Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ciekaw kluby, muzea, wystawy w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekoladka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 13:02    Temat postu: ciekaw kluby, muzea, wystawy w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Właściwie to chciałabym was zapytać o takie najciekawsze miejsca. Przyjeżdżają do mnie znajomi i prosili żebym ich oprowadziła po Warszawie. Chciałabym im pokazać jakieś ciekawe rzeczy, bardzo interesują się fotografią i malarstwem, więc może coś z tej dziedziny. Co polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Mar 21, 2010 13:02    Temat postu:

Powrót do góry
Shosanna
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 17, 2012 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście poleciłabym teatr. Sama jestem spoza Warszawy i uwielbiam chodzić w Warszawie do teatru 6 piętro albo na muzykalne w teatrze roma. Poza tym multimedialne muzeum Powstania Warszawskiego i planetarium.
Borowik24
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze mogę dodać do tego takie nowoczesne kino - http://cinema-city.pl/4dx-info jest to kino, które jest trochę inne niż zwykłe, bo są w nim niepowtarzalne efekty działające na wszystkie zmysły, a wszystko to dobrze współgra ze sobą.
Powrót do góry
nosleep
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 07, 2014 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po oprowadzaniu warto wybrać się na dobry obiad/kolację. Bynajmniej ja tak robię kiedy przyjeżdżają do mnie znajomi. Zawsze chodzimy do Five Restaurant przy ul. Popularnej. Mają wyśmienite jedzenie!
asap
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz spisu aktualnych wydarzeń kulturalnych i od razu kupić bilety to możesz to zrobić przez www.tiketto.pl. To nowy serwis na którym kupuje się bilety do kina czy teatru w większości miast w Polsce. Wszystkie dane są aktualne i dostosowane do kalendarza - przejrzyście rozpisane, tak, ze mozna zaplanowac sobie cały kulturalny miesiąc Smile Fajna sprawa:)
Powrót do góry
ayris
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 06:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi marzy się wyjście do teatru w tym miesiącu Smile Znalazłam aplikację - Tiketto.pl twój bilet do teatru przez którą można kupić bilety na praktycznie wszystkie wydarzenia kulturalne i sportowe. Chcę ją wypróbować bo już dawno nigdzie nie byłam i chciałabym się trochę ukulturalnić Smile
Powrót do góry
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dość głośno było o miejscach zagłady Żydów. Większość ludzi nie zna historii Żydów i tragedii, jaka dotykała przez lata ten naród. Może więc w tym kierunku? W Warszawie można pokazać znajomym getto http://www.sztetl.org.pl/pl/article/warszawa/13,miejsca-martyrologii/3531,getto-w-warszawie/ , jeśli ich to poruszy sami z chęcią wybiorą się w inne miejsca w Polsce, upamiętniające losy narodu żydowskiego i zachęci do poznania ich kultury, historii.
Powrót do góry
wiola438
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kluby (bo w takich miejscach najczęściej bywam) mogę od siebie polecić www.lucidclub.pl . Świetne miejsce moim zdaniem - ma ten klimat. Można sobie posiedzieć jak i dobrze się pobawić. Warto zajrzeć w weekend.Smile
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o teatr to warto wybrać się do teatru https://teatrkomedia.pl , gdzie grają komedie różnego rodzaju. Mnóstwo gwiazd bardzo ciekawych o różnych walorach artystycznych.
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilety na koncerty, festiwale, kluby itd znajdziesz na http://www.ticketmaster.pl/category/kluby-bilety/10006 Ja właśnie przeglądam ofertę i zastanawiam się nad zamówieniem biletów na weekend. Obiecalam sobie ze w końcu zacznę wychodzić z domu. Ostatnio nie mam za bardzo na nic czasu.
Powrót do góry
InstantKarma
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o malarstwo to z pewnością Galeria Zachęta, natomiast z ciekawszych muzeów to polecam muzeum Powstania Warszawskiego.
abednarz
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie stronę https://teatrkomedia.pl/bilety można na niej przejrzeć repertuar oraz kupić online bilety na wybrane przedstawienie teatralne. Moim zdaniem warto od czasu do czasu zrezygnować z wyjścia do kina na rzecz teatru Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 21:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Przewodnik Warszawa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: