Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wakacyjny plan dla dziecka
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
salivan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 04, 2013 09:48    Temat postu: Wakacyjny plan dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Czy w warszawie były organizowane w tym roku jakieś kolonie nad morzem? Zastanawiam się nad tym ponieważ chciałem wysłać gdzieś moje dzieci na wakacje ale nie miałem pomysłu, w tym roku nie wypaliło ale chętnie wyślę dzieci za rok na takie wakacje. Może wiecie coś na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Paź 04, 2013 09:48    Temat postu:

Powrót do góry
Grzegosz22
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też sporą atrakcją może być wypad dla dziecka do nowoczesnego kina 4dx - http://cinema-city.pl/4dx-info. Są tam ciekawie zrobione efekty działające na wszystkie zmysły i jest to dobrze spasowane do filmu. Jak dziecko lubi takie rzeczy i nowinki to będzie zachwycone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stokrotka33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 23, 2013 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę jeździć na wakacje razem z dziećmi Wink Nie lubimy zostawiać naszych maluchów w domu ponieważ normalnie za nimi tęsknimy Very Happy
Ostatnio zabraliśmy je do Katowic: http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/katowice/hotel-katowice.htm Jeszcze nigdy nie byliśmy na śląsku tak więc postanowiliśmy nadrobić zaległości Smile
Miasto zadbane, jeździliśmy kolejką wąskotorową - dzieciom bardzo się atrakcja podobała.
Powrót do góry
62miko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie w tym roku wysyłacie swoje pociechy na wakacje? Ja myślę o jakiś koloniach nad morzem.
Powrót do góry
charlotte1991
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro chcesz wysłać dziecko na samodzielne wakacje to może pomyśl o obozie odchudzająco-kondycyjnym z http://www.odchudzaniedzieci.pl/obozy-odchudzajaco-kondycyjne-lato-2014,0,132.html Nie mówię, że Twoje dziecko ma nadwagę czy coś... chodzi mi o to, że taki obóz byłby dla niego bardzo dobry. Poznałby nowych ludzi, nauczył zasad zdrowego odżywiania, poprawił kondycję i na pewno dobrze by się bawił. Obozy są organizowane zarówno nad morzem jak i w górach. Wielu rodziców wysyła swoje dzieci na obozy nie myśląc nawet o tym czy wyniosą coś z tych wakacji czy nie. Dla mnie np jest to bardzo ważne by moje dziewczyny czegoś się nauczyły na wakacjach.
Powrót do góry
emmaqq
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej rodzinnie wybrać sie na wakacje .Po co wysyłać dziecko samemu dzięki takim wyjazdom często rodzina umacnia się .Tutaj w tym hotelu http://www.aquariusspa.pl/pl/ wypoczywają całe rodziny ,zapewnione mają cały szerg atrakcji ,miłą obsługę i gwarancje na doskonały wypoczynek .
Powrót do góry
adka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto wysłać dzieciaka do Warszawy ,przeciez w stolicy jest tyle do zwiedzania , na pewno jego wakacje były by wyjątkowe. Wiele moich znajomych tam się wybiera ,zaczęli nawet szukać odpowiedniego hotelu ,ten najbardziej przypadł im do gustu http://www.hotelponiatowski.pl/ , bo spełniał ich wymagania.
Powrót do góry
Fretka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 24, 2014 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś jeździło się na kolonie Wink to były czasy... takie coś jeszcze funkcjonuje ?
Jadwiga2014
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 14, 2014 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko kiedyś było na koloni a teraz już się o tym tak nie słyszy... czasem zakład pracy organizował takie kolonie
kaktus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały czas są organizowane kolonie, a nawet półkolonie, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach.
Dla dzieciaków zawsze to jakiś sposób, żeby spędzić wakacje
Powrót do góry
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie nie ma z tym problemu. Jest Dziecięca Akademia Twórczości, która organizuje półkolonie http://www.dat.edu.pl/polkolonie/. Takie zajęcia z robotyki czy eksperymentów podobają się chyba każdemu dziecku. A przy okazji można się czegoś nauczyć.
Powrót do góry
charlotte1991
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasze dzieciaki jadą na tydzień do babci w sierpniu. Planujemy tez jesienny wypad w góry. Poza tym marzy nam się wiosenny urlop Primavera i krótki urlop nad jeziorem. Myślę, ze uda nam się wszystkie plany zrealizować. Najważniejsze żebyśmy dostali urlop Smile
Powrót do góry
angelinaker
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli brak już Wam pomysłów to sprawdźcie jak mogą wyglądać wakacje z dzieckiem na Mangopress.pl. Może to Was zainspiruje i będziecie wiedzieć jak zorganizować sobie w tym roku urlop z maluchami.
Powrót do góry
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wakacje to taki okres, w którym dziecko powinno się wyszaleć. Ale nie każdy ma pieniądze na to, by wysłać dziecko na kolonie. Zresztą w przypadku młodszych dzieci to w ogóle odpada. Ale sprawdzi się zapewne co jakiś czas sala zabaw dla dzieci. W Warszawie jest Bingo Bongo http://bingobongo.pl/sala-zabaw-dla-dzieci/, gdzie mają ciekawe atrakcje. Żadne dziecko nie będzie się nudziło.
Powrót do góry
HimalajWMB
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bingo bongo też kosztuje, no i niestety, ciężko połaćzyć pracę rodzica z wakacjami, to są przykre sytuacje, rodzice mają wyrzuty sumienia, że nie mogą z dzieckiem spędzić więcej czasu
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 01, 2016 11:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Nasze Miasto Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: