Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powiększanie penisa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saren
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 15:19    Temat postu: Powiększanie penisa Odpowiedz z cytatem

Czy macie doświadczenia w powiększaniu penisa? Ktoś z Was próbował moze tabletki http://phallomax.pl/ ? Czytałem, że są jednymi z lepszych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Gru 08, 2015 15:19    Temat postu:

Powrót do góry
joannaS
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 12, 2016 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli przeszkadza ci twój... rozmiar to może pomyśl o operacji? Nie sądzę żeby tabletki miały wpływ na powiększenie penisa, podobnie jak różne kremy na powiększenie piersi. Jedyne skuteczne tabletki, które mają pozytywny wpływ na niego to m.in kamagra na potencję - http://kamagra-sklep.com/ Słyszałam, ze wielu mężczyznom pomogła uporać się z problemem. W działanie innych supli nie wierzę.
Powrót do góry
ulka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy penis ma swoje ograniczenia i nie da się go wydłużyć, ale jest skuteczna metoda na uzyskanie maksymalnych rozmiarów członka stosując krem http://www.sexishop.pl/penis-booster-pozwala-na-uzyskanie-maksymalnych-rozmiarow-twojego-czlonka-p-481.html wzmacnia naczynia krwionośne co pozwala osiągać lepszą erekcję, oczywiście jeśli jest stosowany regularnie
Powrót do góry
charlize91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Maj 06, 2016 05:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem powiększanie penisa jest możliwe z pomocą odpowiednio dobranych tabletek. Dzięki nim będzie dłuższy i szerszy.
Operacja moim zdaniem jest nie potrzebna. Nie wiem czy większość mężczyzn decydujących się na operację zdaje sobie sprawę z bólu jaki będą po niej odczuwać...
Powrót do góry
Ameljaa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet powiększał penisa tabletkami, akurat nie tymi o których wspomniałeś, bo on używał takich secretive.pl/powiekszanie-penisa/tabletki/penilarge-tabletki-60szt.html. Te mogę Ci polecić jako ta, która na własnej skórze testowała efekty.... Very Happy Ten zakup z sexshopu SECRETIVE był jedną z najlepszych inwestycji w naszym życiu, odkąd Tomek ma parę centymetrów więcej w spodniach, nasze łóżko przeżywa prawdziwe oblężenie Very Happy
Powrót do góry
pepol
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony miał też kiedyś z tym problem, kupiłam mu w końcu żel MAXER Supersize Gel bo już naprawdę nie mogłam znieść tego jego narzekania. Według mnie nie było źle, no może troche był mały, ale on cały czas marudził. Teraz jest nam ciężko uprawiać czasami seks bo jego penis jest tak duży... Tak więc jeżeli ktoś nie wie czy to działa, to potwierdzam, że tak jest
Powrót do góry
Haniula5
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według https://www.secretive.pl/info/czy-powiekszenie-penisa-jest-mozliwe.html jest sposób na powiększenie penisa i to nawet nie jeden! Myślałam że to jakaś ściśle tajna tajemnica, bo chyba każdy facet chciałby mieć większego, a tu proszę, wszystko wypisane Smile
Powrót do góry
gapcio
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym się bał takich praktyk
Powrót do góry
hades88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gapcio napisał:
ja bym się bał takich praktyk

Ja też, zresztą po co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to prawda ale ponoć dobrym i skuteczny jest Eroxel . Można o tych kapsułkach sobie poczytać na stronie http://sportsempire.pl/eroxel-nowe-kapsulki-na-powiekszenie-penisa-duze-obietnice-producenta-ale-jak-z-efektami/ . Bratowa kiedyś się chwaliła ze jej mąż takie właśnie brał. I że faktycznie efekt jest. Sama nawet pomyślałam kiedyś by mężowi kupić, ale doszłam do wniosku że kupię mu na urodziny Very Happy ciekawe jaką minę będzie miał.

Ostatnio zmieniony przez elabarbara dnia Pon Cze 25, 2018 08:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
beatryce
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może ktos mi doradzi i pomoże. Bo wiem że mój partner który ma 35 lat ma problem z erekcją. Nie przyznaje się do tego ale doskonale go rozumiem, bo nie jest łatwo rozmawiać z kobietą na ten temat. Dlatego postanowiłam sama poszukać dobrego preparatu, ale tez szukam opinii. Najbardziej zainteresował mnie mensil który jest opisany na http://ddr2.pl/mensil-opinie-i-dzialanie-szybka-poprawa-erekcji/ ale że ja się nie znam na tym chciałam Was zapytać czy warto go kupić i wypróbować.

Ostatnio zmieniony przez beatryce dnia Pon Cze 25, 2018 10:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Mondeo
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam doświadczenia w powiększaniu penisa, bo nie posiadam penisa Wink Tym niemniej czasem czytam na stronach to i owo i wiem, że w tym temacie znajdziecie artykuły tutaj http://abc-potencji.pl/ Jest tu doprawdy sporo, i to nie tylko z zastosowaniem leków czy urządzeń. Poczytajcie bo warto, a napisane z sensem przez osoby jak widać znające temat.
Powrót do góry
myśliwy
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 04:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona mówi że nie jest ważny rozmiar ale srawność seksualna. I coś w tym jest. Ale odwiedźcie sexsowny skep.pl tam znajdziecie wiele propozycji, które warto wypróbować. Znajdziecie tu np kapsułki, pompki wodne , zele, pierścienie z pługiem itp. Słyszałem ze pompka wodna jest dobra na powiększenie penisa. Na pierwsze zakupy przysługuje 5% rabatu.A przesylka jest dyskretna, nie ma obaw, ze ktoś się dowie co zawiera.
Powrót do góry
eryk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 08:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoja żona może mówić to co chcesz usłyszeć.. tak jak moja. Ja zawsze miałem kompleks wydawało mi się, że "mógłbym być większy". Poszperałem w internecie i znalazłem katalog tabletek na powiększenie penisa www.powiekszaniepenisa.info.pl/tabletki-powiekszenie-czlonka. Poważnie myślę nad zakupem, któregoś z tych leków.
Powrót do góry
mania952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sie 04, 2018 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powiększanie penisa to dobra sprawa, jeśli ktoś ma z tym spory kłopot i spore kompleksy. Przeczytajcie sobie więcej o sposobach na stronie http://abc-potencji.pl/powiekszanie-penisa/ i może coś akurat sprawi, że poczujecie się lepiej i że będziecie w stanie zmienić swoje myślenie. Niestety takie kompleksy naprawdę mogę zniszczyć życie, jeśli nie ma się w ogóle ochoty na seks.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sie 04, 2018 07:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: