Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skóra twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mondeo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie miałam problemów z cerą, zreszta po dziś dzień brak na niej zmarszczek. Niestety w oklicy nosa, brody i oczu stała sie przesuszona, w związku z tym chyba czas do dermatologa. W środku roku zawsze jest to bardziej problematyczne, trzeba pewnie będzie umówić sie na wizytę prywatną. Najlepiej znaleźć lekarza korzystając ze strony https://ranking.abczdrowie.pl/s/dermatolog/tarn%C3%B3w Trwa to dużo szybciej i sprawniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 09, 2018 10:37    Temat postu:

Powrót do góry
wioletta3703
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam witaminę A+E i do demakijażu cepathil
Powrót do góry
alegoria
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazdroszczę ludziom, którzy nie mają problemów z twarzą i ze nic ich nie uczula... ja to niestety muszę cały czas coś stosować, bo ciągle mam problemy ze skórą i cieniami pod oczami, na cienie używam kremu remescar pod oczy, i jeszcze do tego kremu nawilżającego, no i moja skóra w tedy sie dobrze prezentuje. .
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim nawilżanie! Ważny jest też dokładny demakijaż.
mośka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem szczególnie dużą uwagę należy przykładać do odpowiedniego oczyszczania twarzy. W Eldan Cosmetics mają szeroki wybór naturalnych preparatów do demakijażu http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/demakijaz.html. Miałam okazję testować np piankę do mycia twarzy Acnevect Purifing Cleanser. W składzie m.in pantenol, ekstrakt z porostów i olejek miętowy czy lawendowy.
Powrót do góry
AlaKa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą każdej pielęgnacji jest oczyszczanie. Bez tego najlepsze kremy nie przynoszą oczekiwanych efektów.
Powrót do góry
wols
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pielęgnacja skóry twarzy według mnie jest bardzo ważna
Powrót do góry
kasieńka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno skóra twarzy wymaga odpowiedniej pielęgnacji. W związku z czym bez wątpienia warto pamiętać o stosowaniu odpowiednich kremów, u mnie świetnie sprawdza się Cetaphil DA Ultra, jak również należy pamiętać o odpowiedniej diecie. Zbyt intensywne opalanie bowiem, może mieć bardzo niekorzystny wpływ na naszą skórę, dlatego też warto zrobić wszystko, aby nie zafundować jej nieprzyjemnych konsekwencji np. zbyt intensywnego opalania.
Powrót do góry
max454
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna wiem że stosuje taką maseczkę https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Maseczka-korygujaca-do-twarzy-Intensywny-lifting-/121 chwali ją sobie, że czuje różnicę w napięciu skóry i że jest gładsza o wiele bardziej niż przed jej użyciem
Powrót do góry
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O skórę twarzy należy dbać, nawadniać i pielęgnować odpowiednimi kremami.
Powrót do góry
domkors
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arabella napisał:
Na pewno skóra twarzy wymaga odpowiedniej pielęgnacji. W związku z czym bez wątpienia warto pamiętać o stosowaniu odpowiednich kremów, jak również należy pamiętać o zasadach, które znajdziemy w tym artykule ... . Zbyt intensywne opalanie bowiem, może mieć bardzo niekorzystny wpływ na naszą skórę, dlatego też warto zrobić wszystko, aby nie zafundować jej nieprzyjemnych konsekwencji np. zbyt intensywnego opalania.

Tutaj masz szczególnie rację, gdyż podczas opalania używać musimy odpowiednich kremów z SPF. Tak samo po zakończeniu opalania warto smarować się nawilżającymi kremami, by skóra była w odpowiedni sposób pielęgnowana. Na stronie https://www.wapteka.pl/blog/artykul/10-zasad-bezpiecznego-opalania znaleźć można również ciekawą infografikę, w której wiele info właśnie o opalaniu oraz wyborze kremu Wink
Powrót do góry
goolka_p
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja używam balsamu brązującego od Bielendy Magic bronze. Opalać się nie lubie a efekt po tym balsamie jest na prawdę bardzo fajny.
Powrót do góry
marta08
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zatroszczyć się o skórę w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Zabieg rewitalizujący z kawiorem natychmiast poprawia nawilżenie i napięcie skóry. Dodatkowo wygładza zmarszczki i rozświetla cerę. Przystępne ceny oferuje gabinet https://www.salon-beauty-you.com/
Powrót do góry
Celia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegi w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych są potrzebne, ale podstawą jest codzienna, systematyczna pielęgnacja skóry twarzy. Prawidłowe jej odżywianie kremami, maseczkami, oczyszczanie dobrym żelem, pillingiem przynosi rewelacyjne efekty. Warto zrobić sobie taki zestaw kosmetyków z jednej serii wtedy dostarczymy skórze dobrze skomponowany skład tych preparatów, które po prostu koligują ze sobą. Takie domowe zabiegi przynoszą wiele dobrego skórze dostarczając jej tym samym ulgę.
Powrót do góry
mania952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O skórę twarzy zdecydowanie trzeba dbać i raz na jakiś czas warto udać się na jakieś zabiegi do kosmetyczki. Ja właśnie mam w planach skorzystać sobie z usług kosmetyczki w Kielcach, bo jestem tutaj przez jakiś czas i trafiłam na bardzo fajne miejsce http://www.centrummedycynyiestetyki.pl/kosmetologia-estetyczna/ Czytałam, że mają tu jedne z lepszych kosmetyczek w Kielcach, więc fajnie byłoby skorzystać. Planuję na pewno zrobić sobie mikrodermabrazję, bo moja skóra potrzebuje sporego oczyszczenia.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 19, 2018 19:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 11 z 13
Skocz do: