Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jaki rower? Prośba o radę
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Opinie/Pytania/Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emistemi
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 13:01    Temat postu: jaki rower? Prośba o radę Odpowiedz z cytatem

hej, słuchajcie nosze się z zamiarem kupna roweru, nie wiem za bardzo jaki mam wybrać. Górski, czy może miejski?? Polskie chodniki są prawdziwym wyzwaniem… Możecie mi cos polecić? Sama nie jestem zdecydowana, wiem, że ma być rower, ale jaki…?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 20, 2013 13:01    Temat postu:

Powrót do góry
Kukułka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Cze 21, 2013 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha czyli ci generalnie wszystko jedno. hmm górski w mieście? No niby można, dlaczego nie, ja ci jednak proponuję typowo damski, albo wiesz, co zerknij sobie na nową linię Gianta, wprowadzili całkiem interesującą propozycje, specjalnie dla kobiet;). Na Fabrycznej mają sklep, widziałam, jest dział typowo dla Pań, co mi akurat bardzo podpasowało. Miła obsługa, nie nachalna, uśmiechnięta i nastawiona na klienta. Zobacz naprawdę warto
Powrót do góry
Taylor
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, a ja w tym roku postanowiłam zadbać o siebie i regularnie uprawiać jakiś sport. Wybrałam jazdę na rowerze, bo jest to jedna z nielicznych aktywności fizycznych, które jestem w stanie wykonywać. Teraz pojawia się problem kupna. Widziałam naprawdę fajne rowery używane, jednak zastanawiam się czy jest to dobry pomysł. W sumie jakościowo wyglądały dobrze, a nie chcę też wydawać dużej kwoty na nowy.
Powrót do góry
NightCity
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Maj 06, 2014 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego jak zamierzasz go wykorzystywać. Jeżeli chcesz jeździć nim po mieście, wybierz rower miejski. Jednak jeśli wybierasz się na bardziej pagórkowate tereny, wtedy lepszym wyjściem będzie kupno roweru górskiego.
Powrót do góry
Agnieszka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z opinią NightCity Smile
Powrót do góry
kwiatek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się nad rowerem zjazdowym do DH. Odpowiednie na nasze chodniki przy tym nie wyłsiejesz. A jezeli łysienie włączy, lub wdrąży ci sie w życie mam na to sposób. Polecam. www.luciano.com.pl
Powrót do góry
Garry89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh za moich czasów to miałem zwykłego składaka bo tylko na takiego bylo mnie stać a teraz jak widzę że cena roweru równa się z ceną skutera czy też używanego auto to nie mogę uwierzyć.
asap
Nowy w Mieście

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno roweru to wcale nie taka prosta sprawa. Na przyklad pojawia się pytanie czy oplaca sie kupowac wypasiony rower, jesli chce sie dojezdzac na przyklad tylko do pracy czy po male zakupy, czy moze lepiej kupic cos malego. No i z tym dylematem nosilam sie od tamtego roku do teraz:) Wiem, ze Warszawie jest sklep na Fabrycznej i wybieram sie do niego, bo znajomi kupili w nim w tamtym roku dwa rowery i sa bardzo zadowoleni, ale nie idę z myślą o konkretnym rowerze, tylko muszą mi coś doradzić. Mają taką wyszukiwarkę na stronie: http://www.giantfabryczna.pl/pl-PL/bike-finder/ , z której mi wychodzi kilka opcji ale nie chce sie nastawiac:)
Powrót do góry
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Sty 29, 2016 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapytaj w profesjonalnym sklepie - może być to sklep online, tam też mają doradców. Poszukaj także sklepów gdzie jest wyprzedaż rowerów - sprawdź na przykład tutaj http://t-bike.pl/category/wyprzedaz-rowerow-kross . Możesz kupić dobry, markowy rower, w fajnej cenie.
Powrót do góry
oczko
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, najlepiej spytać. Ja mam swój zaufany sklep rowerowy http://www.centrumrowerowe.pl/ i w razie wątpliwości zawsze się radzę
Powrót do góry
zyga759
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne rowery miejskie znajdziesz na: http://profitness.pl/74-rowery-miejskie#/ . Mają tam wiele do zaoferowania, zresztą takie wyczynowe także mają, a więc w jednym miejscu zajdziesz dla siebie na pewno coś wyjątkowego. Wybór duży to podstawa, ponieważ kupuje się taki sprzęt raz na długi czas.
Powrót do góry
milka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej popytać na jakimś forum specjalistycznym. Ewentualnie można iść do sklepu i poradzić się sprzedawcy. Jak już kupisz rower, to koniecznie pobierz aplikację Obrench. Jak zarejestrujesz tam pojazd, a zostanie skradziony, to łatwiej Ci będzie w poszukiwaniach. Aplikacja Obrench jest bazą skradzionych rowerów z obrench.com/flag/check w pełni bezpłatną i na Android, i na iOS.
rawiks23
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybieram tylko marki KROSS.
zbigniew.malarz123
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie dodam tylko, że niewarto kupować nigdy rowerów z supermarketu- potem będzie tylko płacz i zgrzytanie zębami Wink
ela231
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rower jak rower każdy inny z różnymi bajerami. Ale nie zawsze wszystko w nim nam odpowiada warto pomyśleć o wszystkich walorach i dodatkach. Do jakiej jazdy potrzebujemy rower i jakie musi spełniać bajery on. Jak chcesz mieć idealny rower to zrealizuj projekt dla niego np. przez firmę http://antymateria.com/ i stwórz własny wymarzony model. Ceny już od 1500zł , a więc nie tak dużo jak by się wydawało.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 15, 2016 11:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Opinie/Pytania/Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: