Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy opłaca się inwestować w mieszkania w Gdańsku?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
salivan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 17:58    Temat postu: Czy opłaca się inwestować w mieszkania w Gdańsku? Odpowiedz z cytatem

Znalazłem bardzo ciekawe mieszkania w Gdańsku - ceny wydają się w porządku. Miejsce również bardzo ładne.
Zastanawiam się nad kupnem. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Cze 24, 2013 17:58    Temat postu:

Powrót do góry
siamon
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 06:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stworzenie unikalnego szablonu i masz naprawdę świetnie wyglądający sklep. Zaletą takich rozwiązań jest to, iż są to już sprawdzone skrypty z dokumentacją i szerokim zapleczem różnych wtyczek, rozszerzeń, itp. Natomiast sklep napisany od postaw może zawierać sporo błędów i późniejsza aktualizacja takiego skryptu nie koniecznie będzie tania. Są też oczywiście komercyjne skrypty, np. iai-shop, ebexo, cstore. Sprawdź ceny i demo - zobaczysz, które najlepiej Ci pasuje. Także niektóre firmy hostingowe oferują sklep wraz z serwerem, po prostu otrzymujesz gotowe rozwiązanie, za które płacisz abonament, np.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sie 20, 2013 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz zakupić takie mieszkanie w celu wynajęcia go? Myślę, że jeżeli masz odpowiednie środki jest to całkiem rozsądna inwestycja.
Powrót do góry
salivan
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że opłaca się ! Gdańsk jest prężnie rozwijającym się miastem z dużymi perspektywami tak więc taka inwestycja jest jak najbardziej sensowna.

Ostatnio zmieniony przez salivan dnia Sro Lip 30, 2014 13:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
animka87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Lut 23, 2014 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie zawsze będzie się opłacało ! poza tym to również inwestycja na przyszłość Smile a teraz dużo jest firm na rynku, idzie program dla młodych więc można się załapać na dotacje Smile popatrz np tu http://www.makdom.pl/ widać już ze zaczyna sie budować tansze mieszkania bo one zejdą Smile
Powrót do góry
Wodnik40
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam zastanawiam się nad taka inwestycja. tym bardziej że ostatnio sprawdzałem ceny mieszkań na http://www.ihouse.pl/gdansk/sprzedaz/mieszkanie i kurcze bardzo poszły w dół więc opłaca się kupować teraz żeby stale na tym zarabiać lub później drożej sprzedać
Powrót do góry
janinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co ostatnio czytałam, to teraz bardzo opłaca sie inwestować w nieruchomości. Nawet w Gdańsku. Możesz poszukać kilka fajnych mieszkań tutaj http://www.vivainvest.pl/ , kupić i wynajmować. Teraz akurat ceny mieszkań sa takie że zachęcają do takiego inwestowania
Powrót do góry
tvop
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie kupowanie mieszkań i ziemi to obecnie najlepsza inwestycja. Nie ważne gdzie, ważne w jakim stanie. Nawet na wynajmowaniu mieszkania możesz sobie dorobić, a mieszkanie samo będzie się spłacać.
Krysia777
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 22, 2014 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno się opłaca ! . Jest to dobra inwestycja nie tylko w Gdańsku ale także w innych rozwijających się miastach . Ale pamiętaj że nie zrobisz tego bez dobrej reklamy . Mam nadzieję że już o tym myślałeś i zerkniesz tutaj powinno ci to pomóc http://www.opakdruk.pl Wink
Powrót do góry
stokrotka33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem tak ale jest to na pewno droga inwestycja. Niewielu może sobie na to pozwolić.
Jakbym miała naprawdę dużo pieniędzy to raczej kupiłabym dwa mieszkania w mniejszych miejscowościach. Wydaje mi się to o wiele bardziej sensowne szczególnie,że nad morzem klientów na wynajem na pewno się znajdzie...
Zerknijcie sobie na ceny mieszkań w Redzie:
http://mieszkaniareda.pl/ .Jest to bardzo miła, spokojna miejscowość. Można tam kupić mieszkanie w naprawdę dobrej cenie.
animka87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 25, 2014 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co nie wiem czy akurat tam to dobra inwestycja, z tego co patrzyłam tutaj http://www.vivainvest.pl/ to ceny podobne, a jednak pod wynajem to czynsze są wyższe w warszawie i tam by ci się bardziej opłaciło coś kupić Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Gru 25, 2014 11:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: