Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobre buty do biegania?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiolka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Paź 03, 2015 19:17    Temat postu: Dobre buty do biegania? Odpowiedz z cytatem

Witam. Biegam od roku, ale nie zastanawiałam się nigdy nad jakimś specjalnym ubraniem czy butami typowo "do biegania". Zaczęłam biegać ze względów zdrowotnych, a później po prostu kontynuowałam dla przyjemności (no i nadal dla zdrowia, bo mam problem "przewlekły"). Reasumując, zakładam, że będę w niedalekiej przyszłości biec w półmaratonie, a do tego trzeba się już jakoś lepiej przygotować. Nie wiem za bardzo jak? Nie skupiam się modzie, bardziej zależy mi na funkcjonalności takiej odzieży & butów. Nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupach (i tu byłabym wdzięczna za rady od bardziej zaawansowanych biegaczy). Co do butów, wiem już znacznie więcej, na co trzeba zwracać uwagę (amortyzująca podeszwa, odpowiednie wsparcie dla stopy), ale to i tak mi "nie pomaga" bo nie wiem na jaką markę się zdecydować (jak jest najlepsza Waszym zdaniem?). Jak wiadomo, każdy ma swoje zdanie, a dla osoby nie interesującej się tym do tej pory wybór czegoś konkretnego wydaje się bardzo trudny. Znajoma biega w butach New Balance, kolega zachwala Nike, a ja skłaniam się raczej ku marce Adidas, a wszystkie raczej w podobnym przedziale cenowym (http://www.eobuwie.com.pl/damskie/sportowe/bieganie.html) i tym trudniej wybrać. Liczę na jakieś Wasze typy bardziej jednoznaczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Paź 03, 2015 19:17    Temat postu:

Powrót do góry
kazia7474
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre buty do biegania można kupić już za kilkadziesiąt złotych. Nie muszą być markowe Smile
Powrót do góry
majak88
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 08, 2015 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się tak wydaje. Ja swoje buty do biegania kupiłem za 100 zł z Decathlonu i również się w nich bardzo dobrze biega, więc chyba to nie jest aż tak ważne żeby buty były markowe.
partek
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Paź 08, 2015 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam niedrogie buty z Decathlonu i dają radę. Jeśli nie biega się maratonów to buty nie mają aż tak dużego znaczenia, byleby pasowały dobrze.
Powrót do góry
Zosiala
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie tanie buty do biegania nie są nic warte. Jednak czasem lepiej dopłacić pare złotych więcej ale mieć pewność, że nic podczas biegania nam się nie stanie i noga będzie odpowiednio ułożona. Na Twoim miejscu sprawdziłam bym tu http://www.dobiegania.pl jakie mają buty do biegania. Jak chcesz kupić już porządne obuwie to lepiej robić to w sprawdzonych miejscach.
Powrót do góry
Brytks
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2016 05:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczęłam biegać rano regularnie ok 3 razy w tygodniu i u mnie sprawdza się obuwie Decathlon. Zastanawiam się, czy nie zapisać się na aerobic bo słyszałam, że po nim też są dobre efekty odchudzające i do tego wzmacnia mięśnie. Mam 45 lat i w związku z tym spotkałam się z tym problemem http://podolodzy.pl/stopy-biegacza-jak-o-nie-dbac/ i  okazało się, że potrzebna mi wizyta specjalistyczna. Gdybym wcześniej wiedziała..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gafos
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sob Gru 17, 2016 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli biegasz pierwszy sezon, dopiero zaczynasz itd to nie przesadzaj z kupowaniem butów za 400-500 z milion systemów, usprawnień itd. Po pierwsze nie wiadomo czy się wkręcisz w bieganie, a po drugie wiele z tych systemów to i tak ściema. Kup sobie na początek coś tańszego zakładam, że nie będziesz od razu biegać po 20 km. Zobacz sobie może takie buty do biegania Nike: http://oryginalnebuty.pl/tagi/nike-md-runner
Powrót do góry
Medmak24
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ważne żeby miały miękką podeszwę i były lekkie. A marka nie jest ważna:)
iga32
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama w sobie może nie jest ważna, ale markowe obuwie jest po prostu lepsze. Buty sportowe ze sklepu internetowego Retrokicks - popatrz na nie. Markowe, wygodne, funkcjonalne. Sprawdzą się i w codziennym użytkowaniu, i do uprawiania sportu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Kwi 19, 2017 08:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: