Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

odchudzanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bastona
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 08, 2015 16:27    Temat postu: odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Oczywiste jest to że musisz jakis czas odczekać ale sprój dodać do diety już teraz zdrowe produkty. Póżniej możesz zacząć stosować jakieś suplementy. Niedawno dowiedziałam się o tym, że piperyna wspomaga odchudzanie. To świetny składnik blokujący gen odpowiedzialny za gromadzenie tłuszczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 08, 2015 16:27    Temat postu:

Powrót do góry
Agnieszka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 09, 2015 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wspominałam w innym poście, mi w zrzuceniu kilogramów pomógł boks, wcześniej chodziłam na zajęcia fitness ale to nie było to. na początek wystarczy Ci worek i dobre bandaże na ręce: http://ultrafight.pl/bandaze-bokserskie zachęcam do tego, bo to sport który pomaga się wyżyć a kilogramy lecą same.
Powrót do góry
angelinaker
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka chodziła kiedyś na karate i bardzo szybko schudła wtedy. Całkiem dobry pomysł, tylko mi ciągle brak czasu na takie regularne zajęcia.
Powrót do góry
charlotte1991
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy rodzaj ruchu może pomóc schudnąć nie tylko karate Smile Jeśli nie masz czasu na zajęcia to ćwicz w domu. Ja tak zamierzam robić. Muszę tylko znaleźć motywacje i zmienić swoje nastawienie. Jakiś czas temu trafiłam na ProFit Klub - http://www.fit.eftera.pl/wygodne-odchudzanie.html i chyba przyłączę się do tej społęczności. Można tam znaleźć motywację do walki o lepszą figurę oraz porady co zrobić by zmienić nastawienie, pokonać złe emocje i przestać zajadać problemy i smutki.
Powrót do góry
eni
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami kiedy się odchudzamy to i tak w niektórych partiach ciała pozostaje nie chciany tłuszczyk.
Schudłam ogólnie dzięki regularnym ćwiczeniom i zmianie diety, ale tłuszczyk na biodrach był nie pokonania.
W tej kwestii pomaga zupełnie nie inwazyjny zabieg http://fabskin.pl/accent-ultra-v-bezinwazyjne-modelowanie-sylwetki/
Fale lasera niszczą niechciane komórki tłuszczu.
Powrót do góry
Ajlar
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A slyszalyscie moze o czyms takim jak kriolipoliza?

Naukowe przesłanki potwierdzające efektywność metody kriolipolizy przedstawili już w roku 2009 Ameykańscy lekarze, popierając je licznymi badaniami in vitro i in vivo. Udowodnili, że komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki i już w temperaturze 0°C ulegały zniszczeniu. Wykazali dzięki temu, że kriolipoliza powoduje ubytek komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu.

Pierwsze efekty widoczne są po około 3-4 dniach, kiedy to dochodzi do rozluźnienia tkanki tłuszczowej. Bardziej spektakularnych efektów należy spodziewać się po około 4 tygodniach do 3 miesięcy, gdyż w tym czasie organizm usuwa zniszczone w trakcie zabiegu komórki tłuszczowe.

Efektem końcowym zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej o 25-45% w miejscu poddanym zabiegowi, co w zauważalny sposób widoczne jest w utracie centymetrów.
Powrót do góry
biedronka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Paź 18, 2015 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy odchudzaniu wart ograniczyć tłuszcze,sosy i sól. Warto zaopatrzyć się w parowar. Duży wybór znajdziecie na stronie electro.pl. Jedzenie w nim przygotowywane, nie traci swoich odżywczych składników. Jest smaczne i szybko przyzwyczaicie się do naturalnych smaków, bez stosowania soli i innych przypraw.
Powrót do góry
angelinaker
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleżanka kupiła niedawno parowar i teraz bardzo często z niego korzysta. Ja uważam jednak, że w zupełności wystarcza nakładka na garnek do gotowania na parze.
Powrót do góry
joolla
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 29, 2015 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam taką nakładkę na garnek i sprawdza się całkiem nieźle. Od niedawna jestem na diecie i teraz zastanawiam się nad włączeniem do niej ćwiczeń. Czytałam że najskuteczniejsze jest bieganie, skakanie na skakance i ćwiczenia kardio. Cierpię jednak na nietrzymanie moczu i trochę się boję, że przy tych wszystkich ćwiczeniach może mi to przeszkadzać. Zastanawiam się czy wkładka urologiczna nie rozwiązałabym mojego problemu. Jak sądzicie? Czy któraś z was też cierpi na nietrzymanie moczu? Jak sobie z tym radzicie?
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam specjalny parowar. Bardzo często z niego korzystam.
malwina88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 02:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta to rzeczywiście bardzo ważna kwestia, ale nie można zapominać o aktywności fizycznej. W końcu sport to zdrowie, ja polecam treningi na orbitreku albo steperze. Na stronie http://profitness.pl jest dostępny taki sprzęt.
Powrót do góry
margo903
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby schudnąć trzeba się niestety trochę namęczyć. Przede wszystkim dieta i dużo ruchu, nie każdy jednak, ma tak silną wolę, żeby trzymać się tego postanowienia. Ja od siebie mogę polecić specjalne kuracje odchudzające, które opierają się na odpowiednim planie żywieniowym oraz naturalnej suplementacji. Przeprowadzana jest ona w centrum dietetycznym Naturhouse - http://www.naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/slaskie/zabrze/centrum-dietetyczne-naturhouse-3-maja/ . Warto doczytać szczegóły bo to naprawdę pomaga.
Powrót do góry
angelinaker
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Lis 28, 2015 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie moje koleżanki są na diecie z naturhouse. No i muszę przyznać, że udało im się nieźle schudnąć.
Powrót do góry
magnum
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłem jeszcze na usuwanie złogów z jelita. Teraz czuję się znacznie lepiej i na pewno jestem zdrowszy.
Powrót do góry
wiola438
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy odchudzaniu potrzebna jest przede wszystkim silna wola i chęć zmian. Oprócz tego dieta i ćwiczenia. Dzisiaj można połączyć przyjemne z pożytecznym i wybrać się na wczasy odchudzające - http://www.odchudzanie.primaveraspa.pl . Taki wyjazd na pewno pozwoli nam odpocząć, zrelaksować się i zgubić zbędne kilogramy. Bogaty plan treningowy i odpowiednio dobrany jadłospis to połowa sukcesu Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Gru 08, 2015 20:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Damski Pokój Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: