Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morandi22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakiś ciekawy obraz do pokoju dziecka, coś takiego ostatnio znalazłam http://obrazynasciany.pl/obrazy/dla-dzieci/ Do tego ewentualnie coś słodkiego albo jakiś ciuch i będzie cacy. Dziecko będzie zadowolone z takiej opcji. Nie samymi zabawkami żyją dzieci, nie zapominajmy o tym.
Reklama

Wysłany: Czw Lis 02, 2017 11:33    Temat postu:

Powrót do góry
ekranicka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieżko doradzać nie znając wieku dziecka. Tutaj https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jaki-prezent-najlepszy-dla-9-latka-co-wybrac-dla-9-letniego-dziecka/3824/ znalazłam poradnik na temat prezentów dla 9latka. Jak ktoś ma pociechę w tym wieku, to polecam zerknąć, może pomoże Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MacieX822
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku najmłodszych nawet nie jest aż tak ważny sam prezent, jak sposób wręczenia go:D Myślę, tutaj o Mikołaju, bo mikołajki są już tuz tuż Smile Na pewno gdy zamówicie taki list https://www.listymikolaja.pl/list-od-mikolaja.html od św. Mikołaja specjalnie zaadresowany do waszych dzieci to każdy prezent będzie dużo bardziej atrakcyjnieszy w oczach dziecka Very Happy
Powrót do góry
malina20
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z moimi przedmówcami, prezenty dla najmłodszych powinny być starannie dobierane, aby były jak najbardziej bezpieczne a do tego oczywiście praktyczne. Mi ostatnio chodzi po głowie taki model krzesełka do karmienia baby design pepe. Warto mieć taki gadżet, znacznie ułatwia karmienie, tym bardziej jeżeli nasze dziecko nie za specjalnie ma apetyt.
mania952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla chłopaków fajne są zabawki typu: samochody, sprzęty muzyczne, piłki i narzędzia. Te ostatnie zdecydowanie jest idealną opcją dla mojego siostrzeńca, bo non stop chodzi i chce coś naprawiać. Znalazłam nawet dla niego fajną zabawkę na stronie https://toysfun.pl/product-pol-4337-Warsztat-skrzynka-z-narzedziami-24-el.html Na pewno mu się spodoba i na pewno będzie zadowolony z jej użytkowania.
Powrót do góry
saram
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 25, 2018 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

które zabawki są teraz najabardziej popularne? czy ktoś może mi coś doradzić w tym temacie?
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z prezentem dla dziewczynki i to takiej, która zaczęła chodzić do szkoły? Pewnie, można jej kupić kolejną lalkę czy misia, ale można też poszukać podpowiedzi w artykule http://podsuwam.pl/co-na-prezent-dla-7-latki-pomysly-na-niebanalny-prezent-dla-7-letniej-dziewczynki . Zabawki takie jak Lego Friends czy zestaw do wykonania biżuterii na pewno będą trafione.
Powrót do góry
marian34091
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziecku zawsze powinno się kupować najlepszy prezent z sklepu.
kwiatek78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 30, 2018 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o prezencie dla noworodka, to ciekawą opcją na pewno będzie coś takiego jak np elektroniczna niania, konkretnie chodzi mi o taki model vtech bm4600. Znacznie ułatwi to pilnowanie, doglądanie dziecka podczas snu, tym samym możemy zaoszczędzić sporo cennego czasu dla siebie.
Powrót do góry
pakalimera
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2018 05:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto spytać rodziców czy czegoś nie potrzebują, żeby troszkę ich odciążyć. Gdy mojej znajomej urodziło się dziecko, zaglądałam do różnych poradników https://babychic.pl/co-kupic-na-pierwsza-wizyte-u-noworodka-pomysly-na-prezent-dla-nowonarodzonego-dziecka/ w poszukiwaniu porady. Staram się szukać prezentów, których nikt inny im nie kupi Smile
Powrót do góry
wświeciedziecka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dwuletniej dziewczynki fajnym prezentem jest lalka berbesa. Moja siostrzenica dostała taka na urodziny i jest nia zachwycona. Lalki wyglądają jak dzieci i maja dodatkową zaletę - przyjemnie pachną Smile
Powrót do góry
rozrywkowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chrześniak jest już trochę starszy, w tym roku skończy 6 lat. Uwielbia planszówki, dlatego planuje mu kupić grę palce w pralce. Myślę, że młodsze dzieci też chętnie grają w gry planszowe, trzeba dopasować je odpowiednio do wieku.
Powrót do góry
Erryks
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem duuuży pluszak to fajny pomysł na prezent Smile
jelonek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 07:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam ostatnio w sieci świetny gokart trójkołowiec dla dzieci. Zresztą zobaczcie sami: https://www.sportking.pl/blog/gokart-trojkolowiec-dla-dzieci-street-x-berg/. Taki gokart to długie godziny spędzone na beztroskiej zabawie dla całej rodziny. Gokart sterowany jest za pomocą ciała. Takiego rozwiązania nie znajdziecie nigdzie indziej.
Powrót do góry
citos500
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezent dla dziecka powinien być odpowiednio dobrany, zazwyczaj dzieci mają całą masę zabawek, którymi i tak się nie bawią, wiec z tej opcji raczej bym zrezygnowała. Jedną z praktycznych opcji będzie np jakaś ciekawa książka, a sporo ciekawych tytułów można śmiało znaleźć u nich http://bit.ly/2NghEjN Znajoma nie dawno u nich robiła zapas książek na jesienne wieczory i bardzo sobie chwaliła ogromny wybór asortymentu oraz ekspresową przesyłkę.

Ostatnio zmieniony przez citos500 dnia Pon Wrz 17, 2018 13:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 13, 2018 14:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: