Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomysł na biznes - hala logistyczna
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
p...Żoliboż
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Cze 22, 2013 21:28    Temat postu: Pomysł na biznes - hala logistyczna Odpowiedz z cytatem

Cześć. Tak się zastanawiamy z bratem czy hala logistyczna to byłby dobry biznes? Oczywiście na razie to tylko takie luźne dywagacje, ale zwykle od pomysłu się zaczyna. Jak sobie czytam, to jakoś uderza mnie jak przejrzyście i zrozumiale jest to opisane (zakładka od pomyslu do gotowego projektu, w dziale hale logistyczne na stronie Ocmera). Właśnie czegoś takiego, 'przewodnika' mi brakowało. Chyba wyślemy do nich zapytanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Cze 22, 2013 21:28    Temat postu:

Powrót do góry
charlotte1991
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Sty 23, 2014 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy biznes jest dobry pod warunkiem że się go dobrze prowadzi. Bardzo istotne jest umiejętne zarządzanie budżetem firmy i pasja. Bez tego szybko znikniecie z rynku.
Powrót do góry
sylwia4012
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak będziesz potrzebował wyposażenia hali, magazynu to świetne "meble" są w http://www.bakpol.pl/kategoria/wyposazenie-magazynu Ja tam kupiłam i powiem, że zdowolona jestem nie tylko z mebli, ale całej otoczki i myślę, że jeszcze tam co nieco kupię.
Powrót do góry
pryzmatowa
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to i dobry pomysł, ale weź pod uwagę, że takich hal można znaleźć naprawdę mnóstwo. Zakładam, że chciałbyś ją pewnie wynajmować komuś? W każdym razie, żeby przebić się na rynku będzie Ci potrzebna dobra reklama, a to wcale nie aż takie proste. Jeżeli się na tym nie znasz, to raczej nie dasz sobie sam z tym rady. Na Twoim miejscu zwróciłabym się z prośbą o pomoc do renomowanej agencji reklamowej z dużym doświadczeniem. Sądzę iż wspólnie moglibyście zaplanować jakieś działania, które pozwoliłyby Ci na rozpropagowanie Twojej działalności i pozyskanie potencjalnych klientów.
Powrót do góry
alberto
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł na biznes dobry, tylko trzeba mieć spore fundusze.
Powrót do góry
poli
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w wawi jest pełno hal logistycznych
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 13, 2014 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i tak, ale Warszawa ciągle się rozwija i nowe firmy tutaj inwestują. Ja też mam swój magazyn, ale pod Warszawą. To jest hala w konstrukcji stalowej. Firma CoBouw zajęła się jej projektowaniem, a potem budową. Jestem bardzo zadowolony z jej usług, tym bardziej,że nie musiałem szukać fachowców, którzy zajęli by się wykonaniem potrzebnych instalacji w magazynie. dzieki podwykonawcom firmy CoBouw wszystko udało się szybko skończyć. Ich realizacje sa imponujące www.cobouw.pl/realizacje
Powrót do góry
EdwarZ
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Cze 22, 2014 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to może być dobry biznes, jak masz to rozplanowane i wyliczone koszty i zyski. Ważne będzie zdobycie kapitału na początek. Tutaj - http://www.comperia.pl/forum/dla-firm/114-pieniadze-na-poczatek.html mogą ci w tym pomóc. Możliwe jest czasami uzyskanie dofinansowania np. z Unii Europejskiej.
Powrót do góry
Jeremi91
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomysł dobry Wink 3 mam za Was kciuki !
janinka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 27, 2014 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł masz bardzo fajny, pewnie myślisz tez nad kredytem na jego rozwiniecie. Nie dziwie Ci się teraz praktycznie każdy bierze kredyt na rozwiniecie działalności. Czytałam tutaj http://www.comperia.pl/forum , że banki mają takie specjalne oferty dla osób, ktore chcą otworzyć własną firmę. Wystarczy iść i zapytać.
Powrót do góry
EdwarZ
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2014 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł jest ciekawy o ile będzie zainteresowanie klientów. Początki są zawsze trudne. Zwłaszcza jeśli chodzi o finanse. Mogą być problemy z prowadzeniem własnej firmy. Ja kiedyś miałem problemy z egzekwowaniem należności. Skorzystałem z usług komornika - sprawdź tutaj i dopiero odzyskałem pieniądze z problemami. Nie należy do końca ufać kontrahentom.
Powrót do góry
EdwarZ
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2014 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to może być dobry biznes. Można związać się z jakąś firmą, by ją obsługiwać. Takie hale ze stali/metalu może wykonać - http://www.cobouw.pl/hala-magazynowa Jeśli uda nam się nawiązać współpracę i znaleźć środki taki biznes może wypalić.
Powrót do góry
max454
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Paź 12, 2014 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę a ja się spotkałem, z tym, że ludzie nawet ładnie zarabiają na zasadzie dropshippingu na Allegro. Przykładowo takie buty z Allegro - http://allegro.pl/nike-air-max-thea-36-40-tu-37-18-kolorow-gratis-i4659786430.html kosztują 200 zł, gdzie zamawia się je za ok. 80 zł z Chin tutaj - http://taniozchin.pl/taobao.php?name=view&id=39409677302 Zysk jest duży i nie trzeba się martwić o wysyłkę, bo towar leci do klienta bezpośrednio z Chin.
Powrót do góry
Tomek33
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 30, 2014 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prowadzę taki biznes i ma się całkiem nieźle. Udało nam się nawiązać współpracę z kilkoma przedsiębiorstwami i nie narzekam. Najważniejsze jest wyposażenie takiego magazynu. Ja szukałem dobrej jakości wózków widłowych i paleciaków. Mam trochę kontaktów i mogę Ci coś podpowiedzieć jeśli będziesz szukał pomocy.
Powrót do góry
antonio87
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 27, 2015 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że to w dużej mierze zależy w jakim mieście się taką halę postawi. Znam jedną taką w trójmieście. Tam jest pełno firm produkcyjnych i kilka z nich używa takich hal po prostu do tego aby magazynować swoje rzeczy tam. Być może ma to sens.
Reklama

Wysłany: Pią Mar 27, 2015 13:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Meski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: