Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Projektor - jaki wybrać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ravel
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 12, 2015 02:32    Temat postu: Projektor - jaki wybrać? Odpowiedz z cytatem

Można ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu? mam na oku model Optoma HD26 DLP i BenQ W1070+ ale nie do końca wiem jakimi parametrami należy się kierować podczas wyboru. Szukam sprzętu do 4,500 zł max.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 12, 2015 02:32    Temat postu:

Powrót do góry
rafek34
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 02:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważna jest rozdzielczość, jasność oraz żywotność lampy, Benq ma bardzo dobre projektory, ja zdecydowałbym się na W1070+ wiele osób poleca ten model.
Powrót do góry
kamilll
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 28, 2015 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy do jakiego zastosowania ma być projektor. Czy do firmy i prezentacji, czy raczej do oglądania filmów z rozdzielczością fullHD. Tutaj masz kilka z trochę wyższej półki cenowej http://techfresh.pl/jaki-projektor-do-4000-zl-top-5-najlepszych-projektorow/
Powrót do góry
adik356
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lis 29, 2015 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BenQ W1070+ to bardzo popularny projektor, który jest polecany przez wielu specjalistów z branży, tak więc według mnie będzie lepszym rozwiązaniem niż Optoma. W1070+ ma rozdzielczość Full HD, daje dodatkową elastyczność projekcji i instalacji z możliwością projekcji krótkiego rzutu, daje wyraźny obraz, ma dobre odwzorowanie kolorów. Więcej informacji na temat tego projektora można przeczytać na stronie http://www.morele.net/projektor-benq-w1070-dlp-fullhd-2200-ansi-9h-j9h77-17e-660966.
Powrót do góry
SzymonM
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 15, 2016 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od budżetu i potrzeb. Są sklepy, które specjalizują się w sprzedaży projektorów i tam obsługa na pewno doradzi najlepiej. Zobacz ofertę jednego z niech - strona główna.
Powrót do góry
darux
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam Acer. Na electro.pl jest za 2650 zł i z tego co porównywałem przed zakupem to jest to najniższa cena w necie. Firma dobra, opinie ma świetnie wiec projektor posłuzy.
malina20
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 12, 2016 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech... właśnie planujemy z moim misiem urządzić się na te długie, ciemne i zimne wieczory. myśleliśmy o zakupie projektora - do oglądania filmów. znalazłam taką stronę: https://www.morele.net/rtv/projektory-i-akcesoria/projektory-46/ i myslałam, żeby kupić któryś z nich. co o nich sądzicie? może ktoś z was ma?
jjusti18
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro zastanawiacie się nad zakupem projektora przeczytajcie sobie ten artykuł https://izaktv.pl/lampa-projektora-potrzebna-wymiana/. Dowiecie się tutaj wszystkiego co niezbędne o tym urządzeniu m.in. jak często należy wymieniać lampę i kiedy? Myślę, że takie informacje bardzo wam się przydadzą. Także zachęcam do przeczytania.
Powrót do góry
fagst
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co projektor, to jest slabe rozwiazanie Smile lepiej kupić duży telewizor Smile
Bitka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 21, 2018 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie ważny, co zakup odpowiedniego projektora, jest zakup ekranu projekcyjnego. Jakość obrazu na takim specjalnym ekranie potrafi być naprawdę dużo lepsza, niż obrazu rzucanego na przykład na ścianę. Takie ekrany projekcyjne można zamówić na przykład na https://tablice-magnetyczne.com/. Sa tam do wyboru ekrany elektryczne, manualne i przenośne, oczywiście o różnych rozmiarach, więc na pewno uda się coś dopasować.
Powrót do góry
superman
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ten model epson eh-tw5300 kupiłem go niedawno aby oglądać Mistrzostwa Świata w Rosji na większym ekranie. Sprawuje się całkiem nieźle dobra jakość i wyświetlane kolory.
Powrót do góry
gimnasztyk
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jak projektor ma automatyczny autofocus, wtedy łatwo uzyskuje się ostry obraz
Reklama

Wysłany: Czw Cze 14, 2018 00:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: