Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skóra twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skóra twarzy jest bardzo delikatna i warto zwrócić uwagę na to co na nią nakładamy. Jak chcesz kupić kosmetyki godne uwagi to warto zerknąć na propozycje na; https://esentire.pl . Mają tam wiele ciekawych produktów, dobrze opisanych z szybką wysyłką. Kosmetyki zawsze dobrze zapakowane i z długą datą ważności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lut 10, 2018 23:01    Temat postu:

Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda a tu masz http://freshandnatural.pl/pl/produkty/pielegnacja-twarzy/ świetne nowe kosmetyki naturalne do pielęgnacji skóry twarzy, ja je już wypróbowałam i jestem zachwycona ich skutecznością.
Powrót do góry
katuna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaki krem uzywacie do pielegnacji ?
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak naprawdę walczę długo z zmarszczkami, przyznam, że dużo czytałam na ten temat ostatnio na; http://efarmaceuta.pl/jak-skutecznie-pozbyc-sie-zmarszczek/ . Ogólnie super porady i opisane wszystko z prawdą. Wydaje mi się, że takich materiałów w sieci powinno być więcej.
Powrót do góry
apet
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jakie kosmetyki najlepiej używać, jeżeli ma się delikatną skórę. Czytałam trochę na http://naturalne-oleje.pl/ o tym. Wydaje mi się, że kosmetyki naturalne oraz olejki to najlepsze rozwiązanie, czyż nie? Jakie macie doświadczenia z tego typu problemami?
Powrót do góry
Olik46
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepiej działa kolagen i kosmetyki z kolagenem Smile żadne kremy nie przyniosły u mnie takich efektów jak te z kolagenem. Zastanawiam się teraz nad kolagen do picia https://duocollagen.pl/kolagen-do-picia
Powrót do góry
marek7883
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych problemów skórnych nie powinno się lekceważyć, ponieważ mogą prowadzić do poważniejszych chorób lub mogą być oznaką takiej choroby. Zawsze wszystko trzeba sprawdzić, bo u mnie zwykły trądzik okazał się być objawem zarażenia nużeńcem. A dowiedziałem się o tym ze strony nuzeniec.com.pl.
Powrót do góry
macka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja o wrażliwości skóry twarzy wiem aż za dobrze :/ Lata stosowania niewłaściwych kosmetyków zrobiły swoje i teraz zmagam się z różnymi podrażnieniami, wągrami czy nadmiernym przesuszeniem niektórych miejsc twarzy. Teraz mojej skórze bardzo przypadła do gustu seria Mixy do skóry wrażliwej - obecne podrażnienia zanikają, powoli, ale jednak. A wydawało mi się, że nigdy się ich nie pozbędę.
Powrót do góry
Mondeo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2018 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy nadmiernym przesuszeniu skóry dobrze sie sprawdzają kosmetyki Bielenda z linii Hydra Care. Spróbuj może nawilżającego kremu do twarzy kokos &aloes. Przywraca skórze dawniejszy blask i idealnie ja nawilża. Kosmetyki Bielenda to dobra marka, jedna z niewielu której nie boje sie stosować.
Powrót do góry
Raaachel
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To najlepszy gabinet - http://karolinakusnierz.pl
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba pamiętać o skutecznym oczyszczaniu twarzy, można to spokojnie zrobić także w warunkach domowych Smile Trzeba mieć tylko odpowiednie urządzenia, sporo takich można znalezc np w hurtowni kosmetycznej Mimari. Widziałam tam między innymi szczoteczki do oczyszczania twarzy, sauny czy ultradźwiękowe urządzenia do oczyszczania. Hurtownia świetnie zaopatrzona, mają korzystne ceny.
Powrót do góry
nifka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 03:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skórę trzeba odpowiednio nawilżać. Do tego najlepiej stosować dermokosmetyki dostępne tylko w aptekach, bo są lepsze, skuteczniejsze, bezpieczniejsze. Ja stosuję https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/. Chwalę sobie ten balsam. Moja skóra, i nie tylko twarzy, jest głęboko nawilżona.
Powrót do góry
Kamix89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kiedy pamiętam miałam kłopot z własną cerą. Jak testowałam różne kremy nieustannie powodowały uczulenie na twarzy oraz reszcie ciała. Zupełnie niedawno natknęłam się w necie na nieszkodliwe artykuły. Z wnikliwości zakupiłam kilka wyrobów. Okazały się nieprawdopodobne. Zero alergii i skóra świecąca i jędrna. Rzeczywiście polecam ze wzglęgu na mega promocje.
Powrót do góry
Kamix89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze posiadałam frasunek z własną cerą. Kiedy weryfikowałam przeróżne toniki nieprzerwanie skutkowały uczulenie na twarzy i całym ciele. Dosyć niedawno natknęłam się w internecie na nieszkodliwe towary. Z dociekliwości nabyłam parę wyrobów. Okazały się wyjątkowe. Zero alergii i skóra błyszcząca i jędrna. Szczerze rekomenduję Papatka.pl.
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji tego, że zbliża się lato ( a w zasadzie patrząc dziś na termometr można powiedzieć, że już trwa w najlepsze ;p ) przypominam tylko o odpowiedniej ochronie przeciwsłonecznej. U mnie kosmetykiem obowiązkowym jest krem z filtrem przynajmniej 50. Zerknijcie sobie na ofertę sklepu https://sklep.arkana.pl/pl/p/Krem-ochronny-z-filtrem-50-/903. Skutecznie nawilża ale jednocześnie chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 30, 2018 11:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12
Skocz do: