Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna Miasto Warszawa Online
Nasza warszawa Online

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak rekrutowano was do firmy,w której dziś pracujecie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiosenka
Nowy w Mieście

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2015 20:59    Temat postu: Jak rekrutowano was do firmy,w której dziś pracujecie? Odpowiedz z cytatem

Jak rekrutowano was do firmy,w której dziś pracujecie?
Jakies specyficzne ścieżki, rozmowy itd?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 30, 2015 20:59    Temat postu:

Powrót do góry
Pola
Nowy w Mieście

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie nic specjalnego, zwykła rozmowa o pracę i udało się, ale mam znajomą, która przechodziła przez prawdziwe sito jak starała się o pracę w korporacji. Friam miała program empowera ( http://empower.pl/) bodajże ułatwiający zarządzanie rekrutacją - i faktycznie przebicie się do czołówki łatwe nie było. Do tego jakiś arkusz oceny pracownika zarządzanie talentami cuda - przyznaję, że ja do korpo nigdy nie startowałam,
ale słucham takich opowieści bardzo chętnie, bo człowiek czasem pojęcia nie ma jak to wszystko zaawansowanie może wyglądać.
Powrót do góry
raja
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już w swoim życiu kilka razy wypełniałam testy psychologiczne i rozmowa z psychologiem, dla mnie bez sensu bo pomimo tego iż w kilku firmach udało mi się zdobyć "wymarzoną" pracę to wglądu nie mogłam mieć do oceny mojej osoby którą wystawił psycholog Wink, do tej pory nie wiem co tam było napisane Smile
Viola89
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swojego obcenego pracodawce znalazłem na gtargach pracy, przyciągneła mnie ciekawa kolorystyka stoiska i dobrze zorganizowana przestrzen, nie zabrakło też dużego balonu z logiem firmy: http://www.clevair.pl/pl/component/virtuemart/figury-pneumatyczne-standardowe/balony-reklamowe?Itemid=102 od razu zostawiłem tam swoje cv i po kilku dniach zostałem zaproszony na rozmowe która również pzebiegła bez zarzutu
Powrót do góry
magnum
Nowy w Mieście

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwykła rozmowa kwalifikacyjna
Powrót do góry
Radekrak
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też zwykła rozmowa kwalifikacyjna, choć zdarzyło mi się, że jedna zawierała zadania, które wymagały nie lada pomysłowości. Dostałem kilka scenek do odegrania i musiałem wybrnąć z trudnych sytuacji inaczej niż zwykle to się robi, ale nadal tak, by nie stracić klienta Wink . Sprawdzano w ten sposób moją kreatywność, która wtedy, oj leżała. Nie dostałem pracy, ale później, jak poczytałem o tym i o tamtym, nie miałem kłopotów z przejściem rekrutacji. Warto buszować po necie i czytać. Podam Wam mój ulubiony artykuł, który dużo mi dał - http://www.pou.pl/jak-byc-bardziej-kreatywnym/ . Naprawdę ciekawe porady i wnioski.
Powrót do góry
Agata29
Nowy w Mieście

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radekrak, a miałeś może któreś z takich pytań? Bo ja szczerze mówiąc z kilkoma się spotkałam Razz
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 12, 2018 08:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Miasto Warszawa Online Strona Główna -> Wolna Strefa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: