Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie pożyczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angela60
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 14, 2016 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli pożyczka szybka i ze spokojna głową to polecam tutaj PogodneFinanse.pl Rzetelna firma, szybka pożyczka, bardzo profesjonalna ekipa. Bardzo mi pomogli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 14, 2016 20:54    Temat postu:

Powrót do góry
kinga26
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje poczytac na pożyczka pod zastaw nieruchomości - ranking najlepszych ofert i wybrac coś dla siebie
Powrót do góry
maja92
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 25, 2016 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że najlepiej jest szukać pożyczek przez serwisy typu ten https://www.credy.pl/. Jeśli ktoś ma problem z otrzymaniem pożyczki lub po prostu nie wie od kogo pożyczyć to zdecydowanie polecam zajrzeć na stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kwiatek78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj może w proficredit, mają tam bardzo dobre warunki. Podania o kredyt są rozpatrywane indywidualnie. Mój znajomy nie dawno tam wnioskował o kredyt i decyzje dostał pozytywną a powiem że sytuacji nie miał ciekawej.
Powrót do góry
alexiej
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam janvest. udzielają pożyczek bez weryfikacji w BIK, BIG czy BRKN. pożyczka pod zastaw nieruchomości może zostać udzielona nawet wtedy, gdy brak stosownych zaświadczeń z ZUS czy US. cały proces trwa szybko i nie jest skomplikowany.
Powrót do góry
skodek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profi Credit rzeczywscie bardzo dobra, kasa szybko na koncie, dobra obsługa, wszystko jasno wyjaśnione, firmy pożyczkowe są często lepszym rozwiązaniem niż banki, ja osobiście polecam mniej dokumentów mniej straty czasu
Anetta3
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie mówić co chcecie ale najlepszy jest extraportfel - bo nie mają żadnych kruczków. Pierwsza pożyczka to nawet 2000 zł dlatego bardzo na tym skorzystałam kiedy opłacałem leczenie mojej mamy,które ma problemy z sercem. Tutaj jest ich strona internetowa: https://www.extraportfel.pl/ gdzie można śmiało się zarejestrować i dostać pieniądze bez wychodzenia z domu
Powrót do góry
irek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lut 22, 2017 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obojętnie gdzie weźmiemy kredyt byle by tylko niezapętlić sie w spirale zadłużenia. Ale jak już nam sie to przydarzyło to wystarczy zebrać dokumentacje dot. zadłużenia, zgromadzić materiały dowodowe dot. okoliczności powstania zadłużenia, wskazanie osób, które mogą wystąpić w charakterze świadków, aby potwierdzić naszą ciężką sytuację finansową i wejść na stronę https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka
Powrót do góry
pamela
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie, też bym pomyślała o upadłości konsumenckiej, to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie jakie można zastosować w momencie ogromnego długu Smile O takiej upadłości właśnie na https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka można przeczytać. w razie potrzeby zgłosice się do kontaktu Smile
Powrót do góry
kasia10
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 05, 2017 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszedzie dostaniesz pożyczkę, jeśli będziesz potrzebował Smile
Powrót do góry
NightCity
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zanim weźmiecie pożyczkę, to lepiej poczytajcie na czym one polegają i dlaczego są niekorzystne dla pożyczkobiorców.
Powrót do góry
aniaola37
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną ofertę przedstawia firma https://pl.getbucks.com/ . Można bardzo szybko dostać pożyczkę, na wg mnie korzystnych warunkach. W dodatku wszystko to dzieje się on-line. Można także, zrobić to za pomocą swojego telefonu. Myślę, że jest to ciekawe rozwiązanie.
Powrót do góry
elabarbara
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 15, 2017 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Wiele firm poleca pożyczki,chwilówki. Ale najczęściej spotykamy się z odmową. Jeśli jesteśmy w trudnej sytuacji możemy złożyć wniosek http://zastawsamochodu.pl/ mają świetną ofertę dla osób zadłużonych i nie tylko. Pożyczke możesz otrzymać pod zastaw samochodu a jednocześnie korzystasz nadal z auta bo nie zabierają go. Nie są potrzebne żadne zaświadczenia a dlaczego? Ponieważ zabezpieczeniem jest twoje auto. Pożyczki już od 3 tyś do 35 tyś i minimum formalności. Każdy klient jest obsługiwany indywidualnie by dopasować po potrzeb.
Powrót do góry
majucha45
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 20:36    Temat postu: Pożyczka Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na pożyczkę chwilówkę, która dostępna jest tutaj: http://goo.gl/1wjXRF . Po prostu wypełniłam wniosek o pożyczkę i dostałam kasę na konto. Nie musiałam załatwiać żadnych zaświadczeń o dochodach ani innych zbędnych formalności. No i wreszcie mogłam sobie kupić swój wymarzony rower. Warto brać, ale trzeba spłacać w terminie.
Powrót do góry
Merena
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy posiadasz jakąś nieruchomość? Bo jeśli tak to polecam Ci prywatną pożyczkę hipoteczną: https://kredyt123.pl/prywatna-pozyczka-hipoteczna . Jej plusy to: kwota pożyczki nawet do 1 mln złotych, wstępna decyzja już w 5 min, minimum formalności. Na stronie masz kalkulator pożyczki, dzięki czemu możesz sobie obliczyć ile wyniesie rata.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Mar 25, 2017 14:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6
Skocz do: