Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szybki kredyt tylko gdzie?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leosia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 20:23    Temat postu: Szybki kredyt tylko gdzie? Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję szybko załatwić kredyt nie wiecie może czy u nich https://kredyt123.pl/ jest to możliwe?
Bo widzę, że mają ciekawą ofertę lecz nie wiem jak wygląda reszta może ktoś mi pomoże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 17, 2016 20:23    Temat postu:

Powrót do góry
bazillka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 21, 2016 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szybko to chyba tylko pożyczka, kredyty wymagają więcej formalności i weryfikacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Cze 21, 2016 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, w takim wypadku tylko pożyczki, a tego radziłabym zdecydowanie unikać, zresztą branie kredytu też nie jest najlepszym rozwiązaniem.
Powrót do góry
ravel
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem w tym, że czasami nie ma innego wyjścia, szczególnie jeżeli nie ma się żadnych oszczędności ani zdolności kredytowej. Pożyczka w tym wypadku to jedyne rozwiązanie. Wiadomo, że będzie trzeba zapłacić więcej, niż w przypadku kredytu, ale oferty są obecnie bardzo konkurencyjne. Najlepiej szukać za pośrednictwem porównywarek typu http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zadluzonych .
Powrót do góry
kakofonia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No czasem nie ma innego wyjścia, ale wtedy to po prostu trzeba uważać i tyle. Albo postarać się rozwiązać problem w inny sposób.
Powrót do góry
koniczyna800
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też słyszałam sporo dobrego o tej firmie Kredyt123. To pewnie też zasługa fachowych doradców, którzy tam pracują. Na ich stronie internetowej znalazłam dużo pozytywnych opinii od Klientów. Generalnie chwalą, że szybko, pewnie i z możliwością dogodnego rozłożenia rat. A to się bardzo ceni.
Powrót do góry
majka345
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bank odmówił Ci pożyczki to poczytaj o tym tutaj: https://pl.getbucks.com/blog/bank-odmowil-kredytu-pozyczka-od-reki-dostepna-w-zasadzie-dla-kazdego/ . Zawsze jest jakieś wyjście z każdej sytuacji. Nawet mając zadłużenia można się trochę zadłużyć, jeżeli mamy taką potrzebę, ale trzeba dobrze szukać.
Powrót do góry
Miłka78
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zwróciłam uwagę na ofertę kredyt123 przez to, że krążą naprawdę pozytywne opinie o nich. Jeśli nie znasz szczegółów kredyty, który Ciebie interesuje, to według mnie najrozsądniej będzie po prostu skontaktować się z konsultantem, na ich stronie możesz to zrobić naprawdę w kilka minut chociażby przez czat, który jest tam umieszczony. Do tego jestem pewna, że właśnie od konsultanta otrzymasz najdokładniejsze odpowiedzi na pytania , które chodzą Ci po głowie.
Powrót do góry
auen
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym chciał wziąć kredyt, podeślijcie mi jakiś odobry link
Powrót do góry
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybkie pożyczki oferuje https://concash.pl/ więc zajrzyj, bo to zaufana firma, działa w tej branży i wielu klientów korzysta z ich pomocy. Maja minimum formalności, szybko wypłaca gotówkę i można spokojnie negocjować warunki spłaty.
Powrót do góry
maria952
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy nam na szybkim zaciągnięciu pożyczki, możemy zdecydować się na skorzystanie z oferty https://concash.pl/pozyczka-na-dowod który pośredniczy w pożyczkach prywatnych. Ich zaletą jest to, że w przeciwieństwie do chwilówek, spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat, a oprocentowanie jest bardzo niskie.
Powrót do góry
Tunia
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ze stroną https://www.24pozyczka.pl/color-credit-pozyczka/ o której już pisano na forum? Ktoś skorzystał, bo widzę, że sama oferta jest bardzo dobrze przygotowana i chyba jedne z lepszych warunków. Sprawdź sobie to w wolnej chwili i wybieraj na spokojnie, żeby potem nie żałować decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Urka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, kredyt w firmie Kredyt123 załatwisz bardzo szybko. Wstępna decyzja rozpatrywana jest w 5 minut. Ponadto możesz liczyć także na minimum formalności, czy niskie oprocentowanie. Przyznam szczerze, że ich oferta jest niesamowicie atrakcyjna, nie ma się nad czym zastanawiać.
Powrót do góry
kamaja
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bazillka napisał:
Na szybko to chyba tylko pożyczka, kredyty wymagają więcej formalności i weryfikacji

Dokładnie! Poza tym bezpieczniejszą opcją jest kredyt w banku. Ale najpierw warto sobie poczytać ranking kredytowy luty 2018, gdzie są przedstawione oferty kredytowe róznych banków, co pomoze nam w podjęciu decyzji gdzie i jaki kredyt będzie dla nas najodpowiedniejszy.
Powrót do góry
ta-la
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też korzystałam z kredytu w kredyt123 i jeśli zajdzie potrzeba na pewno skorzystam ponownie. Rzetelna firma, profesjonalnie doradcy . Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do klienat oraz szybka decyzja.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Mar 29, 2018 20:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: