Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bezpieczne sposoby na odchudzanie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
esmeralda
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 14:18    Temat postu: Bezpieczne sposoby na odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Jak zabrać się za odchudzanie, tak, żeby było bezpiecznie, ale skutecznie?
Chodzi mi między innymi też o sposoby na przyspieszenie tego procesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lut 23, 2016 14:18    Temat postu:

Powrót do góry
justyna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sama się zastanawiam Wink
Powrót do góry
kaktus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej byłoby jeść wyłącznie to, co nie tuczu i do tego dużo ćwiczyć, ale to się chyba nikomu nie udaje, kto ma pracę inną niż w klubie fitness Smile
W każdym razie myślę, że warto byłoby sięgnąć po suplementy takie jak Nopalinia Max, o ziołowym składzie.
W ten sposób można ograniczyć ilość pochłanianych kalorii i przyspieszyć spalanie tłuszczu. Do tego jednak trzeba pamiętać cały czas o tym, żeby zdrowo się odżywiać i dużo ruszać.
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że trzeba stosować do diety i zażywać jak najwięcej ruchu np na siłowni. A można też skorzystać z tej oferty http://glutamina-odzywki.pl/spalacze-tluszczu/l-karnityna.html Przed decyzją radze zapoznać się ze składem i działaniem.
Powrót do góry
miroslawa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 12:18    Temat postu: Re: Bezpieczne sposoby na odchudzanie Odpowiedz z cytatem

esmeralda napisał:
Jak zabrać się za odchudzanie, tak, żeby było bezpiecznie, ale skutecznie?
Chodzi mi między innymi też o sposoby na przyspieszenie tego procesu.

Szukaj naturalnych preparatów, które wspomagają odchudzanie. Takim preparatem jest na przykład Nopalinia Max, która zawiera bardzo dużo błonnika. O tym jak ważny jest błonnik w diecie wie chyba każda osoba mająca problemy z wagą. Oprócz zwróć uwagę na to, aby w skaldzie znalazły się inne naturalne składniki, których działanie wspomaga odchudzanie.
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 30, 2016 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy sposób na odchudzanie to taki, który polega na diecie dostosowanej do danej osoby i ćwiczeń. Nawet bieganie na bieżni daje dużą satysfakcje i efekty. Warto zerknąć sobie na oferty bieżni na: http://profitness.pl/2-bieznie#/ , wydaje mi się, że znajdziesz coś dla siebie. A dietę ułożyć możesz sama lub zlecić dietetykowi.
Powrót do góry
ayris
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to zdobyć wiedzę na temat odchudzania. Można to zrobić czytajac książki, artykuły lub zapisując się na jakiś kurs. Ja niedawno odkryłam skuteczne odchudzanie przed wakacjami w Primavera i chciałabym się wybrać na takie wczasy odchudzające. Mam trochę kg do zrzucenia.
Powrót do góry
malo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu wybierz się na konsultacje do dietetyka, niech zrobi Ci podstawowe badania, a potem dobierzecie dietkę, treningi. Ja tak zaczęłam, potem zapisałam się do szkoły tańca Hand to Hand na fitness na trampolinach i jestem bardzo zadowolona Smile trenerka wyciska z nas na zajęciach siódme poty, ale efekty są widoczne szybko i z przyjemnością Smile do tego jest bardzo przyjemna i zawsze potrafi coś doradzić, wesprzeć jeśli mamy gorszy dzień Smile ja bardzo lubię chodzić na te zajęcia i to pomaga mi właśnie systematycznie chudnąć Smile
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2016 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Najważniejszą rzeczą w odchudzaniu jest bezpieczeństwo i zdrowie. Dlatego jeśli chodzi o suplementy, to ufam tylko tym naturalnym, takim jak z http://www.ilovebio.com.pl/producenci Dzięki temu ma się przynajmniej pewnośc, że nie stanie się nic złego z organizmem.
Powrót do góry
Brytks
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 30, 2016 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej bezpieczne jest odstawienie cukru i rozpoczęcie ćwiczeń. Wiem, że w Saturn Fitness mają sporą ofertę ćwiczeń i można spokojnie zrzucić kg dobrze się przy tym bawiąc. Inne diety dla mnie to wymysł i szkoda dla organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gniewomira
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsza jest odpowiednia dieta http://www.optidiet.pl/ Odpowiednio skonstruowana dieta może nam pozbyć się toksyn z organizmu. Niestety należałoby zacząć od ograniczenia albo całkowita wyeliminowania z diety cukrów, kawy, papierosów czy kawy. Powinniśmy aktywnie uprawiać sport. Ważny jest sen.
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 19, 2017 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto pojechać na zdrowe odchudzanie do tego uzdrowiska. Mają tam świetną kurację. Dzięki oczyszczającym i odkwaszającym kąpielom, a także diecie dobranej przez dietetyka można stracić zbędne kilogramy, a także poprawić swój stan zdrowia.
Łucja
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie dobrym pomysłem jest catering dietetyczny. Dostarczają gotowe zdrowe posiłki, nie trzeba samemu myśleć o ich przygotowaniu. Wiem, że Eatzone ma kilka diet do wyboru, m.in. bezglutenową.
Powrót do góry
magiczna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczne odchudzanie odbywa się rozsądnie i z głową. Nie ma co się głodzić, bo można zrobić sobie dużą krzywdę... Zamiast tego można zrezygnować np. ze słodkich przekąsek, pełnych białego cukru. Można zastąpić je zdrowszymi odpowiednikami np. https://www.guiltfree.pl/pl/395-czekolada-bez-cukru . Są pyszne!
Powrót do góry
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem jest także skorzystanie z nieinwazyjnych zabiegów w gabinetach beauty. W Warszawie ja polecam http://www.beauty4ever.pl/warszawa-nowoczesne-odchudzanie-programy-wyszczuplajace , bo oferują bardzo fajny zabieg o nazwie Endermologia LPG. Ta metoda została uznana w Polsce i na świecie za najbardziej skuteczną w leczeniu cellulitu, oraz redukcji tkanki tłuszczowej, a polega na oddziaływaniu masażu podciśnieniowego na skórną i podskórną tkankę łączną. Efekty są widoczne już po 3 sesjach, a sam zabieg jest bezbolesny. Koniecznie wypróbujcie!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Kwi 30, 2017 12:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: