Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wynająć samochód dostawczy czy kupić własny?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaktus
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 17:21    Temat postu: Wynająć samochód dostawczy czy kupić własny? Odpowiedz z cytatem

W jakiej sytuacji zakup samochodu dostawczego byłby dobrym rozwiązaniem, a kiedy lepiej jest wynajmować taki pojazd?
Widziałam tutaj: http://wynajemdostawczych.eu/ taką ofertę dotyczącą wynajmu dostawczaków.
Zastanawiam się czy jest w ogóle sens kupować swój samochód, utrzymywać go itd, skoro równie dobrze można wynająć tylko wtedy kiedy jest faktycznie potrzebny.
Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 27, 2015 17:21    Temat postu:

Powrót do góry
Makladis
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinieneś przestać spamować linkami. A jeśli naprawdę potrzebujesz auto to sobie przelicz, która opcja wyjdzie taniej.
lobolobora
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 05, 2015 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajem dlugoterminowy jezeli spina sie to finansowo i nie chcesz pakowac od razu swojej kasy w zakup.
tomer
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zamiast w wynajem, to poszukałbym czegoś używanego ale w super wykonaniu - będziesz używał długo bo maszyny porządne, a z drugiej strony jak poszukasz używanych np. http://www.mascus.pl/transport/uzywane-ciezarowki/unimog - to zapłacisz sumarycznie mniej niż gdybyś wynajmował. Taka jest moja opinia i jak sobie wyszukasz to wszystko i wyliczysz w jakieś tabeli to sam zobaczysz, że długofalowo jest to opcja, która dużo bardziej się opłaca!
Powrót do góry
Gertys
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 09, 2015 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak potrzebujesz na raz to wynajmij albo po prostu weź w leasing dużo ludzi auta bierze na leasing najlepsze oferty korzystasz płacisz jakąś rate i tyle z głowy problemy itp
ulewa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 06, 2016 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to jest z dostawczakiem, bo nie mieliśmy jeszcze potrzeby wynajmować, ale jeśli chodzi o zwykłe to możesz zerknąć na stronę http://www.fleetcorp.pl to wypożyczalnia działająca w Warszawie i okolicach.
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej kupić. Jak się z czasem okaże niepotrzebny to wystawisz go na Sprzedajemy.pl. Nic Cię to nie będzie kosztować, bo to darmowa strona.
hektorr89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej mieć własny, ale to oczywiście wiąże się z większymi kosztami, choć różnica nie jest zbyt duża. Z mniejszych samochodów dostawczych polecam Opla Combo Van, a z większych Opla Vivaro Furgon. U dealera Opla http://opel.autozoliborz.pl widziałem je niedawno w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
62miko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 06, 2016 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że bardziej opłaca ci się kupić samochód. Ja ostatnio trafiłam na http://usauto.pl i widziałam sporo ciekawych modeli amerykańskich samochodów z drugiej ręki. Moze tam popatrz? Ceny są bardzo przystępne.
Powrót do góry
hektorr89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę najmniejszego sensu w wynajmowaniu samochodu dostawczego, lepiej kupić własny, a jeśli to zbyt duży wydatek, to zawsze można go wziąć na kredyt, albo w leasing. Jeśli planujecie kupno większego dostawczaka, albo ciężarowego, to odpowiednie nadwozia, naczepy i przyczepy powinniście znaleźć w PLANDEX http://www.plandex.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
balbina88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od sytuacji - do czego i jak często potrzebujesz dostawczaka. W grę wchodzi wynajem, wynajem długoterminowy, zakup za gotówkę i wzięcie kredytu, oczywiście też leasing. Musisz policzyć, która z tych opcji jest dla ciebie najkorzystniejsza. My potrzebujemy busa okazjonalnie, więc bierzemy go z wypożyczalni Avante (avante.com.pl) na dwa, trzy dni. To wystarcza Smile Rozumiem, że chodzi o busa dla firmy - jak wynajem byłby niewystarczający to polecam leasing - korzystniejszy od kredytu i nie ma sensu angażować w zakup własnego kapitału. No może trochę wkładu własnego się przyda - lepsze warunki umowy wytargujesz Smile
Powrót do góry
tomek556
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Maj 06, 2017 05:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie lepiej swój kupić
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zastanowić się nad wynajmem długoterminowym, ale wcześniej należałoby przeczytać ogólne warunki, na przykład w tej wypożyczalni: http://www.wypozyczalnia-aut24.pl/og%C3%B3lne-warunki/ - auta tu są ubezpieczone i posiadają Assistance na całą Europę (w cenie wynajmu, natomiast paliwo we własnym zakresie).
Powrót do góry
Ajlar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom wynajem aut długoterminowy moze byc nawet oplacalna opcja. W wypozyczalni FatCar mozna wynajac samochod juz od 45zl za dobe (przy wlasnie dluzszym terminie wynajmu). Jest to o tyle dobra opcja, ze nie musimy sie o nic martwic - tylko zalewamy auto i jezdzimy. Zadne przeglady, oc, ac, zmiana opon - nic nas nie interesuje.
Powrót do góry
Radka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest taka fajna wypożyczalnia samochodów w Białymstoku Moja firma tam właśnie dostawcze Trasity wynajmowała, koszt nie był jakiś wysoki więc jak nie potrzebujesz często to opłaca się korzystać z takich usług
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lip 28, 2017 11:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: