Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobre sklepy z ciuchami
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Urka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem musicie zajrzeć na strone sklepu internetowego : http://www.diversesystem.com/kolekcja-meska/koszule.html#1 , diverse ma bardzo fajnej jakości ubrania, dla męża można kupić koszule, w której będzie wyglądał świetnie na każdej waszej randce czy rodzinnej uroczystości. Warto to sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Mar 25, 2017 16:21    Temat postu:

Powrót do góry
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 26, 2017 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto sobie zerknąć tutaj: odzież sklep internetowy . Jest tam bowiem duży wybór ekskluzywnej odzieży dla kobiet. Można tam naprawdę zrobić kompleksowe zakupy. Są tam propozycje do noszenia na co dzień i na wielkie wyjścia.
Powrót do góry
piotr56
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezbyt często kupuję obrania przez internet, muszę zawsze dokładnie sprawdzić materiał z jakiego jest on wykonany i oczywiście to jak leży.

Elżbieta7
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję większośc ubrań w sieci. Zwłaszcza dla męża, który niecierpi zakupów. Teraz szukam dla niego koszuli z krótkim rękawem . Na pewno będzie dobrej jakości i o modnym wzornictwie.
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też lubię zakupy w internecie bo tak jest wygodniej, nie tracę czasu w sklepach, w kolejce do przymierzalni, bo dostawę dostaję do domu. Przejrzałam sobie i polecam sklep Efemina jest elegancka odzież damska w różnych rozmiarach, są bardzo fajne, widać, że to ich wykonania używa się dobrych materiałów,ogromny wybór świetnych rzeczy po atrakcyjnych cenach. Odzież dla Pań, Panów w różnych rozmiarach Smile
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W różnych, czyli także dużych rozmiarach odzież damską znajdziecie również na ModBis. Jest tam ogromny wybór sukienek, ale można także znaleźć i inną odzież. Tutaj: https://modbis.pl/pol_m_Suknie-i-sukienki-damskie_Tuniki-damskie-197.html macie na przykład tuniki. Moim zdaniem to jedne z bardziej wygodnych ubrań. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów.
amanda
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co ja mogę Ci polecić sklep gdzie ubrania są super jeżeli chodzi o jakość i modę a w dodatku mają niskie ceny https://www.belzoni.pl/pl/c/Tuniki/24 , wiem mało realne ale naprawdę tak tam jest, ja jestem przeogromnie zadowolona z zakupów tam.
Powrót do góry
mauritius
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 06:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona często robi zakupy w tym butiku https://www.selfieroom.pl/. Przede wszystkim dobra jakość ubrań, szybka realizacja zamówienia. Z tego co się orientuję to także częste wyprzedaże. Generalnie sklep sprawdzony i godny polecenia.
Powrót do góry
kasia_venezia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem wystarczy iść do sklepu z odzieżą używaną. Można tam często znaleźć perełki. Zresztą nie trzeba mieć markowych ubrań, żeby fajnie wyglądać - wystarczy mieć swój styl. Poczytajcie: http://portalfirmowy.net.pl/jak-sie-wyroznic-z-tlumu/. To bardzo fajne wskazówki.
Powrót do góry
NightCity
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dobie internetu bez problemu można znaleźć dobre sklepy, gdzie kupimy markową odzież w dobrych cenach. Ja szukając odpowiedniej sukienki na wesele koleżanki, znalazłam stronę http://bit.ly/2pBqMkc i nie mogłam się zdecydować co wybrać. Taki wybór sukienek dobrej jakości i w rozsądnych cenach to naprawdę rzadkość.
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciuchy to nie wszystko bo warto też mieć jakieś ciekawe dodatki do nich. Ostatnio moda poszła do przodu o dużo. Taka torba na ramię będzie na pewno modna i praktyczna. Myślę, że każdy znajdzie coś ciekawego dla Siebie.
Powrót do góry
Elka084
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2017 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną odzież można znaleźć na e-Lady. Są tam zarówno ubrania na co dzień jak sukienki, ale także piżamy oraz bielizna damska i męska. Sam bardzo lubię oglądać ciuchy w internecie, bo nie męczy mnie to tak jak jeżdżenie po galeriach i kilkugodzinne wybieranie i przymierzanie, a wszędzie te same modele i fasony ubrań.
Powrót do góry
kitana
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyznam szczerze kupuję aż za dużo w necie, staram się tego od uczyć. Ostatnio znalazłam modne czarne sukienki i po prostu mnie trzasneło jakby piorunem, od tego czasu tylko o nich myślę. Zastanawiam się co z tym zrobić, bo ta fobia przeradza się już w coś poważnego, boję się, że będę musiała iść do specjalisty
Powrót do góry
Wątrobiak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Maj 10, 2017 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja lubię po prostu kilka sieciówek. Cropp, H&M, Reserved itp Smile
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 15, 2017 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie sporo tych sklepów Smile To i ja dorzucę swoje trzy grosze i polecę Wam to miejsce http://www.active.sklep.pl/kobiety/odziez.html. Ja osobiście preferuję styl elegancki ale buty do biegania kupuje tylko tam Smile Moja siostra chodzi w zasadzie tylko w ubraniach sportowych i ma w swojej szafie wiele ubrań zakupionych w tym sklepie. Dobra jakość, szybka realizacja zamówienia. Produkty zarówno dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sporo nowości i częste wyprzedaże.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Maj 15, 2017 17:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 10 z 16
Skocz do: