Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca w Niemczech

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 17:35    Temat postu: Praca w Niemczech Odpowiedz z cytatem

Pracowała może któraś z Was w Niemczech i może podzielić się swoimi wrażeniami? Moja siostra poleciła mnie tam kilku osobom, sama pracuje jako tłumacz i zachęca mnie do wyjazdu, jednak na ten moment nie wyobrażam sobie zostawić swojej pracy w Polsce. Myślałam o pogodzeniu tych obydwu prac, przynajmniej przez jakiś czas, co o tym sądzicie? Nie chciałabym też wydać majątku na te podróże, dlatego już nawet zaczęłam szukać różnych tanich opcji dojazdu, znalazłam coś takiego, jednak nie z Warszawy, ale cenowo i tak wychodzi to bardzo korzystnie przewozy do Niemiec Wrocław , podróżowała może któraś z Was w ten sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 17:35    Temat postu:

Powrót do góry
MoniccaF
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż jeździł jakiś czas do pracy w Niemczech, busa to nie pamiętam, ale co do agencji pośrednictwa pracy to była to http://danddpersonal.pl/praca-tymczasowa-posrednictwo/ i jak najbardziej był zadowolony z ich usług. Zarabiał dobrze, wiadomo a i warunki były dobre.
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez jakiś czas pracowałam dla agencji Dolce Vita w charakterze opiekunki osób starszych. Pewnie gdyby nie fakt, że założyłam w kraju własną firmę to nadal bym tam pracowała. Sprawdzone miejsce, dobre stawki, premie i stały dopływ zleceń.
Powrót do góry
miomiona
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie, ale moja babcia tam siedzi już od wielu lat Smile
Powrót do góry
DanielaMT77
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie mogła pracować za granicą a w Niemczech to już wgl, nie znoszę tego języka ;D Teraz planuje spróbować swoich sił jako hostessa. Czytam nawet specjalnego bloga https://papilioagency.com/blog-wpis/agencja-hostess-nawiazac-wspolprace-wziac-uwage/ o tym zawodzie
Powrót do góry
maria952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie uważam, aby praca w Niemczech była dobrym rozwiązaniem. Lepszym, jest wyjazd do Belgii. Tam to się dopiero zarabia! Mój facet pracuje na budowie, zatrudniono go przez http://ensila.pl/ (chyba nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z firmą, która płaci na czas).
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są osoby, które pracują dla polskich firm, są kierowcami tirów i pracują zagranicą. Jest to na pewno bardzo dobrze płatna praca. Ale ma też swoje słabsze strony. Pracowaliście kiedyś tak? jeśli chcielibyście spróbować takiej pracy to warto najpierw zapoznać się z tym artykułem http://www.gazetawroclawska.pl/artykuly-sponsorowane/a/jaka-jest-tak-naprawde-praca-kierowcy-tira,12810966/ i zdecydować, czy warto ją podjąć.
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w życiu nie zdecydowałabym się na wyjazd do Niemiec czy w ogóle za granicę, by pracować.
Powrót do góry
iga32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 13, 2018 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednemu bardziej będzie odpowiadała praca w charakterze hostessy Gdynia, a inny będzie chciał wyjechać za granicę. To wszystko zależy od człowieka i jego indywidualnych predyspozycji. Też wolałabym nie wyjeżdżać, ale są różne sytuacje.
Powrót do góry
kasiulas
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazd na camp do USA http://www.campamerica.pl/ jest świetnym pomysłem na pracę za granicą na studiach, ja z tego korzystałam kilka razy i warto, bo to jedyna szansa na zwiedzenie Stanów niewielkim kosztem
Powrót do góry
elka2
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapiszcie sobie namiar na wideokonsultacje z polskim psychologiem https://psychomedic.online . Taki wyjazd, to duże wyzwanie, tęsknota za rodziną i w ogóle. W przypadku jakiegokolwiek załamania warto porozmawiać ze specjalistą, aby nie dopadała nas depresja.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 05, 2018 22:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: