Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Reklama dla firmy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 00:27    Temat postu: Reklama dla firmy Odpowiedz z cytatem

Swoje pytanie kieruję do osób, które posiadają własną firmę. W jaki sposób ją reklamujecie i jaka reklama jest według Was najskuteczniejsza. U mnie co prawda dopiero początki w prowadzeniu własnej działalności, dlatego wydaje mi się, że na tym etapie kluczowa jest ta reklama. Teraz akurat zastanawiam się nad zainwestowaniem w gadżety reklamowe, dokładniej coś takiego smycze reklamowe , co o tym sądzicie? Wydaje mi się, że to taka ciekawa reklama, bo przyciąga uwagę i jest to też taki praktyczny gadżet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Mar 16, 2016 00:27    Temat postu:

Powrót do góry
jar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smycze już dawno nie są modne.
Powrót do góry
malwina88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto inwestować w gadżety reklamowe, chociaż według mnie w bardziej praktyczne rzeczy, niż smycze np. pendrive albo podkłada pod myszkę. Jeżeli szukacie sprawdzonych sposobów reklamowania biznesu, warto zapoznać się ze stroną https://serwersms.pl - platforma jest przyjazna dla klienta, daje wiele możliwości, umożliwia wysyłkę wiadomości sms w szybki i prosty sposób. Skuteczność marketingu mobilnego jest wysoka, na stronie platformy znajdziecie raport, który to potwierdza.
Powrót do góry
Leosia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama firmy jest niezwykle ważna dlatego też dobrze, że o niej pomyślałeś. W dzisiejszych czasach bez reklamy niknie się w tłumie. Ja wiem, że trzeba połączyć reklamę internetową z lokalną. Do reklamy lokalnej najlepiej zainwestować w fajne gadżety reklamowe. Wiem, że u nich http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html można takie zamówić w dobrej cenie Smile
Powrót do góry
Mermagda0
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadzety reklamowe rzeczywiscie nie są najgorszą formą reklamy tylko musicie je odpowiednio dobrać. Polecam równiez zastanowić się nad filmami reklamowymi. Agencja http://www.filmowa.pl/oferta/programy_tv proponuje wam filmy nie tylko idealne na waszą stronę internetową ale także na różne konferencje czy też do telewizji
Powrót do góry
zoska11
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, ze reklama w internecie jest najlepsza ale warto też pomyśleć o reklamie tradycyjnej i gadżetach reklamowych. Na eventach świetnie sprawdzą się materiały z http://inventini.com/parasole-reklamowe/ Z tego co widziałam mają spory wybór i naprawdę przystępne ceny.
Powrót do góry
breva
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ja wiem czy reklama w internecie jest najlepsza? Mój znajomy mówił że najwięcej klientów pozyskał z ulotek, zrobili mu marketingowcy badania pod tym kątem a współpracował z tą firmą w Gliwicach https://ekolportaz.pl/kolportaz-ulotek-gliwice , także chyba zależy na jaki rynek się reklamujemy lokalnie warto jednak zainwestować w ulotki.
Powrót do góry
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 26, 2017 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach reklama w sieci to podstawa. Social media, pozycjonowanie na pewno poprawi wizerunek firmy i pomoże zdobyć nowych klientów. Nie można jednak zapominać o tradycyjnych formach reklamy jak gadżety reklamowe czy chociażby ulotki. Tutaj http://gajet-druk.pl/article/ulotki oferują naprawdę dobrą jakość i rozsądne ceny. Warto sobie rzucić okiem.
Powrót do góry
Walenrod
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbujesz reklamować swoją firmę w sieci, ale nie daje to żadnych rezultatów? Jeśli tak, to zapraszamy serdecznie do współpracy z nami. Nasi najlepsi eksperci zadbają o wypromowanie Twojego biznesu oraz rozpoznawalność marki.
Zobacz więcej. Pozdrawiam.
Powrót do góry
adamigo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zainteresować się pozycjonowaniem stron w internecie Wink
Powrót do góry
aga
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adamigo napisał:
Moim zdaniem warto zainteresować się pozycjonowaniem stron w internecie Wink

Jestem tego samego zdania. Pozycjonowanie to skuteczna forma reklamy, ale warto ją połączyć z innymi metodami reklamowania się w sieci (np. AdWords, Facebook Ads, content marketing). Jak się wybierze odpowiedni sposób na reklamę i poprowadzi się dobrze taką kampanię to będzie to dobra inwestycja. Agencja interaktywna warszawa zrobi to lepiej niż jakbyśmy sami, na własną rękę próbowali się pozycjonować.
Powrót do góry
jelonek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam swojej firmy, ale mój wujek sporo inwestuje w fajne gadżety reklamowe, co przyciąga sporo osób. Po wielu przygodach zleca ich produkcję tylko zaufanemu producentowi z Lublina http://imperator.biz.pl/.
Powrót do góry
MMironn
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc firmę, nie można zapomnieć o internecie. Posiadanie i pozycjonowanie firmowej strony internetowej może sprawić, że pozyskamy więcej klientów z kolejnego kanału. Jeśli budżet na to pozwala, warto również zastanowić się nad reklamą w lokalnym radiu lub o zróżnicowanej reklamie o szerokim zasięgu. Pozdrawiam.
magiczna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku, gdy zamawiasz zestawy reklamowe w postaci długopisów, zwróć się do firmy http://www.extrema.com.pl/ . Oferują bardzo dobre jakościowo produkty, także z grawerowaniem albo do kupienia w zestawach typu ołówek, pióro, długopis. Na pewno znajdziesz tam coś idealnego.
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w dzisiejszych czasach główną rolę odgrywa reklama w sieci, to dużo większe pole do manewru i możliwość dotarcia do znacznie większego grina potencjalnych klientów. Ja sama prowadzę dobrze prosperujący sklep online ale nie byłoby to możliwe gdyby nie wsparcie ze strony specjalistów m.in w dziedzinie pozycjonowania czy seo. Zerknijcie sobie na ofertę agencji Soluma Sem z Wawy . Spore doświadczenie i bardzo rozbudowana oferta.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 29, 2017 10:56    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: