.pl/paintball i w zasadzie jak mam tylko wolną chwilę, to umawiam się z ludźmi z forum tematycznego na jakaś rozgrywkę. Co prawda nie zawsze udaje się zgrać, ale zazwyczaj znajdzie się kilka osób, gdzie można już trochę pograć. Polecam ogólnie każdemu, bo jest kupa zabawy przy tym, a po kilku godzinach gry każdy jest już wykończony, a przecież w sporcie o to chodzi
Powrót do góry
kana
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gracie może w squasha? Bardzo fajny sport. Można się przy nim zrelaksować i rozładować energię. Sprawdźcie www.squashandsport.pl . Znajdziecie tutaj profesjonalny sprzęt do squasha.
Powrót do góry
62miko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 20, 2014 05:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biegam. A właściwie dopiero zaczynam swoją przygodę z bieganiem. Zacząłem dwa tygodnie temu:) Stwierdziłem, że muszę znaleźć jakieś tanie buty męskie do biegania bo na razie robię to w tenisówka a słyszałem, że to nie jest dobre dla stawów. Możecie mi polecić jakiś konkretny model butów do biegania? Myślałem o Nike ale wybór jest tak duży, że nie wiem, które wybrać.
Powrót do góry
stokrotka33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 02, 2014 07:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieganie, siłownia, rower, joga...
Pomysłów na aktywność fizyczną jest cała masa. Wiecie co nas ogranicza? Nasze własne lenistwo. I tylko to !
Odsyłam na dobrą stronkę:
http://trojmiastofit.pl/ - możecie tam sobie poczytać o różnych ćwiczeniach. Jak powinniśmy dobrać je do naszych możliwości. Warto jest sobie poczytać szczególnie jeśli chcemy się trochę odchudzić Wink
Polecam również połączyć ćwiczenia z dietą. Odnosi to najlepsze efekty.
Pozdrawiam ! Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Gru 02, 2014 07:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: