Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód nowy, czy używany?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tunia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Twój budżet Ci na to pozwala to zdecydowanie lepiej jest kupić nowe auto niż używane. Chyba, że jest to Twoje pierwsze auto wówczas może lepiej kupić używane gdyby na Twojej drodze kierowcy miałaby Cię spotkać stłuczka bądź jakieś obrysowanie. Ja przynajmniej tak zaczynałam, najpierw używane, a teraz porsche. Poza kupnem auta ważny jest serwis, ja moje auto zawsze oddaje w sprawne ręce mechaników z alda motors: http://aldamotorsport.pl/ . Panowie mają ogromną wiedzę na temat aut, a zwłaszcza aut z klasy premium.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama

Wysłany: Wto Lip 23, 2019 21:23    Temat postu:

Powrót do góry
MarcelC45
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem używany samochód też może być bardzo dobrą opcją. Warto tylko by dobrze go wybrać. Byśmy nie zostali z czymś co po jakimś czasie nie będzie nadawało się do jazdy. Można nieraz dopłacić więcej, nawet jeśli oznaczałoby to kredyt. Co do tego to można wziąć jakiś na dobrych warunkach. Taki jak na przykład ten https://www.nissanfinance.pl/kredyt_na_samochody_uzywane. I zrealizować swoje marzenie o jakimś fajniejszym aucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 01, 2019 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używane auta wcale nie są złe. My mamu używanego busa i chcemy go teraz przerobić by nadawał się do dalekich podróży. Znalazłam ostatnio firmę która wykonuje zabudowy busów i ich adaptację - https://www.ddzabudowy.pl/ Dojeżdżają do klientów na terenie całej Polski i wykonują wszystko według życzenia klienta.
Powrót do góry
MariuszGrzelak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pytanie jest chyba najczesciej zadawane na wszelkiego rodzaju forach internetowych i zwyklych. Mozna oczywiscie szukac uzywanego samochodu pod warunkiem, ze znamy sie doskonale na rzeczy. Ewentualnie jak mamy znajomego mechanika ktory nam w tym pomoze. W innym wypadku mozemy jedynie liczyc na lud szczescia czy cos na zasadzie wygranej w loterii. Prawda jest dosc brutalna, wiekszosc samochodow jakie widzimy na gieldach ma szemrana przeszlosc i bedziemy w przyszlosci musieli zainwestowac w nie sporo pieniedzy. Nie lepiej jest zrezygnowac z tego w imie zakupu nowego samochodu? Wieksi producenci jak Nissan, maja w swoich ofertach mozliwosci finansowania - https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/kredyt Przy nowym samochodzie nic nas praktycznie nie interesuje, wsiadamy i nie martwimy sie zadnymi wizytami u mechanikow.
Powrót do góry
swieczka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 17, 2019 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie uczyliście się jeździć? Ja trafiłam dzisiaj na kursy prawa jazdy warszawa i chyba zapiszę się tam na kurs. Słyszałam, ze to jeden z najlepszych ośrodków szkolenia kierowców w Warszawie. Ktoś z was uczył się tam jeździć? Muszę w końcu zrobić prawko bo po przeprowadzce na wieś bez samochodu nie będę mogła się nigdzie ruszyc.
Powrót do góry
Strelka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężka sprawa z takim wyborem. Ja to jeszcze nie wiem czy postawić na kilkuletnie auto, czy też może na samochód prosto z salonu. Co do tego to oferta od http://www.ursyncar.pl bardzo mnie zaciekawiła. Tu znajdziecie sporą ofertę od Forda, a ta marka powinna się świetnie sprawdzić Smile
Powrót do góry
Norbi34
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajem aut to rozwiązanie, które coraz bardziej popularyzuje się i się nie dziwie, bo jest wygodne, praktyczne i niedrogie. Gdybyście szukali sprawdzonej firmy, to polecam https://www.fleetcorp.pl/
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W samochodzie także w każdej chwili może się coś stać i będzie konieczna pomoc mechanika. Jeśli jest konieczna to tutaj http://www.automix-lodz.pl/ w Łodzi można znaleźć znaleźć fachowców. Zadbali o moje hamulce. Można im zaufać.
Powrót do góry
Marekk32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto abyś również sprawdził ofertę salonu HondaPlaza jeśli nie na miejscu to może warto też zajrzeć wcześniej na ich stronę internetową gdzie są dokładne informacje na temat propozycji jakie posiadają na stanie. Do tego zajmują się w późniejszym okresie również ich serwisowaniem. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie i trochę lat Wam jednak posłuży. W moim przypadku musiało być to coś większego dlatego postawiłem na Honda CR-V Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mexes
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zależy od potrzeb i funduszy.
Powrót do góry
jony77
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 19, 2019 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie o tym, że jest taka wypożyczalnia https://hlscars.pl/oferta/ która dla mnie jest nowością z racji tego, że można u nich skorzystać z opcji, którą jest wynajem samochodów luksusowych. Wydaje mi się, że to korzystne rozwiązanie, ponieważ mamy umowę, opłatę miesięczną i korzystamy sobie z auta w naprawdę dowolny sposób - czego chcieć więcej?

Ostatnio zmieniony przez jony77 dnia Pią Paź 25, 2019 13:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Grosik38
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, że w renomowanym alonie także można kupić samochód używany. Otóż właśnie to. Nie koniecznie salon ma tylko i wyłącznie nowe samochody. Moim zdaniem warto przejrzeć kilka ofert znanych marek jak chociażby salon Bawaria Motors BMW ma bardzo ciekawą ofertę samochodów nowych i używanych. Myślę,że warto rozważyć taką możliwość. Przecież w razie czego taka zwykła rozmowa nic nie kosztuje a my przy okazji dowiemy się czegoś więcej
Powrót do góry
TheBoss
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może youngtimer? Znane jest wam to określenie? Jeśli nie, to polecam poczytać na ten temat, ciekawa sprawa, może to być dobry grunt pod biznes motoryzacyjny Smile
Powrót do góry
atka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcemy oszczędzić na transporcie auta z Niemiec do Polski, polska laweta z Niemiec http://demospolska.pl/blog/czy-holowanie-z-niemiec-musi-byc-drogie/ może być najlepszym wyborem.
Powrót do góry
Varius
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś pisze wyżej o aucie z Niemiec.
Możesz zlecić przyprowadzenie auta z Niemiec albo kupić już sprowadzony. Firmy znajdziesz między innymi na sprzedajemy.pl w dziale motoryzacja, autofranko dubniewicz to właśnie taka firma.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Paź 30, 2019 21:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7
Skocz do: