Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracje, kawiarnie itp.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amol
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2010 13:42    Temat postu: Restauracje, kawiarnie itp. Odpowiedz z cytatem

Bywamy i chcemy bywać w takich miejscach. Wciąż odkrywamy nowe i poszukujemy opinii o najlepszych. A więc co i gdzie Smile
Zacznę może włoskim klimatem-San Lorenzo przy Al. J.Pawła II, miejsce znane na mapie Warszawy, doceniane w prestiżowych plebiscytach, wyróżniane w przewodnikach. Bywa tu masa znamienitości i wszyscy zachwycają się świeżo przygotowanymi makaronami, pieczonym chlebem czy finezyjnymi deserami. Mięsa podawane są z pysznymi dodatkami-grzyby, owoce, sery...wiele gatunków ryb i około 100 win w menu. Dobre jedzenie serwowane w eleganckim wnętrzu przy miłej muzyce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 21, 2010 13:42    Temat postu:

Powrót do góry
Patrycja
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można zaprzeczyć, że ten lokal jest naprawdę na poziomie, pod każdym względem. Najważniejsza sprawa to oczywiście karta dań, z której jest co wybierać. Ja bardzo lubię mięska pod każdą postacią tam-są idealnie wysmażone, nigdy suche-rewelacja! Wina też są dobre i ciężko wybrać spośród tej kary. Urządzono ze smakiem i elegancją-miło spędzam tam czas.
Powrót do góry
jarek13
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie olśnił mnie ten lokal, ale z powodzeniem mogę go polecić. Mile spędziłem tam czas.
lollypop
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja mogę się dołączyc do pozytywnych recenzji odnoście San Lorenzo. Jest on już chyba w naszej stolicy od dobrych 10 lat ale nie stanął w miejcu. Ciągle jest tam świeżo, estetcznie i co najważniejsze smacznie. A entuzjazm obsługi i właścicieli, których miałam okazję kiedyś poznac osobiście, mimo tych lat nie słabnie.
Powrót do góry
salivan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie spróbować czegoś nietypowego i orientalnego może wybierzcie się do baru sushi Besuto na Nowym Świecie? W poniedziałki i wtorki serwują tam potrawy kuchni bug cuisine - z owadów.
Z tego co wiem to jedyne takie miejsce w stolicy gdzie można spróbować takich specjałów Wink
A sam bar bardzo miły,. często tam bywam na sushi razem ze znajomymi - zawsze świeże, szybko podane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cookie
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Paź 27, 2013 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedaleko Zachęty znajduje się fajna restauracja z włoskim jedzeniem Doppio. Jest to miejsce z super klimatem, nie siedzi się przy takich typowych stolikach, tylko na takich długich wygodnych sofach, czasem można też spotkać kogoś znanego Smile
Powrót do góry
julaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 01, 2013 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o włoskie jedzenie to polecam zajrzeć do Gallo d’oro Ristorante Taverna na Francuskiej. Południowy styl, sympatyczni właściciele, którzy lubią rozmawiać z klientami, pyszne jedzenie - szczególnie owoce morza i tiramisu Smile Niezwykle ciekawa łazienka, gdzie można zobaczyć się w przestrzennym lustrze i dotknąć starej zaprawy murarskiej, w której zobaczymy wiślane kamyczki.
Powrót do góry
nosleep
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio odkryłem fantastyczna restaurację na ul. Popularnej. Zjadłem tam przepyszną kolację. A mowa tutaj o Five Resturant http://www.fiverestaurant.eu
Jenkin
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie zauważyłem jedno, w każdym mieście jest jedno magiczne miejsce, w którym jest masa ludzi. Ostatnio byłem w http://www.piattobianco.pl nie ukrywam, że z polecenia znajomego, lokal co prawda jest w Poznaniu, dlatego długo się nie opierałem, bo w sumie miasta aż tak nie znam, ale kurde niby zwykły taki przeciętny lokal, ale jakoś ten klimat, który był w środku sprawiał, że coś w nim było. Ja tak mam, że jak wejdę do jakiegoś lokalu to albo chcę w nim być, albo jak najszybciej uciekać no cóż.
Powrót do góry
salivan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 02, 2014 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ekstra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stokrotka33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 02, 2014 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest bardzo smaczna restauracja w Warszawie - Gospoda Zalewajka.W linku można się zapoznać z menu. Głownie potrawy kuchni polskiej ale taką najbardziej lubimy razem z mężem. Wszystko smaczne, kucharz zna się na rzeczy. Ich specjalnością jest kaczka (jak do tej pory jeszcze smaczniejszej nie jadłem nigdzie).
Polecam wyrwać się na chwilę z miasta i wybrać sie do Konstancina Jeziornej na rodzinny obiad. W ostatnim czasie jest to taka mała tradycja w naszej rodzinie Wink
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Arnold
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 07:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze wiedzieć. Za tydzień jadę na urlop i zatrzymuję się w Warszawie Wink to trzeba gdzieś coś zjeść
wiola438
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 07, 2014 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię You&Me Bar na Żurawiej. Odpowiada mi bardzo klimat lokalu oraz przepyszne dania doprawione ziołami i przyprawami z Marrakeszu. Przychodzę tam ze znajomymi lub rodziną i co jakiś zcas próbuję czegoś nowego. Na razie wypróbowałam steki - bo lubię mięska - potem będą rynki. Sałatki też mają bardzo smaczne. Sezonowe menu można znaleźć na http://www.youandmebar.pl/
Powrót do góry
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja też podrzucę coś ciekawego. Bernie Grill & Beer w Warszawie, na Rynku Nowego Miasta www.bernie.pl . Dotarliśmy tam skuszeni pozytywnymi opiniami w sieci i faktycznie - nie zawiedliśmy się. Ale po kolei. Wnętrze - zachęcające. Piękne i kameralne. Nie chcąc oceniać "książki po okładce" postanowiliśmy coś zjeść. Menu niebyt długie), co ja osobiście cenię - w końcu nie można być rewelacyjnym we wszystkim. Obsługa miła i kompetentna. Ja zostałam przy sałatce - zamówiłam kruche sałaty z zapiekanym serem korycińskim, marynowanym pieczonym burakiem i czosnkowym vinegrette. Za przeproszeniem - niebo w gębie Very Happy Ostatnio o tym serze sporo słyszy się jako o produkcie regionalnym, smakuje obłędnie. Mój towarzysz to zdecydowany mięsożerca - on dostał stek z polędwicy argentyńskiej i po minie widziałam, że było dobrze,a nawet bardzo dobrze Wink Porcje spore, spokojnie można się najeść. Ceny rozsądne. Obsługa zorientowana w tym co sprzedaje. Poza tym czysto wszędzie, z czym niektóre restauracje w stolicy mają problem. Krótko mówiąc - bardzo polecam, nawet bardziej niż bardzo. Z pewnością wrócimy.
Powrót do góry
Szashka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2014 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież tego jest tyle, że człowiek nie jest wstanie ogarnąć. Jakiś czas temu byliśmy w pięknym miejscu Biała Akacja Resort & Business. Co prawda służbowo, ale powiem szczerze, że w takich miejscach aż chce się pracować. Bardzo przytulna restauracja http://www.bialaakacja.pl/restauracja ogólnie całe miejsce zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Lubie takie miejsca.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 10, 2014 19:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: