Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

projektant wnętrz
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekoladka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 13:14    Temat postu: projektant wnętrz Odpowiedz z cytatem

Planowałam na wiosnę remont mieszkania, wiosna przyszła a ja dalej nie mam żadnego pomysłu. Po naradzie z mężem postanowiliśmy, że skorzystamy z usług projektanta - oni zawsze wiedzą lepiej, a poza tym mogą doradzić miejsca, gdzie można kupić taniej. Ostatnio trafiłam na ofertę n-design.pl Czy ktoś korzystał z ich usług? Podobno są dobrzy, nawet z tvn współpracowali. Co radzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Mar 21, 2010 13:14    Temat postu:

Powrót do góry
bumtarara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 13, 2012 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.facebook.com/pages/Nasciturus-design/101682149870613 z ich usług nie korzystałam, ale sporo słyszałam i czytałam, wyglądają fachowo Smile mają również bogatą galerię, więc można u nich szukać inspiracji, ale nie tylko. N-design wykona za Ciebie żmudną robotę zakupów, zarówno materiałów, jak i dobór poszczególnych elementów wyposażenia.
Powrót do góry
Marek77
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lip 28, 2012 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym radził samodzielnie zaprojektować mieszkanie, dla mnie to sama przyjemność i nikomu bym za to nie płacił. Wejdź na strony różnych producentów mebli czy materiałów wykończeniowych - często znajduje się tam przykładowe aranżacje i sporo można z tego zaczerpnąć. Ja np. znalazłem wystrój łazienki, który mi sie bardzo spodobał - był na stronie Paradyż, są tam takie płytki i przy okazji sporo zdjęć, przedstawiający wygląd kuchni czy łazienki. Jak chcesz to wejdź i zobacz, w każdym razie w internecie można znaleźć dużo inspiracji i samemu zaprojektować mieszkanie czy dom.
Powrót do góry
p...Żoliboż
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sty 19, 2013 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Markiem. Sporo stron i blogów znajdziesz sama. A tak naprawdę od inspiracji do realizacji krótka droga (wbrew pozorom). My niedługo chcielibyśmy zabrać się za remont, a właściwie budowę łazienki. Przeglądamy sobie strony - bardzo dużo pomysłów podsuwa internet. Dla nas najważniejsza była kwestia światła, bardzo nam zależy na tym żeby to było jasne pomieszczenie. Przeglądając projekty na blogu fotohausideen wpadłam na pomysł, że zastosujemy tzw. luksfery. Rewelacja - nie wiem czy wiecie, ale można je z łatwością (ponoć) wbudować w ścianę. Tak to wygląda (choć nie jestem pewna czy na ostatnim zdj. są luksfery czy jednak okno Question ) :

Strony z których obecnie sama czerpię największą inspirację to:
Nowoczesne łazienki
Aranżacje i wystrój łazienek
Powrót do góry
MarylinM
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że bardzo może być przydatny beton architektoniczny do projektowania wnętrz!
Powrót do góry
ewka1974
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do skorzystania z usług Pana Grzegorza http://cyklinowanie.szczecin.pl/
salivan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej samemu dopasować wystrój swoich wnętrz. Na rynku jest obecnie mnóstwo czasopism wnętrzarskich w których są rewelacyjne pomysły na odnowienie swojego mieszkania.
Mogę Wam polecić fajny sklep w którym ostatnio zamawiałem meble: http://www.najlepszemeble.pl/ Jeżeli dobierzecie klasyczny model - będziecie mogli bez problemu zmienić za pomocą dodatków klimat swojego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WeraM
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 21, 2013 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam firmę http://anluks.pl, doskonale doradzą Ci w sprawie instalacji elektrycznej i profesjonalnie ja wykonają. Sam jestem bardzo zadowolony z ich usług.
olkn
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jeszcze nie zrobiłeś dokładnie nowej aranżacji Twojego nowego wnętrza. Polecam Ci okleiny na drzwi
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej poszukać inspiracji w sieci i samodzielnie spróbować je odwzorować?
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy lepiej, ale na pewno taniej Smile. Ja w ten właśnie sposób tworzyłam aranżację mojego mieszkania i myślę, że nie wyszłam na tym źle.
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pochwalisz się jakąś fotką? Wink
farrah
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2013 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej skorzystać z usług architekta wnętrz niż projektanta. ten pierwszy ma formalne wykształcenie (skończył architekturę), a projektant nie. Wiąże się z tym większa wiedza tego pierwszego. Z firm, które wykonują projekty wnętrz mogę polecić DekorProjekt - znakomicie specjaliści z dużym doświadczeniem i porządnym portfolio.
Powrót do góry
waldek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2013 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest moda montowania żarówki led w mieszkaniach, co Wy o tym myślicie? ktoś montował już takie cuda? czy jest to drogie oświetlenie? zastanawiam się czy nie zamontować sobie paru takich żarówek, jestem ciekaw efekty końcowego:)
Powrót do góry
david
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie jest sporo projektów, na których można się wzorować. Przeglądając strony z ofertami kafelek znalazłem inspirację, którą wdrożyłem do swojej łazienki Smile Dla mnie projektowanie mieszkania to sama przyjemność, dlatego nie wiem po co korzystać z architekta. Np. tutaj są ciekawe aranżacje, dla tych którzy poszukują fajnych projektów łazienek.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 27, 2013 13:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: