Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chroń swoje zęby

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bacieli
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 14:09    Temat postu: Chroń swoje zęby Odpowiedz z cytatem

W trosce o nasze zęby warto wybrać najlepszą pastę https://www.apo-discounter.pl/ajona-stomaticum-pasta-koncentrat-do-zebow-p-691.html. Dzięki specjalnej recepturze - zasadowemu pH oraz bardzo skutecznej kombinacji naturalnych składników działających antybakteryjnie - Ajona pasta chroni przed próchnicą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Gru 21, 2015 14:09    Temat postu:

Powrót do góry
swieczka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra pasta do zębów to podstawa, podobnie jak szczoteczka. Ja póki co używam tradycyjnej ale myślę o zakupie sonicznej z http://pl.seysso.com/ Jest to profesjonalna szczoteczka która świetnie sobie radzi z osadem na płytce i wybiela zęby. Myślę, że warto się w nią zaopatrzyć jeśli chce się dbać o swój uśmiech.
Powrót do góry
ayris
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zęby trzeba bardzo dbać to fakt ale dobra pasta nie wystarczy... Należy też pamiętać o wizytach u stomatologa. Ja np chodzę raz na pół roku na kontrolę. Teraz myślę o zapisaniu się do DentalMed - http://dentalmed.net.pl/ Słyszałam sporo dobrego o tym gabinecie. Rozważam założenie aparatu ortodontycznego.
Powrót do góry
Betinka85
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2016 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ważniejsze od rodzaju pasty jest dokładne i umiejętne szczotkowanie zębów. TO da więcej niż najlepsza pasta z byle jakim myciem
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś wspomniał, ze szczoteczki soniczne są najlepsze. I to prawda. Wielu specjalistów poleca ten typ szczoteczek. Pozwalają na bardzo dokładne usuwanie osadów z zębów. Redukują też przebarwienia i przywracają zębom naturalny kolor. To według mnie dobra inwestycja.
Powrót do góry
Diper
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 02:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie skupiałbym się tylko na szczoteczkach. Oczywiście, szczoteczki elektryczne czyszczą lepiej niż zwykłe, ale co z pozostałościami? Bez płynu do płukania i nitki dentystycznej to nie przejdzie. O ile wybór nitki jest prosty, bo wszystkie są takie same, o tyle w przypadku płynu pozwolę sobie polecić https://www.listerine.pl - polecił mi go mój dentysta i uważam, że spełnia swoje zadanie w 100%. Dodatkowo jest naprawdę przyjazny w "smaku" Smile
Powrót do góry
OliV
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 04, 2017 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety szczoteczka i pasta to nie wszystko, po ciąży moje zęby bardzo się osłabiły i szukałam gdzie jest najlepszy dentysta jasło www.stomatologiawichlinscy.pl . Wtedy odwiedziłam stomatologię Wichlińscy, gdzie zajęli się moim uśmiechem na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu, że oferują tam szeroki zakres usług mogłam w jednym miejscu, pozbyć się wszelkich problemów ze swoim uzębieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Raaachel
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest najlepszy dentysta http://www.dental4you.pl/ Smile
Powrót do góry
jelonek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zęby trzeba regularnie dbać. Tylko w ten sposób zapewnimy im piękny wygląd na długie lata. Warto używać profesjonalnych produktów do pielęgnacji zębów, kupicie je na przykład na stronie www sklepu, który specjalizuje się w ich sprzedaży. Wybór jest ogromny więc na pewno uda się Wam coś wybrać.
Powrót do góry
Zosiala
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając dostępne różne rodzaje szczoteczek do zębów sami możemy bardzo dobrze o nie zadbać. Trzeba tylko wybrać szczoteczkę, która pomoże nam odpowiednio o te zęby zadbać. Znalazłam niedawno ciekawy sklep internetowy, który ma swoja siedzibę w Poznaniu. tam wybór szczoteczki do zębów jest dużo łatwiejszy.
Powrót do góry
kowalekj
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko dobra pasta jest ważna. Ja na przykład korzystam z Biorepair i jestem zadowolony. Zęby mi się przestały psuć (ona ma cechę odbudowującą zęby). Poza myje swoje zęby szczoteczką elektryczną philips sonicare 9342. Dzięki temu nie muszę bać się wizyt u stomatologa.
Powrót do góry
imwul
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście z Krakowa i szukalibyście może kogoś zajmującego się stomatologią estetyczną to ja mogę wam od siebie polecić ten oto gabinet: http://veronadent.pl/oferta/stomatologia-estetyczna - naprawdę warto Smile
Powrót do góry
matkamm
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wato dbać nie tylko o zęby, ale również o kości jako ogół. Bo może się to wizać z problemami na starość.
agma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 01:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj http://tomomedica.pl/pantomogram-warszawa/ już zaglądaliście? Można tam bowiem wykonać pantomogram zębów . W ten sposób można bowiem sprawdzić dokładnie stan naszego uzębienie. Uważam, że zawsze należy iść tam, gdzie mają dobry sprzęt.
Powrót do góry
An66na
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam takiej pasty, jaką polecił mi mój dentysta zielona góra. Raczej trzymam się jego rad i dobrze na tym wychodzę bo dziury w zębach nie było już dobre kilka rad Very Happy Mimo wszystko oczywiście raz na pół roku siadam na fotelu stomatologicznym żeby sprawdzić czy wszystko okej Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lut 11, 2018 16:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Kupię/Sprzedam/Wynajme/Oddam/Zamienie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: