Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Modne czy praktyczne - jakie ciuchy wybieracie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daria56
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 20:35    Temat postu: odzież Odpowiedz z cytatem

Wiele rzeczy kupuję przez internet - w tym szczególnie ciuchy. Lubię ubrania wygodne, modne i dobre jakościowo. Nie ukrywam, że poluję także na okazje - obniżki, przeceny, wyprzedaże Smile Znalazłam kolejny markowy sklep z promocjami prawie na wszystko - mia&charlie http://miaandcharlie.com/. W sumie nie tylko ciuchy, ale także inne damskie dodatki do ubrań. Może któraś także skorzysta Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 16, 2018 20:35    Temat postu:

Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktyczne przede wszystkim. Oczywiście moda też ma tutaj wiele do powiedzenia, ale nie wybiorę modnych ciuchów, które będą niewygodne czy niepraktyczne.
Powrót do góry
katpio123
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z reguły staram znaleźć się kompromis i mieć ubrania modne jak i wygodne. Teraz mam z kolei fazę na body damskie takie jak te https://magmac.pl/19-body, są mega śliczne i seksowne a kosztują niecałe 30 zł Smile
Powrót do góry
viktoria90
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję sprawdzone marki na przecenach posezonowych. Jest sporo taniej ale wiadomo zawsze istnieje ryzyko, że zabraknie naszego rozmiaru. Podobnie robię z rzeczami dla dzieci, często kupuje mocno okazyjnie na wyrost i ciuch czeka w szafie rok czy dwa. Co do sklepów to lubie 5.10.15, rozbudowana oferta i dobra jakość, Teraz udało mi się no kupic kurtkę przejściową dla synka za niecałą stówkę.
Powrót do góry
beatryce
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 02:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na wygodę i jakość. Ostatnio sobie zakupiłam bluzę firmy ATAF . Z czystym sumieniem mogę polecić ich ubrania.
Powrót do góry
Olga33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od tego czy "po domu" czy na wyjście, jeśli na wyjście to raczej ubranie eleganckie no i podobnie dodatki typu buty. Ostattnio tutaj https://sklep.bravomoda.pl/kategoria/botki/ w dobrej cenie kupiłam piękne modne botki w swoim rozmiarze, to idealny dodatek do eleganckiego stroju.
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej lubię ubrania praktyczne, wygodne oraz dobrej jakości. Zazwyczaj ubieram się sportowo czyli spodnie jeansy i adidasy. Bardzo fajne buty sportowe znanych marek znajdziecie w http://www.active.sklep.pl/ .
Powrót do góry
jelonek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię modne ubrania ale nie można dać się zwariować dlatego zawsze szukam złotego środka. Inspiracji i pomysłów na stylizacje szukam z reguły na takich stronach jak http://www.delamode.pl/. Wam również polecam tam zajrzeć - na pewno coś przypadnie Wam do gustu.
Powrót do góry
typek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można wyglądać ładnie, modnie i niebanalnie. Poza tym nie trzeba wcale wydawać nie wiadomo ile. Tutaj http://phenotype.pl/category/pants sobie zerknijcie. Przyznam, że są tam naprawdę ciekawe rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb.
Powrót do góry
magicka98
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

im jestem starsza tym bardziej stawiam na wygodę Very Happy kiedyś buty tylko na obcasie, a dziś wygodniejsza platforma. ma mi być wygodnie, ale to nie znaczy że wyglądam nudno, jakoś zawsze można to wszystko połączyć Wink ostatnio kupiłam bluzę na futrakaribu.pl i noszę ją z dżinsami, jest mi wygodnie ale bluza jest na tyle oryginalna że wyglądam też ciekawie Very Happy
Powrót do góry
Aldona
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I takie i takie Smile na wyjścia na miasto czy do pracy raczej modne, do domu czy na plac zabaw z dzieciakami praktyczne . Chodziarz praktyczne nie zawsze oznaczają nie modne, i na odwrótSmile
Lyssa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
wiolettadabrowska
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praktyczne jednak za dobry wygląd zawsze dam wiele. Ostatnio kupiłam https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/plaszcze i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
klamotek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie eleganckie ubrania do pracy i na szczególne okazje? Bardzo ładne sukienki, bluzki widziałam tutaj https://amsustore.com/ Są świetne i eleganckie. Przydadzą się na szczególne wyjścia. Powinno się mieć trochę takich eleganckich ubrań.
Powrót do góry
macka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam bardziej na wygodę niż na modę, w związku z czym nieraz byłam w sytuacji, gdy zaczął mi się podobać jakiś trend po spadku jego popularności, i potem miałam problemy ze znalezieniem ciuchów z nim zgodnych Very Happy Poza tym teraz często łączy się jedno z drugim, co mi bardzo odpowiada. Przez to, że dojeżdżam i pociągami i komunikacją miejską, ubieranie się elegancko, w białe bluzki, spódnice, lejące materiały i niebotyczne obcasy są u mnie niepraktyczne. Wydaje mi się, że bez problemu udałoby mi się wmieszać w tłum licealistów albo pierwszoroczniaków na studiach, bo często do tych grup jest porównywany mój styl ubierania się.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Mar 30, 2018 14:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9
Skocz do: