Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki samochód dla rodziny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roman2134
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej siedmio osobowy taki większy
Reklama

Wysłany: Wto Gru 20, 2016 11:29    Temat postu:

Powrót do góry
hirysowy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie rodzinnym samochodem z pewnością jest Renault Kangoo. Pomieści nie tylko rodzinę, ale także jej bagaże. Także z pewnością jest to bardzo funkcjonalne auto. Nie można zapomnieć również o tym, że Renault jako marka przywiązuje dość sporą uwagę do komfortu i estetyki, dzięki czemu jazda staje się zdecydowanie przyjemniejsza. Gdyby jednak komuś nie spodobała się moja propozycja to w pełnej gamie modeli Renault można znaleźć jeszcze kilka, które nadają się jako samochód dla rodziny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam niewiele osób, które są w stanie kupić nowy samochód, z salonu. Zazwyczaj szuka się auta używanego, chociaż to dosyć ryzykowne. Nie zawsze wiadomo, czy trafimy na uczciwego sprzedawcę. Jest jednak taki serwis - http://niebity.com/auta-i-uzywane-samochody-osobowe/ który ma sprawdzone i rzetelne oferty aut używanych, na każdą kieszeń.
Pochodzą ze sprawdzonych źródeł, zarówno od prywatnych właścicieli, jak i od handlarzy, cieszących się renomą w branży motoryzacyjnej. Warto zerknąć, co oferują.
Powrót do góry
Karols32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co na pewno warto pójść w kierunku większego auta. Tutaj SUV będzie według mnie, ale z tego co widzę nie tylko mnie dobrą opcją dla rodziny, szczególnie zobaczysz to podczas wyjazdów na wakacje, czy ferie. W salonie HondaPlaza znajdziesz dobrze zestawioną ofertę aut nowych i używanych w tym m.in mój typ numer jeden czyli model CR-V.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie macie ubezpieczenie samochodu? Sprawdzaliscie ostatnio najnowsze oferty? Wiem, ze tutaj http://www.praca-biznes.pl/pakiet-oc-czyli-w-jakich-sytuacjach-otrzymamy-pomoc/ mozna sie dowiedziec, co obejmuje ubezpieczenie oc. I wtedy dobierzemy sobie dobre dodatkowe ubezpieczenie.
Powrót do góry
aylarom
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xxxxxx
Powrót do góry
malina20
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karols32 napisał:
Wiesz co na pewno warto pójść w kierunku większego auta. Tutaj SUV będzie według mnie, ale z tego co widzę nie tylko mnie dobrą opcją dla rodziny, szczególnie zobaczysz to podczas wyjazdów na wakacje, czy ferie.

też mi się tak wydaje że SUV to będzie najbardziej optymalne rozwiązanie dla rodziny, raz że bezpieczeństwa a dwa że komfort. Od jakiegoś czasu zastanawia mnie Mazda Salon Warszawa. Nowy samochód to może bolesny wydatek, ale wiem z doświadczenia że wszystkie naprawy, awarie i inne problemy związane z starym, używanym autem kosztują jeszcze więcej jeżeli wszystko z sumujemy, nie wspomnę o naszym straconym na to czasie oraz zdrowiu. Teraz przy małym dziecku wole mieć pewność ze wszystko będzie w porządku, dlatego w grę wchodzi jedynie nowe abym mógł spać spokojnie.
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy problem bo przybyło nam 3 dziecię a miejsca z tyłu brak na 3 fotelik. Maz kupił takie pasy https://smartkidbelt.com/. Osobiści sprawdzałam testy zderzeniowe. Problem rozwiązany i nie musimy brać kredytu na nowe auto.
Powrót do góry
maria952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie dobrze sprawdza się BMW jako auto rodzinne, sama mam i moja siostra również i jesteśmy zadowoleni. Oboje kupiliśmy w Bawarii Motors w Gdańsku bo mieli fajne wyprzedaże starszych roczników.
Powrót do góry
dolphin
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2018 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością Ford Kuga! Jeździ się nią fenomenalnie i jest mnóstwo miejsca.
Powrót do góry
Diper
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, macie nauczkę, żeby nie kupować samochodu używanego. Zawsze kończy się tak samo. ZAWSZE. Nie rozumiem, czego nie rozumiecie Wink Ja mam BMW z salonu i mega chwalę. Na stronie https://www.bmw-mcars.pl/ znajdziecie bardzo dużo ciekawych rozwiązań - polecam!
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 25, 2018 13:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: